PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : egzantirikten gelen hafif ses neyin nesi?

espri kutusu
16 Mart 2012, 22:38
öncelikle herkese iyi akşamlar MT ailem.

sizlere ufaktan bir kaç soru sormak istiyorum.<telefondan girdiğim için yazım kurallarında belki hatam olabilir, şimdiden özür dilerim>

sorum şunlar olacak, bu aralar motorumdan hafif bir ekzantirik sesi geliyor, acaba bu neyin nesidir? bana çıkartabilece arızalar veya kötü bir durum olabilir mi? cbr600rr ve gsxr600 ü olan arkadaşlarım bahçelievlerde fatih kılıçlı diye biri varmış. çok iyi işciligi ama pahalı biraz dedi. en kötüsü egzantirik zincırin degişir dedi, o da en fazla 500tl ye patlar dedi. birde şimdi lastik arayışindayım. fuarda metzeller m5 takıma 750tl dediler, daha uyguna bulabilirmiyim acaba nakite? eğer uygun ve gerçekten bu işten anlayan bir yer veya usta varsa yağ ve yag filtresinide degistirmek istiyorum. hepsi bir yerde olsun istiyorum ama varmıdır öyle biyer?

gs500inanc
16 Mart 2012, 22:57
Fatih abi parçacıdır tamirci değildir ,bilgin olsun yeşilköyde kawasakinin eski ustalarından birinin dükkanı varmış çok methediyorlar er5 forumunda okuduydum.Ebaydan zincirini kendin al ucuza ustayı belirle pazarlığını yap taktır geç 500 tutmaz üst kapaktan değişiyorlar çünki :))))motorun komple yarılmıyor ....

espri kutusu
16 Mart 2012, 23:05
Fatih abi parçacıdır tamirci değildir ,bilgin olsun yeşilköyde kawasakinin eski ustalarından birinin dükkanı varmış çok methediyorlar er5 forumunda okuduydum.Ebaydan zincirini kendin al ucuza ustayı belirle pazarlığını yap taktır geç 500 tutmaz üst kapaktan değişiyorlar çünki :))))motorun komple yarılmıyor ....

aslında dediğin gibi ebay tarzı yerlerden almak istiyorum ama ingilizcem yok be hocam. yoksa lastik felan herşeyi alırım ama cahilligin gözû kör olsun. peki bu ebaydan toplu malzeme alsak < lastik takımı, egzantirik zinciri, manet takımı vs.> nasıl olur? ve hepsini aldık diyelim, bunlar gümrükten geçecekmi veya gecerken bir sıkıntı teşkil edermi?