PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hiç Yapmayacağım Şey.. Pişmanım.

arca94
15 Mart 2012, 02:22
Merhabalar..

Bu gün kurstan gelirken hiç adetim olmayan, asla da yapmayacağım bi şey yaptım çok pişman oldum sonradan..

Yoldayım geliyorum öndeki yoldan bi motosiklet çıktı, kalıplı bi şey.. Hoşta bir sesi var.

Üzerinde iki kişiler ikisi de full koruma.

Bende de kask, eldiven, dizlik var.

Arkasından sakin sakin gidiyorum, ama içim içimi yedi. "Ne bunun markası, modeli?"

Sesinden arkasından çıkartamadım. Merak ettim "bunu öğrenmem lazım dedim."

Neyse ışıklarda kalktık boş yola geçtik. Önümde gidiyor normal bir hızda. Hazır hızlı da değil yanından geçerken öğrenirim dedim.

Biraz gaz açtım yaklaştım, neden bilmiyorum o da gaz açtı.. Sanki inadına yapar gibi.

Ama merak bu.. Durduramam o hızlandı ben de hızlandım..

Sonuç olarak biraz hızlı bi şekilde yanından geçtim.. Bakmaya çalıştım.

Ama gel gör ki. Ne olduğunu yine anlayamadım.. :) Biraz hızlandığımız için kafamı da yana çevirip bakmadım.

Boşu boşuna gereksiz bi heyecan yaşamış oldum.. Hakikaten çok gereksiz.

Eğer bu siteye üyeyse kendisinden özür dilemek istiyorum, hiç bir şekilde amacım; motosikletle motosiklete hava atmaya çalışmak, ben geçerim herkesi, en hızlı benim gibi bir şey değildir.. Ki yapanı da sevmem, tiksinirim..

Fazla merak...... diye bir söz vardır.. Doğrudur..

Tekrardan özür diliyorum eğer buraya üyeyse..

Sevgiler, saygılar, teşekkürler..

inzell
15 Mart 2012, 02:26
Arca, det ettiğin şeye bak. Amaaaan, salla gitsin... :)

MotorKafa
15 Mart 2012, 02:27
Kafan mı güzel hacı :sunny: :mrgreen:
Ne var bunda... Geçerken selam vermediğin için üzül esas :)

arca94
15 Mart 2012, 02:30
Arca, det ettiğin şeye bak. Amaaaan, salla gitsin... :)

Ya ne bileyim geçtikten sonra, sanki kapışmaya (yarışmaya) çalışmışım, gibi bi his geldi bana.. Hani acemi de olabilirdi, o da gaza gelebilirdi boşa kaza sebebi..
Pişman oldum açıkçası, içimi dökeyim dedim.. :)

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

Kafan mı güzel hacı :sunny: :mrgreen:
Ne var bunda... Geçerken selam vermediğin için üzül esas :)

Ne selam vermesi geçerken o da biraz hızlandığı için elimi gidondan ayıramadım.. :)
Hani ışıklarda filan denk gelsek hem motosikleti incelerdim hem hal hatır sorardım.. Ama gel gör ki bi anlık merak.. ...
Ben içimi dökeyim de.. İçim rahat olsun.. :)

piyanist_irf
15 Mart 2012, 02:34
el edip durdursaydın ya şekerim :cherry: niye sıkıntı yaparsın kendine :cherry:

arca94
15 Mart 2012, 02:38
el edip durdursaydın ya şekerim :cherry: niye sıkıntı yaparsın kendine :cherry:

Bakıcak "psikopat mıdır nedir?" diycek.. Basıcak gidicek. Sonra daha da bi merak içinde kalıcam. Bi daha durana kadar peşinde dolaşırım artık merak ettiğim bi motosikletin. :)

Korksunlar artık benden nihahaaha.. :queen:

sercan2667
15 Mart 2012, 02:41
Yüzümüze bakıp ta selam vermeyenler var.Problem ettiğin şeye bak.

adem80
15 Mart 2012, 02:57
ulen ben yolda her gördüğüm motorla kapışırım. Cc sınıfı ayırt etmeksizin. Zevk olsun torba dolsun. Geçip geçememek önemli değil zaten. Senin dert ettiğin şeye bak.(ulen i şaka niyetine söyledim alınma haa) boşver arkadaşım merak etmişin sadece. Herkes yapar bunu :)

acayüp
15 Mart 2012, 02:59
:) duygusala baglamissin bu aksam. Takilma oyle seylere.

zongoku
15 Mart 2012, 03:03
Hakket ha takma kafana ya:cherry:

Levsy
15 Mart 2012, 03:05
Yani öyle bir yazmışsın ki Arca, neredeyse "omuzuma yaslanmak ister misin, ağla, rahatlarsın" diyeceğim :)
Hani çok güzel sırt sıvazlayıp teselli ederim de o yüzden yani...

