PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çift silindire geçiyorum acaba sürebilecekmiyim :)

Sayfa : [1] 2

Okan Sinan Ocan
12 Şubat 2012, 20:32
Şaka değil vallahi iki silindire geçiyorum , farkettimki 23 senedir zilyon tane motorum olmuş ama hepsi ya tek silindirli yada dört hiç iki silindirli motorum olmamış.

Ustalara soruyorum 2 silindirliyi kullanabilirmiyim motor DL1000 V2 motora sahip eğitim almam gerekirmi :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgr een::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

İnşallah pazartesi günü 2004 model lacivert V-Strom DL1000 imi teslim alıyorum deneyimlerimi sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alacağım.

uğuR1000
12 Şubat 2012, 20:34
hadi hayırlısı v strom türkiyeyede üye olursun artık.belki motor ordandır. ??

mete_han
12 Şubat 2012, 20:38
başarabilirsin....:P yapabilirsin bunu adamım...:)

kanucan
12 Şubat 2012, 20:43
Çift silindiri okuyunca Ducati var sandım. :P

Hayırlı olsun üstad nice uzun kmlere. :)

zongoku
12 Şubat 2012, 20:46
Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.:)

tigermbz
12 Şubat 2012, 20:55
iyi astronotsun veya değilsin bilemem, ama hatırlatayım
her motor ayrı bir dünya
daha sonra triumph tiger denemen gerekecek

caferkarakus
12 Şubat 2012, 21:01
Forumu takip ettiğim kadar ustasın Okan. Harikalar yaratırsın :bounce:

myhammer
12 Şubat 2012, 21:01
hayırlı olsun şimdiden ama sen çift silindiri kullanamassın gibime gelio vaz geç :D

motoseyyah
12 Şubat 2012, 21:04
Hocam öyle birdenbire 4 silindirden 2 ye geçmek doğru değil .Bu işler sırayla olur önce 3 silindirde piştikten sonra 2 silindire geçmek daha doğru olacaktır,sanırsam.. kanımca ...

mali_181
12 Şubat 2012, 21:06
Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesinn...

Samet Ağır
12 Şubat 2012, 21:34
baktın zorlanıyorsun...

birini devre dışı bırakırsın..(hangisi olduğuna sen karar ver artık..)

alışınca devreye alırsın..

hatta ona bide düğme yaparız..tam otomatik olur....:flower::pl:

YÖRÜK
12 Şubat 2012, 21:41
hayırlı olsun..kazasız belasız inşallah..nasıl gidiyo alışıldı mı çift silindire?:P

safakk
12 Şubat 2012, 22:16
ehliyet var mı? :P öyle pat diye 2silindire geçilmez ybr 125 kullandın mı sen kaç kilometre deneyimin var? Sonra gidicen çarpıcan oraya buraya dicekler motosiklet tehlikeli adımızı lekelicen boşuna :P hem öyle bütün parayı motosiklete yatırmak olmaaaz! Bunun kaskı vaar montu vaaar efendime söyliyim dizliği vaaar en az bi 2 bin de o tutsa alabilecekmisin ? Hondanın güvenli sürüş eğitimlerini öneririm 1 den başlarsın ufak ufak :cherry: :P

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın altınızda paralansın... allah banada nasip etsin :P açacağınız konuyu ve yeni motosikletinizin fotoğraflarını merakla bekliyoruz sevgiler saygılar :)

Samet Ağır
12 Şubat 2012, 22:18
baktın zorlanıyorsun...

birini devre dışı bırakırsın..(hangisi olduğuna sen karar ver artık..)

alışınca devreye alırsın..

hatta ona bide düğme yaparız..tam otomatik olur....:flower::pl:

olmadı sana viragoyu vereyim..pratik yaparsın biraz...olmamı????:joker::wiinkk::P

clemenze
12 Şubat 2012, 22:41
Üstad, yakında ben motoru değil motor beni kullanıyor diye başlık açarsın.

:cherry:

Sevgililer gününüz mes-ud olsun...

drumstar
12 Şubat 2012, 22:46
üç beş gün girmedim siteye, neler olmuş yahu :) hayırlı olsun oocan abi :king:

ferhatkars
12 Şubat 2012, 22:53
artırarak giderken ne bu düşüş abi....şöyle 6-8-10 silindir felan bir şey alsaydın bari...:P

WOLKANWOLKAN
12 Şubat 2012, 23:24
bmw gidiyor mu?

Ahmet N.
12 Şubat 2012, 23:40
Öncelikle hayırlı olsun,yeni düldülünle muhabbetli,keyifli yollar ve maceralr dilerim abi..
Merak ettim Bmw noldu?Bildiğim kadarıyla Bmw-kolik bir adamdın :)aranızda bir geçimsizlik,kavga falanmı oldu :)

GP500-1st
12 Şubat 2012, 23:40
Sonunda doğru yolu bulmuşsunuz...

