Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

NT 700 V Deauville, şehre de yola da gelir. / Ayşe Şule BİLGİÇ

Motovento
    REKLAM ALANI

''İki konumlu yükseklik ayarlı ön cam 170 milimetre yukarıya kalkabiliyor. Ancak ben yüksek konumundan hiç memnun kalmadım. Camın tam bitiği yer benim tam göz hizama geliyordu ve bu da sürüşte kafamı ya aşağıya ya da yukarıya uzatmamı gerektiriyordu. Sıkıcı bir durum. Ancak bu sonuçta benim için geçerli her motorcunun boyu bir olmadığı için benim boylarımdakiler için bir eksi diyelim.''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

16-03-2006 tarihindeki konuyu nerden hortlattınız şimdi

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üyelik tarihi: 21-11-09 ) kaç tane 5 dakka oluyo acaba...Her neyse ben seni usta motorcu sanmıştım o kadar çok bilmiş yorumlarından sonra şaşırdım birden..Madem araban var arkadaşım sat motor al aramıza katıl..
    pardon arkadaşım konu çok eskiymiş bende şaşırdım nasıl oluyo diye üzür dilerim yatıp uyusam iyi olcak gözüm görmüyo artık
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    Pıaggıo Beverly 300tourer i.e
    Güzel bir mororsiklet ama herkezin tutkusu başkadır motorsiklette

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

Alıntı crypto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16-03-2006 tarihindeki konuyu nerden hortlattınız şimdi
    Begendıgım bır makıne trde pek kullanan yok, en ıyısı uzak durmak

GCervatoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joyride / 2012
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Begendıgım bır makıne trde pek kullanan yok, en ıyısı uzak durmak
    Sevgili arkadaşlar,

Artık 600-700 cc. ara modele geçmek için zaman geldi. Bir NT700 Deauville buldum. Cumartesi günü Pazarbaşı'nda expertizini yaptıracağım. Aynı motor Yeni nesil Transalp XL700 de de var.
    TA lar da genelde yüksek modeller var ve 15.000 üstü isteniyor.
    NT700 Deauville ise artık Türkiye'ye gelmediği için ikinci elinin düşük olduğu aşikar.

Sizce bu anda elimdeki nakitimle bu kış döneminde kazasız bir 2006 buldum ama 11.750 ye kadar pazarlıkta düşürebildiğim bu kazasız temiz makine yerine mesela bir 2008 alsam.
    1.250 daha fark verip 13.000 e 2 yıl daha yenisini bulabilir miyim sizce?

Teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    bu bir transporter gibi yakar mübarek :D belkide kat kat daha fazla bile olabilir... ama çok hoş dizaynı var diğer renkler üzerindeyken nasıl duruyor acaba hemen araştırayım görsellerden xD

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bir transporter gibi yakar mübarek :D belkide kat kat daha fazla bile olabilir... ama çok hoş dizaynı var diğer renkler üzerindeyken nasıl duruyor acaba hemen araştırayım görsellerden xD
    ortalama 5 litre yakıyor.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

merhaba ben yeni üyeyim sizin deauville konusunu iyi bildiğinizi düşünüyorum benim motor deneyimim çok eskilere yani java mz dönemlerine ait sonra uzunca bir zaman ara verdim dl 650 v stromu görünce aşık oldum ve almayı düşünüyorum fakataraştırdkca olay zorlaşıyor 2007 al abs olsun 2008 al çift egzantirik olsun 2009 al sesi tok olsun derken bir türlü alamadım bu arada honda deauvııleyi gördüm ve yeni bir aşk doğdu aklım iyice karıştı ikisinede bayılıyorum rahatlık konfor istiyorum kullanım zevki emniyet yerli yerince kullanacağım güçde istiyorum.bu iki seçeneğin haricinde bir motor düşünmüyorum siz ne dersiniz her ikisinede binen arkadaşları yardımına gereksinim var tşk ederim

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    deauville kullanıcısı yokmu arkadaşlar yorum alsak.
    sahibinden de km düşük fiyatları uygun bolca var
    fikir edininmek,belkide almak isteyeceğiz.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Can yoldaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    İki yıl olmuş hiç bi kimse bi şey yazmamışyaa.herkesin böçüklerimi ölmüş neee.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Tarihi eser olmus fosil kivaminda bi kose yazisi, kim ne yazsin.

thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Konu eski ama güzel. Motor desen o da ayrı bir güzel. Kullanıcılarının internette pek işi yok sanırım. Yorum yazanlar bir elin parmağını geçmiyor.

Hadi o zamanlar motor yeniydi, Türkiye de yoktu vs. şimdi de mi yok acaba?

Deauville gibi zarif bir motosikleti kullanmış olan, kullanmaya devam eden arkadaşlarımız motorun eksileri ve artılarıyla ilgili yorumlarını

Honda NT700 Deauville vs Suzuki DL650 VStrom

Honda NT 700V Deauville

başlıklarında paylaşılmış. Ancak merak ettiğim birkaç husus var.

Şuan halihazırda sahibinden'de bu motorla ilgili toplamda 6 ilan var. En düşüğü 2000 model ve 9000TL. En yükseği 2008 model 18000TL.

Bu motor tutulmadı mı, üretimden mi kalktı, kronik sorunları mı var, çok mu yakıyor, ikinci elimi yok, Türkiye'de mi tutulmuyor? nedir yani?

Konu hortladı filan demeyin lütfen, az ya da çok bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Saygılar.
    Markopaşa bunu beğendi.

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2008 ocak ayindan beri araliksiz kullaniyorum. kronik sorun degil makinanin hicbir sorunu yok. amerika ve avrupaya sati devam ediyor diye biliyorum , TR de ve avrupa satis sitelerinde hicbir parca sikintisi yok . denge, viraj , tork , dayaniklilik , 90 sabit 3.0 lt 140 km sabit 4.2 lt yuklu motor. fren (wow) diyorum.
    ruzgar almaz , saga sola ufak dusmelerde hic endilenmeyin sadece koruma ucgen demirlerinin plastikleri zelenir , canta sinyal grenaja bisey olmaz 4kez ufak defek dusmelerim oldu. sehir ici kivraklik on numara , dar yerlere giris 125cc ile ayni once motoeumdan biliyorum.
    vtr250 ve deauville sahipleri neden motor sitelerine girmez cunki motor dunyasi ile isleri bitmistir , bir motordan alinacak herseyi almistir diyeyim cok az bi ulalalik sayin siz bunu ama kimsenin sikayetci olmamasinin tek sebebidir. tek dej avantaji 160 km ustu biraz rahatsiz edici. konfor on numara. dovili satmak icin insanin iki sebebi olabilir para sikintisi veya hiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    Sinan kardeş fotonun altında cbf falan yazıyor..Kendi motorun mu öylesine mi yazdın? Motor almak için arabayı satmana gerek yok. artık taksitle her yer motor veriyor. sana önerim yamaha da bu aralar kampanya var. Eğer kaldıysa 15 beygir 125 cc mt 125 yamaha al 1000 er 1000 er ödersin. sana da çok yakışır..... başlangıç için ideale yakın bir motor ne dersin?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler