PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : POLİS BÖYLE YAPARSA...

yesewi
04 Şubat 2012, 19:41
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 15 dk önce çarşıda ufakta olsa polisle yaşadığımız kazayı size aktarayım... Akşam vakti trafik sıkışık malum önümde de trafik ekibi var... sol tarafta trafik kuyruk seklinde akıyordu polis aracıda sağ kaldırıma 1.5 metre uzaklığında yanı hemen hemen sağ şeridin ortasında durdu...Mecburen bende sağından geçmek zorunda kaldım tam geçerken polis sağ kapıyı açtııııııı !!! Önce Bisikletim polise polis araç kapısına sonra ben polise sonra hep birlikte kapıya yapıştık.... :mrgreen: gerisi ufak bir şekilde birbirimize akıl vermece oldu ama sakat olan sol elim iyice sakatlandı tabi onunda sağ bacağı artık noldu bilmiyorum... Polisin bile böyle yaptığı bi ülkedeyken işimiz çok zor...

espri kutusu
04 Şubat 2012, 19:44
şaka gibi ya, geçmiş olsun...

ekremz
04 Şubat 2012, 19:45
geçmiş olsun:)

ferhatkars
04 Şubat 2012, 20:03
geçmiş olsun...

sonra hep birlikte...haydiiii altta kalanın canı çıksın....:P

Önce Bisikletim polise polis araç kapısına sonra ben polise sonra hep birlikte kapıya yapıştık....

kanucan
04 Şubat 2012, 20:05
Önce Bisikletim polise polis araç kapısına sonra ben polise

Devamını yazmamışsınız. :P

Geçmiş olsun bu arada. :)

özcan1980
04 Şubat 2012, 20:09
Geçmiş olsun

KUVVETMİRA
04 Şubat 2012, 20:11
en sağ şeritteki araç yolcularının sunroof'tan çıkmasını beklerdik tabii. kapıdan çıkmaya çalışmaları büyük bir talihsizlik olmuş :)
geçmiş olsun.

zongoku
04 Şubat 2012, 20:16
:cherry:murat bisikletin grenajlarında çok hasar var mı kardeşim:queen:geçmiş olsun kardeşim ama aslında iyi yanından bak motosiklet aldığın zaman temkinli gidersin artık çok geçmiş olsun...

gökrider
04 Şubat 2012, 20:17
geçmiş olsunn

Levsy
04 Şubat 2012, 20:19
Polis seni ufalamamakla gayet insani bir davranış sergilemiş, tebrikler :)

Tropiksera
04 Şubat 2012, 20:57
Sağdan araç sollanmaz :)))) geçmiş olsun...

otopsici
04 Şubat 2012, 22:27
en sağ şeritteki araç yolcularının sunroof'tan çıkmasını beklerdik tabii. kapıdan çıkmaya çalışmaları büyük bir talihsizlik olmuş :)
geçmiş olsun.
benden önce yazmışsın tebrik ediyorum

yesewi
04 Şubat 2012, 22:49
benden önce yazmışsın tebrik ediyorum Size göre yapılan olay ben sanki kaldırımdan gidiyormuşum havasında.

K o r @ y
04 Şubat 2012, 23:28
geçmiş olsun kardeşim..
polislerde bir insandır..Dalgınlık ve yorgunluk dikkatsizliği getirebilir..
Ufak tefek kazalar yaşamımızın bir parçası..

alp_tunay
05 Şubat 2012, 00:45
Sonrasında ahçı vardı bu hikayede .... Ahçıya nooldu?.... :queen:

tombo
05 Şubat 2012, 02:07
Sonrasında ahçı vardı bu hikayede .... Ahçıya nooldu?.... :queen:

aşçı uşakla ilgileniyormuş o esnada :)

arca94
05 Şubat 2012, 03:22
Önce Bisikletim polise polis araç kapısına sonra ben polise sonra hep birlikte kapıya yapıştık....

Şoför bahçıvana, bahçıvan ahçıya, ahçı uşağa, sonra hepsi uşağa.. :)

Çok geçmiş olsun gerçekten..

Polisler garip ya, geçen kırtasiyeye girmek için işbankası önğnde durdum, pasajın içinde kırtasiye. Pasajın yanı da iş bankası.
Polis hep orda durur.. Geçerken yanından ah bi durdursa, keşke durdursa diyorum 2 ay geçti ehliyeti okul müdüründen başkasına gösteremedim.. :)
Neyse durdurmadı motordan indim. Hop mop sesler duydum koca bi kamyoneti durdurdu.. Trafiği s... attı zaten o ayrı orada. Dedim herhalde mühim bişey var, ee tabi Türküz. İzlemeye başladım gayet havalı geldi arabanın camına, vay abi naber bilmemne.. herif bildiğin hal hatır sormak için tanıdığı koca kamyoneti trafiğin içine sıçarak durdurdu.. İlginç insanlar ya.. Ya da dediğim gibi "İnsanlar Garip.." :)

Geçmiş olsun tekrardan..:rendeer:

COQ
05 Şubat 2012, 03:49
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 15 dk önce çarşıda ufakta olsa polisle yaşadığımız kazayı size aktarayım... Akşam vakti trafik sıkışık malum önümde de trafik ekibi var... sol tarafta trafik kuyruk seklinde akıyordu polis aracıda sağ kaldırıma 1.5 metre uzaklığında yanı hemen hemen sağ şeridin ortasında durdu...Mecburen bende sağından geçmek zorunda kaldım tam geçerken polis sağ kapıyı açtııııııı !!! Önce Bisikletim polise polis araç kapısına sonra ben polise sonra hep birlikte kapıya yapıştık.... :mrgreen: gerisi ufak bir şekilde birbirimize akıl vermece oldu ama sakat olan sol elim iyice sakatlandı tabi onunda sağ bacağı artık noldu bilmiyorum... Polisin bile böyle yaptığı bi ülkedeyken işimiz çok zor...