Buda bi motorcu lafı klisşesi işte. Söyliyim dedim duruma uygunmu gittmi bilmiyorum ama:mrgreen:

Arda_Karaca
12 Şubat 2012, 23:44
Hayırlı olsun. Resimleri bekliyoruz.

oguzhan6161
12 Şubat 2012, 23:47
hayırlı uğurlu olsun kardaşum :cherry: hayırlı uğurlu olsunda bu v motorlar zıplayarak gitmiyor ki ne var sürmekte ufak bi acemilikten sonra alışırsın :cherry:

erro
12 Şubat 2012, 23:59
okan abi hayırlı olsun da neden değiştirdiğin hakkında bilgi verir misin?

Khutuck
13 Şubat 2012, 00:04
Hayırlı olsun! Çok güzel bir alet V-Strom.

Okan Sinan Ocan
13 Şubat 2012, 00:20
bmw gidiyor mu?

Öncelikle hayırlı olsun,yeni düldülünle muhabbetli,keyifli yollar ve maceralr dilerim abi..
Merak ettim Bmw noldu?Bildiğim kadarıyla Bmw-kolik bir adamdın :)aranızda bir geçimsizlik,kavga falanmı oldu :)

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim , BMW kolik değilim her motorumu ayrı ayrı sevdim , sevmedim dediğim çok az motor vardır.
K1200GT ye gelirsek onu çok sevdiğim bir arkadaşıma sattım ,motosiklet ile bu yıl yapmayı planladığım çok yoğun bir programım var ve GT yi burada kullanmak inşaata çimento çekmek için limuzin kullanmaya benzerdi .

Sevgiler

raven71
13 Şubat 2012, 00:22
sürersin :thumleft:

cagriaksu
13 Şubat 2012, 00:30
Yarın bigün Triumph alırsan bu soruyu bir daha sorarsın bence :)

RamuthRa
13 Şubat 2012, 00:38
Okan abi hayırlı olsun, k1200 den sonra pek tat vermeyecektir diye düşünüyorum ama segmentler farklı, alışılır artık =)

Sinan Aksu
13 Şubat 2012, 00:51
İlahi Okan abi..
BMW'e 65,000 TL verdiğim için yengenizden fırça yedim demiyorsun da..
Yol şartlarıma uymadığı için satmak zorunda kaldım diyorsun.. :)

Hayırlı uğurlu olsun sayın abim..

Okan Sinan Ocan
13 Şubat 2012, 01:19
İlahi Okan abi..
BMW'e 65,000 TL verdiğim için yengenizden fırça yedim demiyorsun da..
Yol şartlarıma uymadığı için satmak zorunda kaldım diyorsun.. :)

Hayırlı uğurlu olsun sayın abim..

Delikanlı adam fırça yemez , yese bile belli etmez , belli ederse "yol şartlarına uymadığı için sattım" der :) :) :) :)

ferhatkars
13 Şubat 2012, 01:43

sadece asfaltdan, arazi-asfalt karışımına geçti...yakında araziden hiç çıkmazsa şaşırmayın...:)

WOLKANWOLKAN
13 Şubat 2012, 12:10
Kısaca kışın evden kovulunca TV kumandası ve koltuk hasretiyle yanarken bir de BMW ile dağlarda karda kışta zor oluyor düşüncesi :)

Hayırlı olsun ağabey :)

TAYFUNBORA
13 Şubat 2012, 13:34
Motorları çok severim:)Hele V Strom'u içlerinde çok severim:mrgreen:Hele abi senin gibi şartlar yüzünden diyenleri en çok severim:P
Güle güle binersin inşallah:cat:

Şeyh Şamil
13 Şubat 2012, 14:36
Hocam öyle birdenbire 4 silindirden 2 ye geçmek doğru değil .
Bu işler sırayla olur. Önce 3 silindirde piştikten sonra 2 silindire geçmek daha doğru olacaktır,sanırsam.. kanımca ...

