Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    hoş geldin devil....machp motoru ihtiyaçtan sattım...şimdi 4 ay için zealsun bakıyorum.askerlik var...alablirsem inşallah birgün kopar dewilin yada barış abinin yanına kopar gideiz.benden sana şu anda en fazla artçı olabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dewil&Roses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor 250 2006

Selam ben burdayım bodrumdan :)

merhaba ben burdayım bende kendimi tek bodrumlu sanıyordum burdan iyi oldu ) burdayım msn em her zaman açık sayılır konuşalım ..

Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin devil....machp motoru ihtiyaçtan sattım...şimdi 4 ay için zealsun bakıyorum.askerlik var...alablirsem inşallah birgün kopar dewilin yada barış abinin yanına kopar gideiz.benden sana şu anda en fazla artçı olabilirim
    neden motorcu olduk biz dostluk için bugün senin yoksa elbet bir gün olur kardeş ...

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    çok teşekkürler dewil olmadı dört teker var iki tekeri satınca çok üzüldüm ama 5200 aldığım motoru 5000 verilince hayır diyemedim.biraz da duygusal!!!şimdi nasip olusa alırım....

onur87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamana Dt 125- KTM EXC 250
    Alıntı machp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben de dalamanlıyım. bu civarlardan dalaman ortaca koycegiz fethiye marmarisli arkadaslar organize olup turlar falan duzenleyelim derim. ne dersiniz. mesela bi hafta sonu kopup antalyaya gitmek. off simdiden tuylerim diken diken oldu heyecandan.. altan35@hotmail.com tanışalım arkadaslar.
    benim adresim de onurakca_87@hotmail.com ben seni ekledim kabul et.
    buralardan başka varsa görüşmek isterim.
    Enduro Dalaman

www.facebook.com/dalamanenduro

ya sahin onemli diil. senin icinde var mı bu heyecan? var. e o zaman artci ya da motorla farketmez.bence onemli olan organize olmak ve arkadaslık. millet yasadıgı memleketlerde hep organize olmuşlar geziler toplantılar duzenliyorlar. neden biz de yapmıyalım. ki biz muglalıyız abi en fazla motor ruhu tasıyan adam bu memlekette olmalı diye dusunuyorum.bilmem siz ne dusunuyorsunuz. hatta olayı abartıp bir kulup kuralım kendimize . neyse bunları konusmak lazım. e mail adresimi bir kere daha yazmak istiyorum. tum hemsolarima acikdir . altan35@hotmail.com

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    teşekkürler machp şöyle güzel bi haftasonu gezisi yapalım olmadı marmarise barış abiyi ziyaret edelim ne bileyim dolaşalım nede olsa göcek tünelide bitti fethiye göcekte yakı sayılır artık.....

teşekkürler machp şöyle güzel bi haftasonu gezisi yapalım olmadı marmarise barış abiyi ziyaret edelim ne bileyim dolaşalım nede olsa göcek tünelide bitti fethiye göcekte yakı sayılır artık.....
    aslında guzel olur sahin. simdi diger illerin sayfalarına bakdım da adamlarda 400-500 cevap var. bizde sadece 3 sayfalık. ne kadar acı bir durum. neyse umuyorum sayımız artacak.. marmaris fikri guzel ama 5 kisiden az gitmeyelim cunki bir gurup oldugumuz belli olsun. fakat daha oncesinde tanısma toplantısı duzenlemeliyiz. evet muglalı arkadaslar neredesiniz. tanısma toplantısı duzenleyelim fikrini benimseyen herkes mesaj atsin lutfen. ondan sonra da gezi organizasyonunu yapariz. butun hemserilerime selamlar...

onur87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamana Dt 125- KTM EXC 250
    Gezi organizasyonu bencede süper fikir ama benim katılmam için mart ayını beklemem lazım. Motoru kış bakımını yapıp depoya kaldırdım ve mart tan önceede çıkarmayı düşünmüyorum zaten ailemde izin vermiyor. ama ondan sonra bütün toplantılara severek gelirim
    Enduro Dalaman

www.facebook.com/dalamanenduro

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    organizasyon yapacksak eğer bence 4 teker de olur arkadaşlar bende var bir tane 4 teker en azından mt nin büyük abisi BARIş abiyi ziyaret ederiz müsait olursa...BBRR abimizi istanbuldan izmirden mtler ziyaret eder daha biz gidemedik bi el öpmeye bayramda geçti değil mi BBRR abi.

