PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni kaskım, buyrun beğenecekmisiniz?

espri kutusu
11 Şubat 2012, 23:48
arkadaşlar yaklaşık 1 aydır kask arayışındaydım. ve sonunda bugün aldım. buyrun fotolar. gelirken ufakta olsa bir deneme imkanım oldu. 100km/h de içeri rüzgar vs. almıyor. tek dezavantajı buğu yapıyor ama pinlock la bununda önüne geçtik mi gayet kullanışlı olacak. 1500gr, güneş vizörlü, sharp testinden 4 yıldızlı, çene rüzgar apara vs. mevcut. açıkçası bana güven verdi, aranızda kullanan varmıdır bilmiyorum ama ben beğendim açıkçası.

http://img138.imageshack.us/img138/3695/fotoraf0006p.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/138/fotoraf0006p.jpg/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img716.imageshack.us/img716/6996/fotoraf0005n.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/716/fotoraf0005n.jpg/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

BestMachine
11 Şubat 2012, 23:51
Hayırlı olsun güzelmiş maşallah... bugün önümden geçtin :cherry: demek kask almaya gidiyormuşsun :queen:

espri kutusu
11 Şubat 2012, 23:52
Hayırlı olsun güzelmiş maşallah... bugün önümden geçtin :cherry: demek kask almaya gidiyormuşsun :queen:
hadiya hiç farketmedim. el kol hereketi yapsaydın ya :queen:

oguzhan6161
11 Şubat 2012, 23:55
Ne kadar güzel yolda birbirinizle rastlaşmanız falan.. Ben sanki koca yerde tek basımayım :pale: ne kötü bi durum. Birlikte yolculuk yapıyosunuz vs vs. Keşke sizlerle birlikte olabilsem .Bu arada kaskın hayırlı olsun arkadaşım .

wers
11 Şubat 2012, 23:55
hayırlı olsun, gayet güzel. acaba ne kadara aldınız??

espri kutusu
11 Şubat 2012, 23:58
Ne kadar güzel yolda birbirinizle rastlaşmanız falan.. Ben sanki koca yerde tek basımayım :pale: ne kötü bi durum. Birlikte yolculuk yapıyosunuz vs vs. Keşke sizlerle birlikte olabilsem .Bu arada kaskın hayırlı olsun arkadaşım .
hocam teşeekkür ederim. bir gün seninlede karşılız karadeeeniz turunda, ama öyle olduğunu hissetme. mutlaka vardır mtden arkadaşlar.

hayırlı olsun, gayet güzel. acaba ne kadara aldınız??
eyvallah hocam. 560tl(235€) dedi ama 450tl ye aldım nakit.

denyzmir
12 Şubat 2012, 00:01
şahane kask hayırlı olsun :)

oguzhan6161
12 Şubat 2012, 00:01
zonguldak mt ölmüş kimseden ses yok :) inşAllah beklerim tabi gelince çayımı çorbamı için :)

BestMachine
12 Şubat 2012, 00:02
hadiya hiç farketmedim. el kol hereketi yapsaydın ya :queen:

E-5 teydin Allah korusun sakatlık çıkmasın dedim :cherry:

Sepetçioğlu
12 Şubat 2012, 00:05
Hayırlı olsun güle güle kullanın, güzel gözüküyor :cat:

BestMachine
12 Şubat 2012, 00:05
zonguldak mt ölmüş kimseden ses yok :) inşAllah beklerim tabi gelince çayımı çorbamı için :)

Mt heryerde ya yaz gelsin daha nerelere gidicez nasipse hep birlikte bu arada parça işiniz hayırlı olsun :cat:

espri kutusu
12 Şubat 2012, 00:06
şahane kask hayırlı olsun :)
teşekkür ederim

inşallah olur bir gün...:cat:

E-5 teydin Allah korusun sakatlık çıkmasın dedim :cherry:
ne olacaktı sanki, e-5den çıkmak zormu :mrgreen:

wers
12 Şubat 2012, 00:06
eyvallah hocam. 560tl(235€) dedi ama 450tl ye aldım nakit.

