PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : depo koruma nasıl yapılır.

körfezli_29
16 Mart 2012, 18:24
arkadaşlar dizlikle yada motosiklet pantolonu ile binildiği zaman depoda çizikler oluşuyor, bunlar olmaması için otomobillerin kaputlarına yapıştırılan şeffaf folyolar var, motosikletimin deposuna bunlardan kaplasam olurmu? hani olurya cep telefonlarının ekranlarında kaplı olan şeffaf o tarz şeyden acaba olurmu? :wiinkk: o ürünü nerde bulabilirim? oto aksesuarcılara baktım yok diyorlar :silent:

Mr.cihans
16 Mart 2012, 18:27
kaput fılmınden bahsedıyorsun sanırım cam fılmı yapan yerler var onlar cekıyor sahıbınden.com bak wurth sublerı yapar cok ucuk fıyatada cıkmaz senın yapıcagın bsy degıl el pratıklıgı ıstıyor da ben senın yerınde olsam ped alırım tank ped gıbı takım olut tutucu pedler

piyanist_irf
16 Mart 2012, 18:37
olmasına olur aslında fakat yüzü astarını geçermi onuda araştırmak lazım :) ben aldığım ilk günden beridir depo meşin klıf kullanıyorum ama onunda zamanla boyayı yediği aşikar bakalım öyle kullanıyorum ne olacak zamanla göreceğiz :)

körfezli_29
16 Mart 2012, 18:45
kaput fılmınden bahsedıyorsun sanırım cam fılmı yapan yerler var onlar cekıyor sahıbınden.com bak wurth sublerı yapar cok ucuk fıyatada cıkmaz senın yapıcagın bsy degıl el pratıklıgı ıstıyor da ben senın yerınde olsam ped alırım tank ped gıbı takım olut tutucu pedler
evet kendim yapamayacağım belli, bu çizilen yerin deponun yan kısımları yani tank ped var bende ama dizlik yanları çiziyor, o çizilmeleri nasıl önlerim olut tutucu ped nedir.?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

olmasına olur aslında fakat yüzü astarını geçermi onuda araştırmak lazım :) ben aldığım ilk günden beridir depo meşin klıf kullanıyorum ama onunda zamanla boyayı yediği aşikar bakalım öyle kullanıyorum ne olacak zamanla göreceğiz :)
evet bende onun için kılıf takmak istemiyorum :silent: şu folyodan bulabilem çok iyi olucak, bakalım bulsam kaça mal olucak çünki benim elimden gelmez.

adanalı
16 Mart 2012, 18:48
kaput fılmınden bahsedıyorsun sanırım cam fılmı yapan yerler var onlar cekıyor sahıbınden.com bak wurth sublerı yapar cok ucuk fıyatada cıkmaz senın yapıcagın bsy degıl el pratıklıgı ıstıyor

evet,kaput filmi deriz.benim bütün motorlarımda vardı.çok kullanışlı ancak deponun tamamına tek parça olarak kaplamak imkansız.eğilip bükülebilen,belli bombeleri verilebilen bir malzeme ama bazı bombeleri verdirmek mümkün değil.yada çok parçalı yapılacak.dizlerin geldiği bölgeye yapılırsa hem işlevsel hemde ekonomik olur.

cagatay_hepsen
16 Mart 2012, 18:57
arkadaşlar dizlikle yada motosiklet pantolonu ile binildiği zaman depoda çizikler oluşuyor, bunlar olmaması için otomobillerin kaputlarına yapıştırılan şeffaf folyolar var, motosikletimin deposuna bunlardan kaplasam olurmu? hani olurya cep telefonlarının ekranlarında kaplı olan şeffaf o tarz şeyden acaba olurmu? :wiinkk: o ürünü nerde bulabilirim? oto aksesuarcılara baktım yok diyorlar :silent:

istediğin şekilde piyasada zaten mevcut linkte temsilidir.http://www.dadasmotor.com/urunler.asp?cat=19&marka=STOMPGRIP

canerol
16 Mart 2012, 20:09
kaput filmde zaman la aşınmaktan çizilir yerinde olsam depo kılıfları var yada yaptır derin

Mr.cihans
16 Mart 2012, 20:15
suan telden gırıyourm detaylı bakamadım motobakkal.com/?urun-3508-SiYAH-YAN-PAD.html googleda ılk aramamda cıkanlar depo yan ped dıye ara bulursun zaten kı ben ıns alabılırsem takım yapıcam depo ve yanları ...

dürümdöner
16 Mart 2012, 20:49
bir reklamcıya gidip transparan folyo istiyorum diyorsun o da sana veriyor metresi 25 lira..buzlu cam görüntüsünde olanı da var..senin yerinde olsam depo kılıfı alırım hıç uğraşmam..gerçi ben uğraştım istediğim gibi olmayınca gidip kılıf aldım geçirdım artık kafam rahat..

Okur_tr
16 Mart 2012, 22:33
ben boya koruma olarak fiyat aldım işçilik dahil 60 tl dediler.

aya
16 Mart 2012, 23:06
zaten hazır tank pad'ler var. yan diz bölgeleri için şeffaf olanları da var. niye macera peşinde koşuyorsunuz anlamadım gitti...

reis007
16 Mart 2012, 23:22
zaten hazır tank pad'ler var. yan diz bölgeleri için şeffaf olanları da var. niye macera peşinde koşuyorsunuz anlamadım gitti...

Varsa bildiğiniz bi sitenin linki,ahanda burdan alın deyip :) yol gösterirseniz çok güzel olur.
genelde pahalı oluyor. 30-40tl civarı.ama gönül isterki 3kuruşa 5 köfte :queen:

aya
16 Mart 2012, 23:30
e buyrun;

http://www.motobakkal.com/?kategori-135-DEPO-YAN-PAD.html

hatta, bunlarda bizim motora uygun yok, alıp biz keselim derseniz;

http://honda.com.tr/AccesoriesDetails.aspx?id=0d419c15-765a-4e87-ae20-ec3fa779db9a&type=Motorsiklet

Mr.cihans
16 Mart 2012, 23:33
eee kardesım yukarda verdım ya ben sana mesajları okumuyorsun herhalde....S