PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Depo Üstü Çanta...

AzRaİL42
05 Şubat 2012, 17:10
Arkadaşlar 2006 model CBR125 motorum için Depo üstü çanta siparişi verdim modeli ve görüntüsü hoşuma gitti ama ebat olarak deponun üzerine oturur mu ki acaba diye düşünmeye başladım sizlerin görüşü nedir ?

Çantanın linki ve resimleri: http://www.feyizoglu.com/Kappa-TK-746-Depo-ustu-canta_46733.html#0

Zippo's
05 Şubat 2012, 17:13
E ölçseydiniz keşke.İlanda ebatınıda yazmış detaylı.
Cbr ın deposu çok küçük,olacağını sanmam.

AzRaİL42
05 Şubat 2012, 17:17
E ölçseydiniz keşke.İlanda ebatınıda yazmış detaylı.
Cbr ın deposu çok küçük,olacağını sanmam.

Aynı ebatlara yakın scoyco die bi markanın çantasını denedim olmuştu ama malzeme kalitesi ve rengi hoşuma gitmediği için almadım o yüzden hani ölçüp biçmeden sipariş verdik ama işte yinede bi kararsızlık oluşuyor görmeden bişey alınca.

Arda_Karaca
05 Şubat 2012, 17:31
Ben aynı çantayı cbf 150 ile kullanıyorum büyük durmuyor. Güzel tercih hayırlı olsun.

AzRaİL42
05 Şubat 2012, 17:34
Ben aynı çantayı cbf 150 ile kullanıyorum büyük durmuyor. Güzel tercih hayırlı olsun.

Eyw abicim saolasın yarın kısmetse elimde olucak bakıp görücez hayırlısıyla.

ozgurakman
05 Şubat 2012, 20:51

memnun musunuz? mıknatısları nasıl güçlü mü? su geçiriyor mu? scoyco markaya ben de bakmıştım çabucak ayrılacak gibi duruyordu depodan.

yasin_942
05 Şubat 2012, 20:55
bende depo üstü kappa kullanıyorum fermuarlarında sıkıntı yaşadım bilginize ama halledilmeyecek bir şey değil

Arda_Karaca
05 Şubat 2012, 21:05
memnun musunuz? mıknatısları nasıl güçlü mü? su geçiriyor mu? scoyco markaya ben de bakmıştım çabucak ayrılacak gibi duruyordu depodan.

Boyutlarından ve performansından genel olarak memnunum. Fermuarını açarak genişletirseniz bir sırt çantasının alabileceği kadar eşya alıyor. Mıknatısları güçlü fakat fermuarı açıp genişletmezseniz. Eğer genişletecekseniz uzun yolda depo bağlantı kayışlarını takmak gerekebiliyor. Yan rüzgarda çanta yükseklikten dolayı devrilebiliyor. Bu devrilmede cbf 150'nin deposunun yan tarafındaki plastik kısmında payı var. çantanın yan taraflarındaki mıknatıs ucundan depoya değebiliyor. Yağmurlu havalarda kullanım için kılıfı var. Kılıf yanınızda olmasa bile yağmura dayanıklı.

harun aydın
07 Şubat 2012, 17:14
bizde tüm depoüstü çantalar en uygun fiyata ve bütün yedek parça aksesuarlar kapıda ödeme imkanı ile

boora_09
05 Eylül 2014, 18:11
selamlar cümleten iyi günler dilerim. İki konuda bilgilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. anes motordan alış veriş yapan varmıdır ve yine anes motorda oxford OF 635 depo üstü çanta beğendim bu çanta cbr 250 ye olurmu ve çanta kalitesi nasıldır. sanırım üç soru oldu :)