Gerçekten isimiz zor.
Kurallari polis bile bilmiyor.
Halbuki bir aracin sagindan inilmez.
önce soför inecek,
sonra sagdaki soför mahalline geçip oradan inecek.
Soldan gelen araçlarda durup bekleyecek ki bir kazaya sebebiyet vermesin.
ülkemizde bûtûn araçlar sagdan sollanabilir.
Ama bunu trafik kurallarini yazanlar dahi bilmiyor.
Neyseki yesewi arkadasimiz biliyor ve polise akil vermis.
Bir daha yapmazlar umarim

dürümdöner
05 Şubat 2012, 04:15
2 soru sana dostum..1. sende çok ciddi birşey var mı? 2. bisikletine birşey oldu mu? gerisi teferruattır benim gözümde..polis düşmanı değilim cahil insan düşmanıyım..

Okan Sinan Ocan
05 Şubat 2012, 10:31
Sevgili Kardeşim ,

Diye başlayan bir mesaj yazmayı isterdim ama yazacak birşey kalmamışki ,bunu görünce ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz. :)

Sevgiler

Khutuck
05 Şubat 2012, 15:23
Kabahat sende demeye dilim varmıyor ama...
Kabahat sende canım kardeşim!

Yahu polis ne yapsın, ön camı kırıp oradan mı çıksın? Sağ kapıdan inecek tabii!! Polisimiz kuralları bildiği için aracın sağından başkasının geçmesini beklemiyor. Dua et insaflı çıkmış, kazayla adam yaralamaktan nezarete de atabilirdi seni, haketmiş olurdun.

yesewi
05 Şubat 2012, 15:43
Kabahat sende demeye dilim varmıyor ama...
Kabahat sende canım kardeşim!

Yahu polis ne yapsın, ön camı kırıp oradan mı çıksın? Sağ kapıdan inecek tabii!! Polisimiz kuralları bildiği için aracın sağından başkasının geçmesini beklemiyor. Dua et insaflı çıkmış, kazayla adam yaralamaktan nezarete de atabilirdi seni, haketmiş olurdun.

Aracı kenara çekipte durmadı :) resmen yolun ortasında durdu :) akan trafikte durdu kaldırıma yanaşmadan durdu arkasından yol dolusu araç gelirken durdu trafiğin sıkışık olduğunu bildiği halde durdu kendisi trafiği rahatlatması gerekirken sıkıştırarak durdu Çift yön yolda kaldırıma yanaşmadan durdu. Ama hata bende keşke sağından geçmeyip solna kırsaydım karşıdan gelen arabanın altına gireydim işde cahillik.

EverHarD*
05 Şubat 2012, 15:45
geçmiş olsun :D

COQ
05 Şubat 2012, 16:00
Aracı kenara çekipte durmadı :) resmen yolun ortasında durdu :) akan trafikte durdu kaldırıma yanaşmadan durdu arkasından yol dolusu araç gelirken durdu trafiğin sıkışık olduğunu bildiği halde durdu kendisi trafiği rahatlatması gerekirken sıkıştırarak durdu Çift yön yolda kaldırıma yanaşmadan durdu. Ama hata bende keşke sağından geçmeyip solna kırsaydım karşıdan gelen arabanın altına gireydim işde cahillik.

Hala dogru yaptigini mi savunuyorsun?:)

Levsy
05 Şubat 2012, 16:01
yesewi, detaya girmeye çalışan ben olayım.
O araç şeridinin ortasında iyice sağa yanaşmadan önüne fırlayan bir kedi, köpek, çocuk, yaşlı, top (ama bildiğin top, şu tekme atılan plastik şeylerden), bir arıza nedeniyle ve hatta keyfi olarak aniden durmuş olabilir.

Şimdi sen sağından geçmek zorunda kaldım ve sonra da soldan geçip ölseydim o zaman falan diyorsun ya, olay burada. Eğer o an solundan geçip gitmene uygun bir durum yoksa, her hangi bir tarafından geçmeyeceksin, duracaksın. Hatta tüm trafik duracak. Olay budur. Adama gidip aniden durdu diye arkasından vuramazsın bile. Hatalı olduğun taraf burası, geçmek zorunda değil, durmak zorundasın.

WOLKANWOLKAN
05 Şubat 2012, 19:53
iyi ki polise ceza yazmamışsın :)

ozgurakman
05 Şubat 2012, 20:55
geçmiş olsun... keşke bileğinize bir sargı ya da bileklik taksaydınız hasar almazdı. ayrıca bisiklet sürerken mutlaka eldiven kullanın, ufak düşmelerde gerçekten işe yarıyor

qsTah
05 Şubat 2012, 21:12
geçmiş olsun.

:rendeer: :cat:

BBelt
05 Şubat 2012, 22:42
geçmiş olsun.

Bomba... :)

Okan Sinan Ocan
06 Şubat 2012, 00:13
Haydaaaa ,

Yeter yahu yüklenmeyin çocuğa , motordan soğutacaksınız keratayı. Burada "kötü polis" benim arkadaşlar ,ben azarliycam siz koruyacaksınız . Ne oluyor bu foruma son günlerde herkes kurallarasaygılı falan olmaya başladı . Yoksa öldümde cennettemiyim ben :) :) :)

Şeyh Şamil
06 Şubat 2012, 01:26
Geçmiş olsun..
Bundan sonra, daha dikkatli olacağını düşünmekteyim..