Ama olay sonrası tavrını ve düşüncelerini beğenip onaylıyorum, bravo :cat:

ANTHYPATHY
15 Mart 2012, 03:09
Dert ettiğin şeye bak.
:)
bence dert etmiyosun sen de adamı buup hala motorsikleti sorma peşindesin...
:flower:
Şaka şaka..
Ama bi yana bende merak ettim şimdi o motorsikleti.
:D

nedenamaya
15 Mart 2012, 03:51
Bende diyorum bu ne yapmaya çalışıyor
Meğer markaya bakacaktın he :P :queen:
Şaka yaptım ben değilim Arca kardeşim :mrgreen: ama bunda kötü bi durum yok üzülmemelisin

motorcu48
15 Mart 2012, 05:06
iyide güzel ses veren makinaysa pcx le nasıl geçtin onu orasına aklım ermedi
iyi ses veriyosa makinadırki bizim scooterlarla nere gaza gelinip o gaz açtıysa sen açma cesareti gösterebilirsin?
ben gariban modifiyeli communterınıda ta 5 km geriden tanırım ancak onlardan biridir ki ne göz alır nede hoş ses verir

bY_aLp
15 Mart 2012, 10:16
arca ne içtiysen aynısından istiyorum :)

kingcüneyt
15 Mart 2012, 10:25
Allahtan adam hızlanıp düşmemiş yoksa senin bundan sonraki yaşamındaki vicdan azabını düşünemiyorum..

osmanba
15 Mart 2012, 10:41
Herkesin yorumu farklı ama akıllı bir insan görüşlerini açıklamış.:)
Arca motosikletle ömür boyu dost kalacağının sesleri bunlar.:cat:

tigermbz
15 Mart 2012, 10:49
Eğer bu siteye üyeyse kendisinden özür dilemek istiyorum, hiç bir şekilde amacım; motosikletle motosiklete hava atmaya çalışmak, ben geçerim herkesi, en hızlı benim gibi bir şey değildir..

çok geç artık
geçilmeyi gururuna yediremediğinden olacak, her yerde seni arıyor
yaptığın yetmiyormuş gibi bir de kendini açık ettin burada
yazık oldu sana :)

dürümdöner
15 Mart 2012, 10:51
ne olurdu benim de şöyle dertlerim olsaydı Allahım..?!

tombo
15 Mart 2012, 10:56
Takma kafana dert değil bunlar rahat ol keyfine bak :)

ReiZzZ
15 Mart 2012, 11:15
ne var burda pişman olacak biz yayla yolunda denk gelen motorcuyla aksiyon olsun yol çabuk bitsin diye yarışıyoruz sen biraz hızlandın diye mi dert ettin :flower:

arca94
15 Mart 2012, 13:06
Yüzümüze bakıp ta selam vermeyenler var.Problem ettiğin şeye bak.

Onlar zaten ayrı kısımda değerlendirilen, tipler..

ulen ben yolda her gördüğüm motorla kapışırım. Cc sınıfı ayırt etmeksizin. Zevk olsun torba dolsun. Geçip geçememek önemli değil zaten. Senin dert ettiğin şeye bak.(ulen i şaka niyetine söyledim alınma haa) boşver arkadaşım merak etmişin sadece. Herkes yapar bunu :)

Bu güne kadar motosikletle hiç kapışmadım da (ya da kapıştım mı? hatırlayamadım) bi iki kez arabayla kapışmıştım. Hatta bi ışıktan bi ışığa kadar geçtim fark açtım o ışıkta durunca böyle bi hayret ve pis bi bakışla süzdü beni.. Işık yanında sola dönerek kaçtım.. :)

:) duygusala baglamissin bu aksam. Takilma oyle seylere.

