Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu ikinci defa dünya şampiyonu olacak mı? / Ayşe Şule BİLGİÇ

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    azını öpeyim görkem
    oha yavaş
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben Kenanın karakterinde bir değişiklik olduğunu sanmıyorum . bundan 1 ay kadar önce cros dünya şampiyonasında karşılaştık hatta yalnız geziyordu ordada yanında kimseler yok. bizim grubun yanına geldi biraz sohbet edip resim çektirmiştik. Fakat yarışlara tam konsantre olmalı rakipleri çok güçlü bu sene . başarılar Kenan

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kenanda artık dünya nimetlerine daldı ondandır son fuarda etrafında 5 10 koruma geziyordu havalar 1500 dü resim cekilmek isteyenleri yanına yaklaşmakta zorlanıyordu halk çoçugu kenanan söyyete zibidisi olmuştu ben onu bu halde gördükten sonra zaten ümidi kesmiştim bir mok olmaz diye anladıgım kadarıyla öylede olcak pek hayel kurup beklemeyin yakında izmit ve izmir pistinde yarışırken görürsenizde şaşırmayın insan ne oldum dememeli ne olcam demeli

arkadaşım öncelikle
    yazını okuyuca şok oldum senın düşüncen e hıç katmıyorum ve hıçte olumlubulmadım sen kenan sofuoğlu nu hıç anımamıssın ,
    kenan sofuoğlu hayranı ve tanıyan biri olarak aslında çok şy yazmak isterdım ama gerek duymadım ,
    kenan sofoğlu türkiyey geldınde git adapazarına dükkanna uğra cyını kahfesini iç yakında tanı görürsün nasıl bırı oldunu ,
    herkesin bilmedği çok şey var,kenan sofuoğlu nu tanımanı isterim keşke yakından tanısın böyle yorum yapmazdın ,
    bak dostum kenan sofoğlu nun hayrnıyım kenan kışın antalyaya kadar gelıp evimde kaldı ve bnde adapazarın gittiğimde evinde mısafır oldum
    ve imzalı resmınde tutup eldıvenıne gömleğin kadar hedie ettı ,
    ve ben im hıçbir akrabalığım yok hayranıyım sadece ,
    benı de araştırısan kean sauhan diye kım ve nasıl hayraı oduumu görüsün ,
    dostum sen kenan sofuoğlunu tnımıyorsun tanımadğıninsanlar hakkındada yorum yaparken dıatlı olman gereklı ,
    brigün manyak bir hayranına denk gelebillirsin ,
    saygılar .

Konuya gelınce kenan sofuoğlu 2009 sezonu güçlü şamiyon adayı gönül isteki şampiyon olsun ,akat gel görki kenan ın 2009 motor u yenı ve henüz ayarsız ileki yarışlarda gerekli ayarlamaların yapıdıktan sonra liderliği zorlayacağı esin ,bizler kenan sofuoğluna güveniyor ve elindn gelen in en iyisni yapacağına ınanıyoruz ,
    ten kate inşallah gereen ilgiyi göeterip en kısa zamanda ayarlamlr ve gelıştırmleri yapar kenan başarılı olur ,
    kenan sofuoğlu nerde nasıl olursa olsun hep yanında ve destecısyım ,
    kenan sofuoğlu nu yakınen iy tanırım ve hayanıyım enan sofuğlumuhteşem bir insan muhteşembir pilot,
    daha iyisi varsacısınyapsın alkışlayalım
    saygılar kenan saruhan