tekrardan hayırlı olsun

avciceyhan
12 Şubat 2012, 00:07
hayırlı olsun mecidiyeköyden sabah saatlerinde geçmiş olabilirmisin siyah bi gsr gördüm ama senmiydin bilmiyorum

metci
12 Şubat 2012, 00:10
Kask var kask var:)
Güzel kaskmış gerçekten...
Diğer kasklardan şekli biraz değişik uçak pilotlarının başlığına benziyor.:cat:

Güle güle kullanın, asfalt yüzü görmesin...

BestMachine
12 Şubat 2012, 00:13
teşekkür ederim

inşallah olur bir gün...:cat:

ne olacaktı sanki, e-5den çıkmak zormu :mrgreen:

Kaptırmıştın valla hemde arkadan gördüm sırt çantandan tanıdım :cherry: Biraz tozlumuydu makina çamurlumuydu bişey vardı :queen: :pl:

oguzhan6161
12 Şubat 2012, 00:13
Mt heryerde ya yaz gelsin daha nerelere gidicez nasipse hep birlikte bu arada parça işiniz hayırlı olsun :cat:

Çok teşekkür ederim arkadaşım. :rendeer:

Zodium
12 Şubat 2012, 00:19
kask idare eder daha iyisi nasip olsun.

oguzhan6161
12 Şubat 2012, 00:21
"idare eder" mi? Kask süper ya

safakk
12 Şubat 2012, 00:23
hayırlı olsun güle güle kullanın asfalt yüzü görmesin

Bir iki sorum olacak
Kaskın markası mı airoh yoksa modeli mi?
Birde içden güneş vizörü var mı? Yoksa ayrıca şeffaf vizör çıkıp güneş vizörü sonradan takılan bi model mi?

mali_181
12 Şubat 2012, 01:43
Kask çok güzel hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız sürüşler,nasip eder inşallah.

ysn17
12 Şubat 2012, 01:46
Önden görünüşü güzel beğendim iyi günlerde kullanın :cat:

espri kutusu
12 Şubat 2012, 02:15
iyi dilekler icin herkese tesekkür ederim. telefondan girdigim icin alıntı yapamadim mesajlarızı.
ugur sende iyı göz varmis hee, motoru camurundan tanımişsin helal olsun =D

diger soru soran arkadaslara cevap vereyim.
mecidiyeköyden gecen ben degildim.

diger arkadasın da sorusuna cevabım, markası airoh, günes vizörü var. gayet de basarili buldum g.vizórünü. ls2 nin ki gibi emanet durmuyo acikcasi. istersen seffaf vızórü cıkartip g.vızörude takabılirsin ama zaten gerek yok. üzerinde var zaten.

ayrıca kaskın modeli gp serisiymış, yani pist kaskı oldugu icin görüntüsünün farklı olması ordan geliyormuş. ayrıca dışındakı model ve boyanin özel oldugunu, hatta özel bir tasarım firmasinın yaptıginı sóyledi satıcı, zaten kaskın arkasında da yazıyor.

safakk
12 Şubat 2012, 02:33
iyi dilekler icin herkese tesekkür ederim. telefondan girdigim icin alıntı yapamadim mesajlarızı.

diger arkadasın da sorusuna cevabım, markası airoh, günes vizörü var. gayet de basarili buldum g.vizórünü. ls2 nin ki gibi emanet durmuyo acikcasi. istersen seffaf vızórü cıkartip g.vızörude takabılirsin ama zaten gerek yok. üzerinde var zaten.

ayrıca kaskın modeli gp serisiymış, yani pist kaskı oldugu icin görüntüsünün farklı olması ordan geliyormuş. ayrıca dışındakı model ve boyanin özel oldugunu, hatta özel bir tasarım firmasinın yaptıginı sóyledi satıcı, zaten kaskın arkasında da yazıyor.

