PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorumuzun renk kodunu nasil bulabiliriz ?

Zodium
31 Ocak 2012, 23:41
Merhaba arkadaslar Kymco'mun renk kodunu bulamadim yabanci forumlarida gezdim ama malesef nasil ulasabiliriz renk koduna bilginiz varmi tesekkürler.

Zodium
01 Şubat 2012, 02:38
bilen yokmu yaf :)

oguzhan6161
01 Şubat 2012, 02:42
Kaportacılara motoru göster sanırım onlar kodunu bulup gerekli boya karışımlarıyla aynı boyayı hazırlıyolar diye biliyorum.

Zodium
01 Şubat 2012, 02:45
Kaportacılara motoru göster sanırım onlar kodunu bulup gerekli boya karışımlarıyla aynı boyayı hazırlıyolar diye biliyorum.

eyv.sagolasin :)

oguzhan6161
01 Şubat 2012, 04:50
ne demek sen sağol :)

monur00006
01 Şubat 2012, 05:07
5mp üstü bi kamerayla motoru hafif ışıklı bi alanda çekip fotoğraf üstünden renk kodunu internetten yüzlerce siteden birinde öğrenebilirsin

Zodium
01 Şubat 2012, 05:18
5mp üstü bi kamerayla motoru hafif ışıklı bi alanda çekip fotoğraf üstünden renk kodunu internetten yüzlerce siteden birinde öğrenebilirsin

hmm ok deneyelim :)

dkan
01 Şubat 2012, 05:32
kymconun türkiye distribütörünü aradınmı (silkar) onlar yardımcı olabilirler

Zodium
01 Şubat 2012, 05:36
kymconun türkiye distribütörünü aradınmı (silkar) onlar yardımcı olabilirler

dogru söylüyorsun belki yardimci olabilirler aramaktan zarar gelmez sagolasin :)

dkan
01 Şubat 2012, 05:45
ö.değil he bide renk pantonesi diye birşey var grafikerler kullanırlar üzerinde bütün renkler ve kodları bulunur belki oda yardımcı olabilir işte bu http://farm1.static.flickr.com/136/349613923_f836eb6248.jpg

Zodium
01 Şubat 2012, 05:54
ö.değil he bide renk pantonesi diye birşey var grafikerler kullanırlar üzerinde bütün renkler ve kodları bulunur belki oda yardımcı olabilir işte bu http://farm1.static.flickr.com/136/349613923_f836eb6248.jpg

rengi buldum valla :)

acayüp
01 Şubat 2012, 11:39
koltugun altinda kuyruk kismina dogru yada koktugun baglanti mentesesi tarafina dogru dikkatlice inceleyin eger kopup kaybolmadiysa renk kodu etiketi olmali.
bu kodlar boya markasina gore farkliliklar gostereceginden en guzeli oto sanayide bir nalbura gidip karteladan bulmak.
onlara birakirsan daha kesin bi renk bulurlar. cok kriter oldugu icin tecrubesiz gozle hata orani cok yuksek olur.

piyanist_irf
01 Şubat 2012, 11:45
koltugun altinda kuyruk kismina dogru yada koktugun baglanti mentesesi tarafina dogru dikkatlice inceleyin eger kopup kaybolmadiysa renk kodu etiketi olmali.
bu kodlar boya markasina gore farkliliklar gostereceginden en guzeli oto sanayide bir nalbura gidip karteladan bulmak.
onlara birakirsan daha kesin bi renk bulurlar. cok kriter oldugu icin tecrubesiz gozle hata orani cok yuksek olur.

bana yazacak bişey kalmamış , birde megapiksel olayına aldanmayın, resim çekip göstermek filan insanı aldatır fotoğraflar...

Zodium
01 Şubat 2012, 19:40

aksam incelicem tesekkürler.
@piyanist sizede tesekkürler.