PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tulum hakkında fikirleriniz

vicuna
05 Şubat 2012, 22:31
bir arkadaşım aban tulum önerdi izmirde satan bir yer varmış fiyatı uygun bende işe git gel kıyafet değiştirmekten bıktım tulum almak istiyorum..
sizce nasıl bir ürün kullanan varmı ?
http://www.kazanclisepet.com/CORDURA-TOURING-TULUM-Acik-Gri-XL,PR-525.html

McWarnaly
05 Şubat 2012, 23:50
Fiyati cok uygun geldi.Ama tekstil tulum hic kullanmadimm,Ama ne kadar adi olursa olsun Korumasiz kiyafetlerle binmekten daha iyidir.

durocan
09 Şubat 2012, 01:41
çok mantıklı

serkanADH13
09 Şubat 2012, 02:43
tek parça tulum sadece uzun yollarda işine yarayacaktır,
sebebi ise,
tek parça oldugundan sureklı değiştirme gibi luksun olmayabılır,
terleyınce mola verdıgın zamanlarda vs tek parca oldugundan sıkıntı cıkartabılır sana,
fakat fiyat çok mantıklı,
bu fiyata neredeyse MONT bulunamaz durumlarda gördüm,
fakat sana tavsiyem fuar yaklaşıyor,
bu fuar aksesuar elbıse vs fuarı,
o sebepten fıyatlar yeterınce düşük ve modellerde bir o kadar çok olacaktır zaten,

Şimdiden Hayırlısı Olsun Hakkında...

caferkarakus
09 Şubat 2012, 03:06
Ürün kullanışlı gözüküyor, fiyat da makul, ben de düşündüm.

glock
09 Şubat 2012, 10:41
tekstil tulumlar daha rahattır deriye göre, satın al dene bak bakalım. beğenmezsen 98 tl. paran gider en fazla... rengi falan hoş duruyor
yakından inceleyerek satın almanı öneririm nerelerinde korumalar var ve bu korumalar sert malzeme mi yoksa yumuşak mı iyice incele.

Felon
09 Şubat 2012, 11:06
bu sanki yağmurluk tulumu gibi bişey.yani fiyatı bi tulum üstüne giyilebilcek yağmurluklarla aynı anlamadım ben :)

< iLk@yy >
09 Şubat 2012, 13:10
koruma malzemesi çok önemli
üzerinde gerçekten CE onaylı korumalar mı var yoksa çakma malzemeden yapılıp üstüne yine CE onayı dikimiş korumalar mı var
koruma alanları ve kaza sürüklenme anı için darbe alan bölgelerde ekstra bir güçlendirme yapıl mış mı yoksa giydiğimiz sokak montu ile aynı mı
giydiğimizde üzerimize ne kadar iyi oturup bedenimizi kavrıyor

bunlar alırken bakmamız gereken en önemli şeylerdir genel olarak
ama diyorsanki yağmurluk niyetine kullanıcam sen bilirsin tabi ama unutmaki her motorcu düşer...

ek olarak yağmurluk gibi birşey ise bunu yazın kullanamayacaksın. kış içinde içliği yoksa soğuğu hissedeceksin bir zaman sonrada..