Cevabınız için çok sağolun hocam tekrar hayırlı olsun. Bakalım durumlar müsait olursa mevcut kaskımı elden çıkarıp iyi birşey almayı planlıyorum. Güle güle kullanın esen kalın :)

espri kutusu
12 Şubat 2012, 02:50
Cevabınız için çok sağolun hocam tekrar hayırlı olsun. Bakalım durumlar müsait olursa mevcut kaskımı elden çıkarıp iyi birşey almayı planlıyorum. Güle güle kullanın esen kalın :)

rica ederim, aklınızdaki sorulara cevap verebildiysem ne mutlu bana. tekrar teşekkür ederim

BestMachine
12 Şubat 2012, 02:56

Biz gönülden mt'ciyiz tanıyalım yani :flower:

espri kutusu
12 Şubat 2012, 03:35
Biz gönülden mt'ciyiz tanıyalım yani :flower:

birak şimdi, yeme bizi =D şaka bi yana eyvallah. keşke górseydim. görüşurdük

aparat
12 Şubat 2012, 04:44
Yücel, hayırlı olsun güzel kask iyi günlerde kullan...asvalt görmesin kardeşim :cat:

espri kutusu
12 Şubat 2012, 10:04
Yücel, hayırlı olsun güzel kask iyi günlerde kullan...asvalt görmesin kardeşim :cat:
eyvallah abiii, iyi dileklerin için sağol :rendeer:

piyanist_irf
12 Şubat 2012, 10:19
Allah test etmeyi nasip etmesin hayırlı olsun güle güle kullan, :) kullanda kafa atacağım biri var denemek için alabilirmiyim :cherry::queen:

-unnamed-
12 Şubat 2012, 13:21
hayırlı olsun...
güle güle kullanın...
hiç bir zaman asfaltı görmez inşaAllah kask...

sinan08
12 Şubat 2012, 13:47
Her türlü kaliteli güvenlik ekipmanlarına kocamann bir +1 :cat:

samet10
12 Şubat 2012, 14:34
görüntü olarak beğendim sana da güven vermiş daha ne deir ki güle güle kullan :)

espri kutusu
12 Şubat 2012, 18:01
herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

irfan abi, sana can feda =D veriyim abide, kafa atarken kaskı cıkartsan olmaz mı :D :D

[Turan]
12 Şubat 2012, 18:47
Güzelmiş şekil birşeye benziyor :P

BestMachine
13 Şubat 2012, 13:36
herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

irfan abi, sana can feda =D veriyim abide, kafa atarken kaskı cıkartsan olmaz mı :D :D

irfan abime ben yunusların kaskından ayarlarım :cherry:

QUOTE=piyanist_ir;2576791]Allah test etmeyi nasip etmesin hayırlı olsun güle güle kullan, kullanda kafa atacağım biri var denemek için alabilirmiyim[/QUOTE]

Abi yunusların kaskı çok sağlam ben hiç yemedim ama gördüğüm kadarıyla ayarlarız sen yeterki iste sana can feda :flower:

espri kutusu
13 Şubat 2012, 21:36
yunusların kaski haa, ulenn devlet malına giriyo o kask. adama kafa atsan kafa attıgın adam 1 ay da hastaneden cıkar, kafa atanda devlet malına zardan 6aydan başlar müebbete kadar gider, evli barklı adamı hapisemi attırıcan :D

furkanmg
14 Şubat 2012, 02:20
süper kask 10 numara masallah :D
hem goruntu hem şekil hem rengi vs gercekten cok hos...
kalite zaten belli ediyo ne denir hayırlı ugurlu olsun kardesım :D

espri kutusu
14 Şubat 2012, 02:48
süper kask 10 numara masallah :D
hem goruntu hem şekil hem rengi vs gercekten cok hos...
kalite zaten belli ediyo ne denir hayırlı ugurlu olsun kardesım :D
eyvallah abimm