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda kenanı tek gören ben degilim ama ben gercekleri söylerim takıntım yok yoksa sana şimdi eli kişi evet der fuarda gezerken arkadaşa etten duvar örmüşlerdi yanına kimseyi yaklaştırmıyorlardı herhalde tayüp amcasına özendi orda ona zarar vercek kim vardı kimden sakınıyordu kendini kenan
    Katılmıyorum. Fuarın ilk günü daha ortalık tenhayken merdivenlerde yanımdan geçti. Yanında da yanlış hatırlamıyorsam Honda'dan bir eleman vardı. O an aklıma gelmedi ama gelse çantamdan fotoğraf makinesini çıkarıp "resim?" desem kırmazdı büyük ihtimalle. Fuarın kalabalık olduğu günlerde "korumalı" bir uygulamayı uygun görmüş olabilirler bence doğaldır. Çünkü 2008'deki fuarda kalabalık olan günlerde 2-3 kere denk geldim. Kenan kalabalığın içerisinde hareket etmekte sıkıntı çekmesine rağmen adım başı fotoğraf isteyen oluyordu. Benim gördüğüm kadarıyla da Kenan hiçbirini reddetmedi terslemedi. Kişiliğinde en ufak bir değişiklik olduğunu düşünmüyorum.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Ya Kenan Sofuoğlu'nu mütevazi, sakin biri olarak tanıdık, oradaki olayı kim yaşasa garipser ve benzer şeyler aklından geçebilir.

Kenan Sofuoğlu'na sormak lazım "Abi niye beni itelettin korumalarına" diye.
    Fuarda Kenan Bey düşündüğümüz kadar mütevazi ise bu durumdan rahatsızlık duymuştur illaki. Rahatsızlık duyduğu şeyin de devam edilmesine ses etmemek garip geliyor sadece.
    Korumaların herkesi iterek yolu açması gözden kaçacak ya da göze batmayacak bir şey değildi.

Mesela Valeo, O fotoyu çektirdikten bir gün sonra Kenan Sofuoğlu ile koruması seninle aynı dükkana girse , koruması seni itip yolu açsa ve sen Kenan Sofuoğlu'nun gözünün içine bakarken geçip gitse, sen de art niyet aramazsın ama "ne oldu bu adama" diye düşünüp üzülmez misin?

Olay bundan ibaret kanımca
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    drz 400
    kenan sofuoğlu Antalya ya beni ziyarete geldiğinde cekilen bir kare

http://img111.imageshack.us/my.php?i...1965496612.jpg

kenan sofuoğlu körfez pistindey ken beraber bir kare

http://img111.imageshack.us/my.php?i...0995326480.jpg

bu resimde kenan sofuoğlu nun hayranına hediyesi
    http://img111.imageshack.us/my.php?i...4042009025.jpg

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Fuarın cumartesi günü bende gördüm sohbet ediyordu ayak üstü motosiklet severlerle.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Honda CBR1000RR
    Kenan sofuoglu ve kisiligi üzerine tek birsey yazilacaksa
    oda dört dörtlük bir delikanli olmasidir.
    Kenan hem kisiligi ile, hem yardim severligi ile hemde insanligi ile
    cok insana örnek biridir.

Dünya Supersport Sampiyonluguna gelince.

Bir iki yarista kazanamadi diye hemen kötü elestirmeler hic te hos seyler degil.
    Kenan Sofuoglu Sezon'un sonunda tekrar Dünya Sampiyonu olarak ayrilacaktir.

Ten Kate su an bütün konsentrasyonunu SBK takimina cevirdi vede SSP
    motorlarina fazla degisiklik yapmaya zaman bulamiyorlar. Monza yarisina SSP
    motorlarini hazirlayacaklarini oraya kadar Kenan vede takim arkadasi ellerinden gelen herseyi yapip puanlari kurtarmayi ve sabirli olmalari bekliyorlar.

Taktik acidan ama dogru ama yanlis bu sonucta takimin karari. Su an malesef
    Kenan'in motoru hem suspansiyon hemde motor gücü acisindan cok zayif.
    Ama bu hep böyle kalmayacak, bu eksiklikler tamamlaninca Kenan tekrar yaris kazanip sezonun sonunda Dünya Sampiyonu olacak.

Kenan Sofuoglu gibi yetenekler her 50 senede bir dogar
    bu insan da Türk olmasi bizi gururlandirmali, ve herkes arkasinda durup desteklemeli.