Tuttum bu espiriyi..
Yeni makinanı kazasız belasız kullanmanı dilerim..
Yolun açık olsun..:cat:

Okan Sinan Ocan
13 Şubat 2012, 20:04
Tuttum bu espiriyi..
Yeni makinanı kazasız belasız kullanmanı dilerim..
Yolun açık olsun..:cat:

Tamam geldim kardeşim artık bırakabilirsin espriyi :P :P :P

Motorumu bugün teslim aldım, muayenesi geçtiği için eski sahibi muayenesinide yaptırmak durumunda kaldı . Şimdi artık motoru garaja çekip giysilerinden arındırıp en erotik hali ile köpüklü masaj yapmalıyım . (yaş kırkı geçince bana bir haller oldu motoruma bile bu gözle bakıyorsam iyice dilime vurmuş demektir :)))))))

Samet Ağır
13 Şubat 2012, 20:08
Tamam geldim kardeşim artık bırakabilirsin espriyi :P :P :P

Motorumu bugün teslim aldım, muayenesi geçtiği için eski sahibi muayenesinide yaptırmak durumunda kaldı . Şimdi artık motoru garaja çekip giysilerinden arındırıp en erotik hali ile köpüklü masaj yapmalıyım . (yaş kırkı geçince bana bir haller oldu motoruma bile bu gözle bakıyorsam iyice dilime vurmuş demektir :)))))))

eyvah eyvaaahh!!!!!:pl::pl: :joker::joker: :flower::flower:

ZIPPIRMAN
13 Şubat 2012, 20:23
Yav ne diyiyimki
hiç anlamam
olur herhalde

Okan Sinan Ocan
14 Şubat 2012, 00:24
eyvah eyvaaahh!!!!!:pl::pl: :joker::joker: :flower::flower:

hemde ne eyvahh :)

Samet Ağır
14 Şubat 2012, 00:28
seni çook iyi anlıyorum...
ipucu: giyinik olan (YZF) kapalı dükkanda bekliyor..yanına gitmiyorum bile...

açık olana (VİRAGO) hergün biniyorum...:joker::queen:

hocaseko
14 Şubat 2012, 00:29
bu sitenin en çok kullanılan cevabını yazıyorum...

önce ehliyetiniz var mı? sonra korumalarınızı alın daha sonra eğitimle tabi ki sürebilirsiniz ama ybr 125 çift silindirden önce daha mantıklı olur :)))))))))))))

eroldayı
14 Şubat 2012, 00:49
hayırlı olsun

Okan Sinan Ocan
14 Şubat 2012, 00:53
bu sitenin en çok kullanılan cevabını yazıyorum...

önce ehliyetiniz var mı? sonra korumalarınızı alın daha sonra eğitimle tabi ki sürebilirsiniz ama ybr 125 çift silindirden önce daha mantıklı olur :)))))))))))))

A2 ehliyetim var olurmu ???

İlk motorum Jawa 250 Laser di canını çıkarana kadar kullandım yokuş aşağı 4.vites (5 yoktu o zamanlar) 105 falan bastım yeterli tecrübem olmuşmudur :D :D :D

Arjantinli69
14 Şubat 2012, 01:04
Hayırlı olsun ,kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Limuzin'den inmek zor olsa gerek...

kısmetse 5 sene sonra bende K1200 GT almayı düşünüyorum uzunnnn yolculuklar için :)

acayüp
14 Şubat 2012, 01:15
hayirli olsun.
bence surersin . Kizarmis ekmeye yag surmekten daha kolay :)

ferhatkars
14 Şubat 2012, 01:23

İlk motorum Jawa 250 Laser di canını çıkarana kadar kullandım yokuş aşağı 4.vites (5 yoktu o zamanlar) 105 falan bastım yeterli tecrübem olmuşmudur :D :D :D

offf olsa da bi tane pata kute pata kute binsem...kıbrıslıların kulaklarının pasını açsam :P

Arda_Karaca
14 Şubat 2012, 01:37

Aynı yokuşu 105 falanla çıkmadan olmaz. :)

_oXXo_
14 Şubat 2012, 16:29
biraz makarada ben yapmak isterdim ama forum ahalisi yeterince sarmış sanırım :queen::queen::queen::queen:

banada hayırlı olsun demek düşüyor tekerin düz bassın. iyi günlerde kullanasın.

_SpartacuS_
14 Şubat 2012, 16:39
Dalga geçiyor Ozan abi bizimle :P Kullanabilir miy miş? :) :P

Okan Sinan Ocan
14 Şubat 2012, 16:47
Dalga geçiyor bizimle Ozan abi bizimle :P Kullanabilir miy miş? :) :P

Yok yav , millet tek silindirliden direk 4 silindirliye atlıyor iki silindirliyi pas geçiyor . İşin içinde bir çapanoğlu varmı diye merak ettim :) :) :) :)

_SpartacuS_
14 Şubat 2012, 16:50
Yok yav , millet tek silindirliden direk 4 silindirliye atlıyor iki silindirliyi pas geçiyor . İşin içinde bir çapanoğlu varmı diye merak ettim :) :) :) :)

Milletin kafası bizden fazla çalışıyor Okan abi, Sen onlara aldırma sana şöyle bir;

http://img525.imageshack.us/img525/5938/bigyi5.jpg

makinede versek sürersin. Bizim sana güvenimiz tam.