qafam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar ben de muğla'dayım ...

barış abiyi fotoğrafta görünce hatırladım ama nerden tanıyorum bilmiyorum... bi daha görürsem yanına gelirim abicim..

ayrıca kara java hastasıyım, temiz kirli farketmez, satan olursa haberim olsun hurda halde çalışır durumda olsun yeter, kendim toplamayı düşünüyorum!.. el emeği olsun gözümün nuru olsun....

saygılar...

ha unutmadan muğla merkez de motosiklet tutkunu bi ço karkadaş var ama siteden bihaber, onlarda en yakın zamanda sitede göreceğimizi umut ediyorum...

en azından benim haber verdiklerim girecektir... dilden dile sonra da güzel bi organizasyonla, gezeriz tozarız baharda...
    Kara Jawa üstüne tanımam, bi de edinsem tam olacak!..

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı qafam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben de muğla'dayım ...

barış abiyi fotoğrafta görünce hatırladım ama nerden tanıyorum bilmiyorum... bi daha görürsem yanına gelirim abicim..

ayrıca kara java hastasıyım, temiz kirli farketmez, satan olursa haberim olsun hurda halde çalışır durumda olsun yeter, kendim toplamayı düşünüyorum!.. el emeği olsun gözümün nuru olsun....

saygılar...

ha unutmadan muğla merkez de motosiklet tutkunu bi ço karkadaş var ama siteden bihaber, onlarda en yakın zamanda sitede göreceğimizi umut ediyorum...

en azından benim haber verdiklerim girecektir... dilden dile sonra da güzel bi organizasyonla, gezeriz tozarız baharda...

aramıza hoş geldin eğer jawa arıyorsan sahibinden e bir bak ben görmüştüm orada.vallahi ben askere gittikten sonra toplanacaksınız değilmi neyse ne yapalım 2008 mayıstan sonraya nasipmiş diyelim

125rrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c.tesi gel gel gel....
    ewi yapcan tuğladan motoru alcan muğladan
    eh bende aydında yaşayan bi muğlalı olarak selamun aleküm diorum

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Listeyi güncelledim ..
    bencede ilk fırsatta bir muğla toplantısı düzenliyelim herkese yakın bir yerde buluşulabilir bence buna en uygun yer gökovadır ..deniz kenarında mangal yapıp tanışmış oluruz
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    evet arkadaşlar barış abimiz toplanalım dedi bire en yakın zamanda hadi bakalım şöle hızlı bir plan yapalım.bencede gökova çok güzel bir buluşma yeri...bende de gitar var şöyle güzel imrenilecek bir buluşma yapalım...ne bu üstümüze ölü toprağımı serpildi bilmiyorum ki......hadi bakalım muğla mt....

Cruisermania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor 250
    Selam Muğla civarı. Bende varım bu alemde benide kayıtlara geçermisiniz.
    Bodrum/Güvercinlik

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı Cruisermania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Muğla civarı. Bende varım bu alemde benide kayıtlara geçermisiniz.
    Bodrum/Güvercinlik
    aramıza hoş geldin

kirpi48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de Yüksekkum 'dan , nam-ı diğer KÖYCEĞİZ 'denim . Şahin hoşgeldin dostum...

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    yahu öldümü bu muğla mt arkadaşlar hani hiç kimseden ses seda yok havalar şu anda muhteşem yokmu şöyle çıkan gezen.arada bir geliin görüşelim bir muğla mt tanışma yapalım

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Gezi ve tanışma fikri iyi çalışma zamanıma uyarsa katılırım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bi tarih koyalım herkes uyup uymadığını sölesin .. ona göre gerekirse tarihi deişiriz ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler