PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : delirdim !

ByR3D
16 Mart 2012, 13:47
beyler linkini vereceğim video daha once verıldımı bılmıyorum ( verıldı ıse kusura bakmayın tekrar tepki göstermek alına algılansın. ) Bu nedir ya koca yolda 1000rr görmeyen kalk kusura bakmayında ne cbf yi görür ne ybr yi nede apeachi yi ! sınırlendım gerildim o ustat yerin ben sen olsak , hangimiz bunu bu kadar soguk kanlılıkla yapabılırız bılmıyorum :S eger bu ustad buralarda ise helal olsun ona saygılarımı iletirim .
http://www.youtube.com/watch?v=SMWrMIIRu2w

Khutuck
16 Mart 2012, 14:02
Motorcunun hayvanlığı. Otobanda 200'le gitmek yasaktır, 200'le giderken yapacağın her kazadan sen sorumlusun. Motorcu 100'le gidiyor olsaydı böyle bir kaza riskine girmezdi.

ByR3D
16 Mart 2012, 14:03
Motorcunun hayvanlığı. Otobanda 200'le gitmek yasaktır, 200'le giderken yapacağın her kazadan sen sorumlusun. Motorcu 100'le gidiyor olsaydı böyle bir kaza riskine girmezdi.

altında 1000rr olucak ve sen gaz acmayacaksın ? yada hıcmı gaz acmayacaksın ?

bY_aLp
16 Mart 2012, 14:04
beyler linkini vereceğim video daha once verıldımı bılmıyorum ( verıldı ıse kusura bakmayın tekrar tepki göstermek alına algılansın. ) Bu nedir ya koca yolda 1000rr görmeyen kalk kusura bakmayında ne cbf yi görür ne ybr yi nede apeachi yi ! sınırlendım gerildim o ustat yerin ben sen olsak , hangimiz bunu bu kadar soguk kanlılıkla yapabılırız bılmıyorum :S eger bu ustad buralarda ise helal olsun ona saygılarımı iletirim .
http://www.youtube.com/watch?v=SMWrMIIRu2w

sürücüde forumdan bir arkadaş daha önce defalarca verilmişti :)

Khutuck
16 Mart 2012, 14:05
altında 1000rr olucak ve sen gaz acmayacaksın ? yada hıcmı gaz acmayacaksın ?

Altımda Fazer var, yol gerçekten boşsa gaz açıyorum. Ancak 200'le giderken önüme birinin fırlayabileceğini, bunun sonucunda kaza yaparsam da suçun tamamen bende olacağını asla unutmuyorum.

Güzel Şale
16 Mart 2012, 14:08
Linkini hatırlamıyorum ama bu konuda daha önce bir topik açılmıştı arkadaşlar.

ByR3D
16 Mart 2012, 14:09
Altımda Fazer var, yol gerçekten boşsa gaz açıyorum. Ancak 200'le giderken önüme birinin fırlayabileceğini, bunun sonucunda kaza yaparsam da suçun tamamen bende olacağını asla unutmuyorum.

peki öyleyse otobanda 40 km hızla gıtmek daha dogrusu sol seridi kapatmak dogrumudur ? ya üstad burda haklı haksız davası yapmıyorum ben.o hızda o soguk kanlılıgı herkez yakalayamaz bundan bahsedıyorum. allah korusun sen 200 km hızla gıderken onune bırı atlasa anıden ne olur ? suclu yada sucsuz davasımı gelır aklına yoksa soguk kanlılıgı yakalamak mı ? :)

Khutuck
16 Mart 2012, 14:12
Otobanda 220'yle giderken önüme 50'yle giden kamyon fırladı, hayatımın en deli frenlemesini yaptım, kıl payı kurtardım. Suçlu bendim, kendime küfrettim :)

aparat
16 Mart 2012, 14:13
Dobloya neden kızıyosunuz. adam sağındaki araca adres soruyor :mrgreen:

KUVVETMİRA
16 Mart 2012, 14:14
hız limitleri bunun için var.

sessizsakin
16 Mart 2012, 14:17
ByR3D, trafiğe kapalı yollarda pistlerde karadaki hız sınırını zorlayabilirsin. trafikte, doblonun 40 km süratle sol şeride çıkması ne kadar hata ise, birisinin 200 km hızla birine çarması da o kadar risktir.

öte yandan, doblonunu sol şeride çıktığı mesafe ile motosikletin dobloya olan mesafesini, süratini vs değerlendirirsek, bir çok alternatif kaçış şansı yaratabilecekken tahminen dobloya odaklanarak fren yapıyor.

yani hatalı olan motosiklet sürücüsü. eğer gaz açmak istiyorsan, yolun boş olduğundan emin olduğun yerlerde istediğin kadar gaz açabilirsin.

AMA SEN ŞUNU BİR AÇIKLAR MISIN?

Ben 20.000 liralık bir otomobille giderken, sen de 1000rr ile 300 metre arkamdan yaklaşırken benim sol ön aksım kırılsa, araban birden sola çekip bariyere çarparak dursa. sen bana benim kapımın olduğu yerden çarpsan, ben parçalansam, sen parçalansan?

1000rr'la ölmeden sürat yapamayacakmıyız diye başlık mı açacaksın?

trafikte sürüş sırasında, çevrendeki ani durumlara tepki verebileceğin süratlerde sürmelisin.

Bu videodaki motosiklet sürücüsünü ve 1000rr'ın var ve gaz açmayacak mısın? fikrini savunmak bence hiç mantıklı değil. kusuruma bakma.

1000rr'ın varsa istediğin sürate çık. benim için sıkıntı değil. git kendini parçala. ama şu şartlarda o videoda kaza olsaydı, motosiklet sürücüsü tam kusurlu olurdu...

savunulacak bir tarafı yok.

aynı şeyi ben yapsam, ben doblo sürücüsünü bırakır, kendimde arardım suçu. nitekim bir kaç kere benim de yaşadığım birşey... karşındaki hatalı diye, kendi hatanı yok sayamazsın.

Gökhan
16 Mart 2012, 14:20
(1) Mevcut Konu
(2) 1.2.42.Türkiye'den yasadışı görüntülere sahip her türlü araç videolarının yayınlanması yasaktır.