Sinirler bozuk tabi YGS 'ye 15 gün kalmış.. :mrgreen:

Hakket ha takma kafana ya:cherry:

Öylesine içimi döktüm işte.. :) Çok mu saçmalamışım ya herkes aynı şeyi söylediğinde göre.. :queen:

Yani öyle bir yazmışsın ki Arca, neredeyse "omuzuma yaslanmak ister misin, ağla, rahatlarsın" diyeceğim :)
Hani çok güzel sırt sıvazlayıp teselli ederim de o yüzden yani...

Ama olay sonrası tavrını ve düşüncelerini beğenip onaylıyorum, bravo :cat:

Öyle bi yazmışınız ki "gazozunu açıyım mi yavrum?" havasında olmuş.. :queen:
Teşekkür ederim bu arada.. :)

Dert ettiğin şeye bak.
:)
bence dert etmiyosun sen de adamı buup hala motorsikleti sorma peşindesin...
:flower:
Şaka şaka..
Ama bi yana bende merak ettim şimdi o motorsikleti.
:D

Aslında o da var biraz :P belki denk getiririm de öğrenirim diye.. :)
Ben hala merak ediyorum ne olduğunu.. :)

Bende diyorum bu ne yapmaya çalışıyor
Meğer markaya bakacaktın he :P :queen:
Şaka yaptım ben değilim Arca kardeşim :mrgreen: ama bunda kötü bi durum yok üzülmemelisin

Hehehe :) kötü bi durum yokta apaçi gibi hissettim kendimi o yüzden içimi döktüm.. :mrgreen:

iyide güzel ses veren makinaysa pcx le nasıl geçtin onu orasına aklım ermedi
iyi ses veriyosa makinadırki bizim scooterlarla nere gaza gelinip o gaz açtıysa sen açma cesareti gösterebilirsin?
ben gariban modifiyeli communterınıda ta 5 km geriden tanırım ancak onlardan biridir ki ne göz alır nede hoş ses verir

Ben de bilmiyorum ama PCX'i de hafife almamak gerek çabuk hızlanan, iyi ivmelenen bi araç.
Belki bana acıdı "dur yarıştığını sansın gaz açıyım sonra gazı bırakıyım" dedi, ya da arkasında atçı olunca risk almıyım dedi..
Commuterlar ayrı.. Modifiyeliler apayrı.. Her gün gittiğim istikamette sinemanın önünde aynasız bi apache dururdu hep TVS.. Bu ara polisler motosiklet uygulaması yapmaya başladılar onu da almışlar galiba.. :)

arca ne içtiysen aynısından istiyorum :)

1.5 Saat geometri, 1.5 Saat mat1 dersi, sonrasında 50şer-60ar soru.. Kaldırabilecek misin? Çarpar yani.. :queen:

Allahtan adam hızlanıp düşmemiş yoksa senin bundan sonraki yaşamındaki vicdan azabını düşünemiyorum..

İşte ben de geçtikten sonra o yüzden çok pişman oldum burada da özür dilemek istedim..

Herkesin yorumu farklı ama akıllı bir insan görüşlerini açıklamış.:)
Arca motosikletle ömür boyu dost kalacağının sesleri bunlar.:cat:

Çok teşekkür ederim, sevindirdi bu beni.. :)

çok geç artık
geçilmeyi gururuna yediremediğinden olacak, her yerde seni arıyor
yaptığın yetmiyormuş gibi bir de kendini açık ettin burada
yazık oldu sana :)

Lanet olsun!
Neyse ki İsviçre bankamda ki hesabım duruyor.. Hemen ilk gemiyle kübaya gidiyorum..
Ya da gidip bi GSXR-1300 kiralayıp ölümüne yarışayım.. Ya da denerken öleyim.

Takma kafana dert değil bunlar rahat ol keyfine bak :)

İşte bi anlık merakla böyle oldu.. :)

ne var burda pişman olacak biz yayla yolunda denk gelen motorcuyla aksiyon olsun yol çabuk bitsin diye yarışıyoruz sen biraz hızlandın diye mi dert ettin :flower:

Asıl dert hızlanmak değil, ya acemi oslaydı, ya o da bi an gaza gelseydi filan diye düşündüğüm için.. Pişmanlık duydum.. :)

arca94
15 Mart 2012, 22:49
Merhabalar tekrar..
Motosikleti bu gün gördüm yine gece lanet olsun.. :)
Biraz uzaktan gördüm ama kesin olan marka Honda CBF.. Ama ya CBF250 ya da CBF500 tam ayırt edemedim.. :)