PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 31 Parça Tornavida - Tamir Bakım Seti

oguzhan6161
30 Ocak 2012, 00:19
Arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi 31 parça tornavida - tamir bakım seti , fiyatı da çok uygun.

Adres : http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&id=20988

Khutuck
30 Ocak 2012, 00:21
5,90 TL + 3,50 TL Kargo gayet iyi fiyat.

cakalaz
30 Ocak 2012, 00:24
Ben de alayım bari bir set :)

Felon
30 Ocak 2012, 00:26
fiyat çok iyi ama bu dandik setler vidaları maymun ediyo.hadi sadece kendi ağzı bozulsasorun değil ama vidayıda mundar edince yemişim böyle ucuz seti dedirtiyor ,benden söylemesi :)
Hele ona güvenip bişe sökersiniz, yarısında yamulur, kala kalırsanız eğer kelime haznenize müthiş yaratıcı küfürler eklemekde cabası :cherry:

patron_58
30 Ocak 2012, 00:28
Felon haklı,bende 5 tl buna benzer bir set ama bir işe yaramaz....... Hırdavatçıyım....

GONYALI1
30 Ocak 2012, 00:34
Ustalar Size daha uygun Bi Fiyat Sunsam : aklınıza gelecek bütün izeltaş takımlarını 2.el olarak 1.500 tl ye veriyorum bazı eksikler var onlar görüşülür dükkanımızı kapattık takımlar elimizde kaldı normal tek tek alsanız kdv hariç 4.850 tl tutuyor.

inzell
30 Ocak 2012, 00:39
PSP'min kapağını sökebilmek için almıştım bu setten. Sürekli kullanırım, iş görüyor...

Frank Lucas
30 Ocak 2012, 00:42
black decker den şaşmiyican :D sağlam para istiyor ama 1 kere alıyosun sonuçta

oguzhan6161
30 Ocak 2012, 00:52
ya arkadaşım ilan verirken bu fiyata çok uygun diye yazdım :) devasa bir ürün demedim farkındaysanız :cherry: ama bu fiyata kaçırılmaması gerekilen bir ürün diye düşünüyorum :)

ero__
30 Ocak 2012, 01:04
Kaçırılmaması değil de üründen kaçınılması lazım. Alet çalışır el övünür lafı buradan gelir :) Almayın böyle dandik şeyler. Hele ki sıçan diş vb. Amman amman. İlk zorlamada parçalanıyor!

gugukk
30 Ocak 2012, 01:19
Buna benzer bir ürün almıştım vidaların dişlerini mafetti şimdi en kaliteli set ile bile açamıyorum wd40 ile zar zor vidayı çıkarttım ve vidayı değiştirdikten sonra bendeki seti direk çöpe attım aman diyim bulaşmayın

tr100a
30 Ocak 2012, 01:59
bim de getirmiş ne lazım değilse var ama 8-14 arası ufak lokmalar yok bunun üstüne bi 10 tl daha ekle 20 tl ye orta kalite düz-yıldız tornavida ve alyan takımı alabilirsin

sapo
30 Ocak 2012, 06:14
bu setlerden kimseye bi hayir gelmez muhtemelen bu tornavidalari ureten adamin bir tane de civata fabrikasi vardir civata satmak icin bir strateji olabilir...
bir fikra ile baglayalim konuyu.
temel birgun emzik fabrikasina gitmis fabrikanin muduru de tesisleri tanitiyormus temel buyuk bir makina gormus bu makina ne yapiyor diye sormus mudurde bu makina bir kere pissst yapiyor emzigi sisiriyor bir kere pat yapiyor emzige delik aciyor demis.sonra yine iceride gezerken baska bir makina gormus bu makina ne yapiyor demis mudur de bu makina prezervatif yapiyor bak simdi iki kere pisssst yapip prezervatifi sisiriyor bi kere pat yapiyor delik aciyor demis..temel de yahu prezervatifte delik mi olur delik olduktan sonra kullanmasin millet daha iyi demis ..mudur de prezervatifte delik olmazsa emzik satamiyoruz demis...

piyanist_irf
30 Ocak 2012, 06:49
Ustalar Size daha uygun Bi Fiyat Sunsam : aklýnýza gelecek bütün izeltaþ takýmlarýný 2.el olarak 1.500 tl ye veriyorum bazý eksikler var onlar görüþülür dükkanýmýzý kapattýk takýmlar elimizde kaldý normal tek tek alsanýz kdv hariç 4.850 tl tutuyor.

urunlerin neler oldugunuda kisaca bir listeleseydiniz iyi olurdu ve durumlarini. hepsini ayni anda mi satiyorsunuz ?

Saygilar .

---------- Post added at 04:45 ---------- Previous post was at 04:39 ----------

6 liralik setten sana hayir gelmez dostum en ihtiyacin oldugu anda seni yolda birakirlar :)

Ya kendisi bozar yada karsisindaki vidayi bence hobi olarak bile alinacak bir set degil kendimden ve bilgisayarci arkadasimdan biliyorum :)

Bu arada tabi kullanarak ogreneceksin bilmiyorsan ama 6-7 lira para degil al yinede bulunsun elinin.altinda incik boncuk islerde isine yarar :)

---------- Post added at 04:49 ---------- Previous post was at 04:45 ----------

Fikra guzelmis :))))) :)

Carbon
30 Ocak 2012, 11:49
Gittigidiyorda zıbınla bunun aynısından var aynı fiyata.İstenilen bir zamanda bulmak mümkün.

İş görüyor.Cep telefonumun kasasını kendim değiştirmiştim bununla...Bir çamaşır makinesi için uygun değildir tabi ama ufak tefek eşyalar için gayet ideal bir alet...