Türkiye ve Türk milleti hele hele Türk Motorculari Kenan sayesinde cok seyler kazandi.
    Birakin birazda olsun Kenan'a tesekkür edip onada birseyler geri vermeye calisalim

Motosikleti
    drz 400
    kenan sofuoğlu nun fuarda kı korumalar dan hıçbir ilgisi yoktur ,kenan sofuoğlu nun sponsoru redbull un kenan için getırdığı korumalardır ,kenan ın korumaya hıçbir ihtiyacı yoktur kenan sevilen sayılan tektır edilen bir insandır ,onun için aktıvıtelere korumayla gıtmesinde bır sebeb yoktur ,
    bahsı gecen olay oldunda kenan farkına varmadı bile olsaydı müdaha edıp musade etmezdı böyle bir olaya ,
    ama koruma değilde yanında her zamn birilerinin olması gerektiğini düşünüyorum kendı adıma ,
    bazen yoğun ilgi ve izdıham zor anlar yaşamasına sebep olabiliyor sizde farkındasınızki kenan Dünya arenasında mücadele eden bir sporcu en ufak bir şeyın olmaması gerekmektedırki kenan sağlıklı ve iyi olsun ,bizleri temsil etsın ,
    ama illede kenan ı tanımak isteyen olursa adapazarına yolu düşen kenan da ordaysa tanıssın kenan ı görsün ,bakısın nasıl bir insanmış dıye ,
    saygılar kenan saruhan

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenan Sofuoğlu ikinci defa dünya şampiyonu olacak mı?

zor gibi be canım...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Şu durumda,köstek olmayı bırakıp destek olalım derim....
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    drz 400
    daha iyisi varsa cıksın olsun
    körfes pistınde olmaya benzemez assende monzada yarışmak ,
    gönlümüzden gecen şampiyon olması ama olmasada hıç gam yemem zaten kırdığı rekoru kıran yok olamazda 2007 yı hatırlamkta fayda var ,
    2008 kötü geçti 2009 dan daha ümit kesmek erken olur ,
    daha çok yarışvar inşallah monza da herşey düzelecek kenan yıne bir numara olacak

http://www.youtube.com/watch?v=QYhKLfXeT9k

kenan sofuoğlu na sonun kadr destek hep yanındayım
    tüm motosever arkadaşlara kazasız belasız bir sezon gecırmelerini temennı ediyorum ,
    dıkatlı olalım arkadaşlar ,
    saygılar kenan saruhan

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zor gibi be canım...
    . bencede
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Aytunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan sofuoglu ve kisiligi üzerine tek birsey yazilacaksa
    oda dört dörtlük bir delikanli olmasidir.
    Kenan hem kisiligi ile, hem yardim severligi ile hemde insanligi ile
    cok insana örnek biridir.

Dünya Supersport Sampiyonluguna gelince.

Bir iki yarista kazanamadi diye hemen kötü elestirmeler hic te hos seyler degil.
    Kenan Sofuoglu Sezon'un sonunda tekrar Dünya Sampiyonu olarak ayrilacaktir.

Ten Kate su an bütün konsentrasyonunu SBK takimina cevirdi vede SSP
    motorlarina fazla degisiklik yapmaya zaman bulamiyorlar. Monza yarisina SSP
    motorlarini hazirlayacaklarini oraya kadar Kenan vede takim arkadasi ellerinden gelen herseyi yapip puanlari kurtarmayi ve sabirli olmalari bekliyorlar.

Taktik acidan ama dogru ama yanlis bu sonucta takimin karari. Su an malesef
    Kenan'in motoru hem suspansiyon hemde motor gücü acisindan cok zayif.
    Ama bu hep böyle kalmayacak, bu eksiklikler tamamlaninca Kenan tekrar yaris kazanip sezonun sonunda Dünya Sampiyonu olacak.

Kenan Sofuoglu gibi yetenekler her 50 senede bir dogar
    bu insan da Türk olmasi bizi gururlandirmali, ve herkes arkasinda durup desteklemeli.

Türkiye ve Türk milleti hele hele Türk Motorculari Kenan sayesinde cok seyler kazandi.
    Birakin birazda olsun Kenan'a tesekkür edip onada birseyler geri vermeye calisalim
    Bunu anlamak bazı insanlara neden zor gelir anlamam.....
    kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş..... Hep te öyle olacak...
    Bu et hep mundar kalacak....

Şampiyon olduğunda herkes Kenan Kenan diye peşinden ayrılmıyordu... Şimdi neden kimse inanmıyor?....

İnanmayışlarının sebebini kendi vicdanlarına sorsunlar...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Gelmediyse bile gelmiş gibi....

Halen diyorum gereksiz muhabereyi bırakıp destek olalım ama kimee diyorum......

Yada soruyu değiştirelim....

Ayşe abladan köşe yazarı olurmu olmazmı....:D

Eeee ayşe abladan köşe yazarı olduysa,Kenandan Süperbike şampiyonu rahat olur....kii geçmiştede olmuştur...
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    biz sadece yorumumuzu yaptık bizdende bu kadar olur

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu anlamak bazı insanlara neden zor gelir anlamam.....
    kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş..... Hep te öyle olacak...
    Bu et hep mundar kalacak....

Şampiyon olduğunda herkes Kenan Kenan diye peşinden ayrılmıyordu... Şimdi neden kimse inanmıyor?....

İnanmayışlarının sebebini kendi vicdanlarına sorsunlar...
    benim vicdanım soruya cevap verdi ben hiç kenan kenan demedim oldumu şimdide yorumumu yaptım ve vicdanım gayet rahat he birde hiç özenmedim özenseydim yarışırdım ama sonuncu olurum ama beşinci ama birinci yarışırdım ben motora zevk için biniyorum ss lerde hiç gözüm olmadı olsaydı şimdi ona biniyo olurdum
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Bir kaç arkadaş resmen saçmalamış..!!! yazık diyorum

Yok korumayla geziyormuş, yok koruması iteklemiş.? Kenan SOFUOĞLU'nun koruması yok.!! işte Türk milleti olarak biz buyuz, Kenan gibi bir değerimize bizi bu zor ve imkanlarımız sebebi ile imkansız gibi görülecek bir sporda göğsümüzü kabartığı bayrağımızı dalgalandırdı için destek vereceğimize nasılda köstek oluyoruz, koca bir sezon varken daha 3. yarışın sonunda "zor şampiyon olur" gibi anlamsızca ve ne gibi bir düşünceyle yazıldığı çokta açık olan yorumlar yapılıyor..! çok ayıp çokkk....

Millet olarak üstümüze düşeni gene yapıyoruz başarılıya kulp takarak.! çok görmüyorum bu bizim yaradılışımızda var galiba.

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Bende yazılanlara üzüldüm ,

Kenanın her iki abisi vefat etti (mekanları cennet olsun) biliyorsun buna ragmen bırakmadı yarıştı. Sen olsan asla yarışmazdım yada başkası olsa.
    Koruma şart sende aynı yerde olursan anlarsın.
    Koruma işini kenan degil sponsoru veriyor mecburiyet.
    Ayrıyeten fuarda onca koruma varken sohbet etme imkanım oldu kimsede yanaşma demedi.
    yani söylemek istedigim kenan bir yerlere gelmiş ve adını dünya duyurdu.
    Onu herkes tanıyor , biliyor 1 kez dünya şanpiyonu oldu 2.kez oldu ,3.kez oldu fark etmez , o pistlerde yarışsın bayragımız görünsün yeter.
    Onun canı sagolsun
    daha iyi olacağına eminim.

Saygılar.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    drz 400
    kenan sofuoğlu monza pistınde gereken cevabı verecektır ,
    kenan sofuoğlu hayranı ve yakinen tanıyan biri olarak başarılar diliyorum ,
    inşallah hafta sonu motor uyla ilgili ayarlamalar biter ve kenan özlediğimiz sonucu alır ,almasada canı sağolsun orda olması bızler için büyük başarı ve her zaman ayakta alkışlarım yanındayım ,
    10 mayıs monza pisti eurosport naklen kenan resitali başlıyor
    saygılar
    kenan saruhan

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Gerek olmadığı için tarafımdan silindi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler