PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba saygılar herkese...

rcpssmn
18 Mart 2012, 02:06
sevgılı arkadaslar yaklasık 1 yıldan berı takıp edıyorum forumu,hayatımda hıc ozenmemıstım motorsıklete ama bır aksam bırden ıstek oldu nerden estı bılmıorum daha b yokken a2 alacagım dedımxdneyse once b yı aldım ve bu hafta ıslemler bıttı a2 yı gıdıp alacagım cuma gunu (İNŞALLAH).daha onceden uye olmak ıstedım fakat gercekten bu camıadan oldugumu hıssetmeden yazmak ıstemedım sımdı cok mutluyum fakat soyle bır sorun var sadece kursta 1 kere ve sınavda olmak uzere 2 kere toplamda motorsıklet(scooter) deneyımım var ve motorsıklet kıralayıp ıyıce ogrenmek ıstıyorum bakırkoy cevresınde oturan varsa bana yardımcı olabılecek sevınırım cunku en kısa zamanda calısmak ıstıyorum(kuryelık) ogrenmeden de delılık olur farkındayım...herkese saygılar sevgıler bu forumdan cok sey ogrendım.

arca94
18 Mart 2012, 02:11
Kiralık motosikletle bence öğrenemezsin.. Ne de olsa emanet motosiklet.
Ucuzundan, ikinci el, kullanmak istediğin tarza göre bi çinli al.
Yatırırsan üzülmezsin, çizersen üzülmezsin, düşersen -korumalıkların tamsa- motosiklete üzülmezsin..
Önce boş alanlarda pratik yap, dur-kalklar, gaz tepkileri, frenler, dönüşler.. Zaten belli bi süre sonra alışacaksın.
Bu aşka tutulduğun için ne kadar şanslı olduğunu bilemezsin.. :)

rcpssmn
18 Mart 2012, 02:18
farkındayım tesekkur ederım gece gece bana cevap yazma nezaketınden oturuxd su an maddı durumum yok kıralamak daha cazıp hayırlısı bakalım belkı motoru bos bos durup paraya ıhtıyacı olan bulurum... cıdden bır anda oldu 22 yasında yım ve 1 gun su motor benım olsa demedım merak dahı etmemıstım sonra gunlerce forum okudum teorık olarak surmeyı ogrendım nasıpse vıteslıye merakım var ama kendı motorumu aldıgımda, tabı sımdı calısmak ıstıorum bakalım cevabın ıcın tşk...hayırlı geceler.
ayrıca acemıyım kusura bakma su alt satırda kı ozlu sozlerı nerden yazıoruz ?(eyw simdiden)

rapsy_09
18 Mart 2012, 02:30
ehliyetini aldıktan sonra kiralık motor yerine Honda sürüş eğitimine katılmanı tavsiye ederim.

rcpssmn
18 Mart 2012, 02:38
scooter surecegımden cok gerek duymuyorum sonucta para ımkanımda yok hem duse kalka ogrendım demek ıstıyorum cocuguma ılerde xd eger vıteslıye gecersem ve yuksek cc olursa egıtım alabılırım taysıyen ıcın tşk.hayırlı geceler