Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2 Teker Martta bayilerde / Ayşe Şule Bilgiç

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yok abi şimdilik, para veren alacak.

Gerçi internetin hayatımız her alanına girdiği bu günlerde bir dergiye (konusu ne olursa olsun) para verip almak ne kadar mantıklı oda ayrı konu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    dergiyi alıp okudum 35 tam sayfa reklam var ayrıca 20 civarıda tam kare hiç yazısız resim var. dergi kötü olmamış ama fiyatına göre çok pahalı emeğine sağlık demek lazım kuryeler bölümü baya enteresan olmuş burdaki yazılarına göre...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

H o R o Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda vfr 800
    görelim,ölelim... yorum için erken sankim.dergiyi okumadan eleştirmek hoş olmaz.acizane fikrim şudurki: motosiklet dünyasının dışında olan insanlara,motosikletinde bi araç olduğu,trafikte ciddiye alınması gerektiği,motosiklet sürücüsününde bi insan olduğu,bu tip çalışmalarda daha çok irdelenmeli.ülkemizde,hayatı boyunca motosiklete binmeyecek insanlara bile, bu,motosiklete ve motosikletliye saygı bilinci tatminkar düzeyde verilmelidir.ve bu iş,testlerden,model kıyaslamalarından,yarışlardan daha öncelikli olmalıdır...
    Her horoz kendi çöplüğünde,Denizli Horozu ise,her çöplükte öter......

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    motor camiasına hayırlı uğurlu olsun başarılar diliyorum

whiteeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    dergiyi aldım okudum. bir daha okudum. A.Ş.B. in yazılarını okudum. piyasada okuyucuyu tatmin eden araba dergileri mevcut. ama aynı kalitede motor dergilerinin çıkması için daha zamana ihtiyacımız var gibi gözüküyor. neyse ben alana mani olmiim
    Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Arkadaşlar dergiyi piyasaya çıktığı ilk gün aldım.Tamamını bir çırpıda okudum.Kısaca bahsedeyim fikirlerimden.Öncelikle dergi kapağı piyasadaki diğer motor dergilerinden çok daha kaliteli bi tasarım olmuş.2TEKER logosu hem yalın,hem de ateşli.Dergi içindeki motor fotoğrafları yeterince büyük,bazılarıysa tam sayfa.Motosiklet testleri gayet doyurucu.Sadece teknik verilerden değil,işin keyif tarafından da bahsediliyor.Yeni başlayanlar için sade ve basit anlatımlı yazılar da var,işin kurdu olmuşlar için ayrıntılı performans tabloları da var.BAY/BAYAN acemi teker bugüne kadar çoktaaan yapılması gereken fakat Ayşe'ye ve ekibine nasip olmuş çok güzel bi kampanya.256 isimli bölümde 250cc ye kadar motorlar ele alınıyor.Egzoz testi nekadar emek harcanarak yapılmış okuyunca anlayacaksınız zaten.Uzun dönem kullanım testinde SIDI yarış botlarının uzun ve güzel bi incelemesi var yine.Kapak dosyası olan F1 pistindeki fotoğraflar çok güzel. CAYMAN S ve GSX-R 600 ayrıntılı olarak pist dereceleriyle karşımızda.Harcı Alem köşesinde çinli 3kardeş motor incelemesi var.Çamur dünyası enduronun keyifli yanlarını anlatmış.Moto kuryeler için bi bölüm ayrılması iyi olmuş.Her ay bir kazanın ele alındığı,bölüm yine dikkatle okunacak bi bölüm.
    Buarada haftasonu Borusan oto istinye'de Ayşe Şule ile konuşma fırsatım oldu.Kendisini kutladım bu işe soyunduğu için.Ayaküstü nasıl zorluklarla karşılaştıklarını da anlattı.Ve hak vermemek elde değil.Ayrıca satış fiyatının durumunu sordum.Maalesef bunun bile yeterli olmadığını,fiyatı bu seviyede tutabilmek için bitakım fedakarlıklar gerektiğini,çok daha iyi şeyler yapılabileceğini fakat maaliyetin izin vermediğini anlattı.Ama hergeçen gün bizlerle beraber çok daha iyileri için çalışacaklarını ekledi.Motosiklet.net'e de cevap yazamadığı için kendisine darılmamamızı,mümkün olduğunca takip ettiğini,Skullhunter aracılığıyla yazılarını yolladığını,fakat kocaman bi koşuşturma içinde olduğunu söyledi.
    Neyse arkadaşlar..Sonuçta tüm iyi niyetleriyle çıktıkları bu yolda umarım Allah mahcup etmesin arkadaşları.Motor üstündeki arkadaşlarımızın emeklerine elimden geldiğince destek olmaya gayret edeceğim.
    (dergi ile ilgili yazdıklarım,tamamen şahsi fikrimdir.Muhakkak beğenmeyen de çıkacaktır)

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke dergiden motoshow07 bileti çıksaydı. bilet veren dergi varsa bilelim yoksa parayla bilet alacağız bu gidişle.
    ==============================
    ==============================

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Vatana millete hayırlı ugurlu olsun bi çırpıda büyüsün ALLAH nazarlardan kem gözlerden saklasın inşaaaaaallllahh
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    bu roadrunner ayşe şule herhalde

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    dergi gerçekten güzel olmuş gayet içerikli umarım devamıda boyle guzel gelir tebrikler tüm ekibe

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)