Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Küçük motor karizmayı çizer mi / Ayşe Şule Bilgiç

Motovento
    REKLAM ALANI
    muammerakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostlar en aşağsı alırsam..600cc racing olur...sonu ise 1000lik bir jet...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NearMiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R & haojin(asya) 125cc
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne karizması abi bi kere küçük motor derken cc'mi küçük motor yoksa boyutlarımı küçük motor onu bilmek gerek....cc'si küçük olansa çizmez niye çizsin sadece dar görüşlüler öyle sanar daha yüksek cc motora binmek daha fazla para harcamış olmayı ve zengin olmayı nitelediği için bi nevi (kendi görüşleri bu arkadaşların)....yüksek cc motora binmekde tecrübe bilgi birikimi eğitim ister....yok boyutları küçük motor karizmayı çizermi dersen o çizer işte abicim altınca oyuncak gibi kalırsa olmazzzz.....
    işte oyuncak

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla skullhunter'ın bu yazısını bi kaç kez okudum, benim motor seçimimde ne kadar etkili oldu bilmiyorum ama (çünkü zaten küçük motorla başlamayı kafaya koymuştum) faydalı bir başlık ve gündemde olması iyi.
    Ben de cruiser seven biri olarak uzun uzun araştırıp, kendimi de sınadıktan sonra düşük cc ve rahat kullanımlı bir motorla başlamak istedim, cruiser almayı tecrübe edinme adına erteledim. Ve 150cclik bir Honda aldım (CBF150), karizmanın çizilmesi ya da o motor kurye motoru falan gibi şeyleri hiiç düşünmedim, zorla kullanacağım ya da çok daha zor hakimiyet sağlayabileceğim bir motorla sıkıntı çekmektense bu tip bir motorla uzunca bir süre deneyim yapmak mantıklı geldi bana. Yeni başlayacaklara da çok çok iyi düşünmelerini tavsiye ederim, zira 150cc bir motor bile öyle kullanımı bisiklet kadar kolay olan bir alet değil. Ben bu işlerin içine girince anladım ki bu motor seçme işi çok ciddiyetle düşünülmesi ve iyi karar verilmesi gereken bir iştir. Şakaya ya da havaya gelir yanı yok. Varsın karizmanız olmasın ama zevkle sürebilin ilk motosikletinizi.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

bence küçük motosiklet asla kazrizmayı çizmez motosiklete binmek keyifle yapılması gereken birşeydir.. onun için küçük büyük tüm motosikletler güseldir... karizma falanda çizmez.

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ufak motor karizmayı bozar hatta bozmaklada kalmaz hacamat eder

KayKay çok yapışmış abime..

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    cebin ufaksa ufaga bınersın buyukse buyuge karizma değil bizim cüzdan çizik
    BORN TO RACE

Motosikleti
    vespa px 150
    bilmiorum da ufak motor uzun yolda zor yoksa iki teker sonuçta tatmin eder az da olsa.arabalar sıkıştırırsa zorlanırsın bence hemen uzaklaşamazsın

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    olmz öyle şey onu bulamayanlar var.. motorun küçügü garaji olmayanlara iyidir

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Boy 1,90 kilo 88...
    Honda beat çok seker ama dizler sığmıyorki
    GS500 istiom korkuyorum o da küçük gelicek diye..

kucuk buyuk bının gaarı...(cıps reklamını hatırladınız de mı )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler