PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tmf Yarışları !!

BestMachine
30 Ocak 2012, 13:34
S.a sevgili MT Türkiye motosiklet federasyonunun düzenlediği yarışlar var takipçisi olan varsa bilir.Bunlara katılmak için ne yapmalıyız bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Trafikte milletin hayatını tehlikeye atmaktansa pistte yarışmak daha iyi bunun için nereye başvurmak lazım ? tmf sitesinden araştırdıklarıma göre belirli sponsorları var isim vermiyorum bilmem ne motor gibi acaba onlarmı pilot ayarlıyor gidip onlara mı üye olmak lazım ? Bilgisi olan lütfen paylaşsın !! :rendeer:

Khutuck
30 Ocak 2012, 14:30
TMF'ye telefon edip sorsan çok daha doğru bilgi alırsın.

casillas00
30 Ocak 2012, 16:09
Önce bir motosiklet klübünden hangi kategoride yarışacaksan ona göre lisansını çıkarttıyorsun sonra zaten kılık kıyafetlerin motorun felan devamı geliyo.

halepli
30 Ocak 2012, 16:24
600 lükde a,b,c katagorileri var sonra 1000 likde aynı katagoriler var 125lik katogoride var benim bildiğim ilk olarak 125 likte yarışıyorsun galiba

BestMachine
30 Ocak 2012, 17:56
Önce bir motosiklet klübünden hangi kategoride yarışacaksan ona göre lisansını çıkarttıyorsun sonra zaten kılık kıyafetlerin motorun felan devamı geliyo.

Aynen dediğiniz gibi bi açıklama yaptı tmf'de tamam kulüpleri var kulüplerin web sitesi yok... Şimdi o kuluplere üye olup lisans çıkarttırmam lazım anladım onuda bi arayım sorayım nasıl olcak anlamadım karışık...

600 lükde a,b,c katagorileri var sonra 1000 likde aynı katagoriler var 125lik katogoride var benim bildiğim ilk olarak 125 likte yarışıyorsun galiba

Doğru sitesindede öyle yazıyor ama önce lisans gerekiyormuş...