PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanuni Phantom güzel bir motosiklet midir__??

Sayfa : [1] 2

bensen001
27 Ocak 2012, 05:11
Abilerim kanuninin sitesinde gezerken Phantom isimli bir motosiklete rastladım 2012 de çıkmış çok hoş gözüküyo bide siz değerlendirin...
http://www.kanuni.com.tr/Pages/Urunler/Detay.aspx?d=Phantom&Id=100&k=1

Alper Kaya
27 Ocak 2012, 06:21
Abilerim kanuninin sitesinde gezerken Phantom isimli bir motosiklete rastladım 2012 de çıkmış çok hoş gözüküyo bide siz değerlendirin...
http://www.kanuni.com.tr/Pages/Urunler/Detay.aspx?d=Phantom&Id=100&k=1motor blok u falan olsun bana iyi görünmedi motor olarak 170cc 13bg güç cok kötü bu motoru canlıda gördüm resmen tam bir çinliyim diyordu buna 4.800tl vermektense gider 4.200tl TVS APACHE RTR 150 mi alırım hem bunu tokatlarım hem kafam daha rahat daha kaliteli bi alete binerim kesinlikle önermiyorum zaten dikkatli bakarsanız falan motor aksamına kasasına yakışmadığını cok rahat gorursunuz

TheGARAJ
27 Ocak 2012, 06:25
ybr ve streetbike karışımı olmuş biraz ama işe yaramaz..

search16
27 Ocak 2012, 07:42
motor blok u falan olsun bana iyi görünmedi motor olarak 170cc 13bg güç cok kötü bu motoru canlıda gördüm resmen tam bir çinliyim diyordu buna 4.800tl vermektense gider 4.200tl TVS APACHE RTR 150 mi alırım hem bunu tokatlarım hem kafam daha rahat daha kaliteli bi alete binerim kesinlikle önermiyorum zaten dikkatli bakarsanız falan motor aksamına kasasına yakışmadığını cok rahat gorursunuz
Makina görüntü itibari ile on numara denilebilir. Fakat 13 hp gücü var diye hızlı gitmez anlamınada gelmiyor. Bunun motoru bendeki motorsikletin motoru ile aynı. (Fastwind 200 R)Benimki 196 cc 12,5 hp. Ama yolda senin bahsettiğin gibi ''alırım RTR mi hem bunu tokatlarım '' olayı değil. Benim motordan RTR nin hp gücü fazla gösteriyor. Fakat yolda geriden gelip aynadan kayboluyor. Yani iş beygir gücünde bitmiyor bilindiği üzere. Fiyat konusunda biraz abartı olmuş. Kalın sağlıcakla.

NoVaRiX
27 Ocak 2012, 10:14
alper'e katılıyorum.
bunu alacağına 3900'e TVS Apache almak çok daha mantıklı.
yada bir miktar daha eklenerek 'bu tarz istiyorsan' GT250'ye bakılabilir.

K o r @ y
27 Ocak 2012, 10:31
tip olarak hoş duruyor..beygir gücüde yeterli.. ama bir çinliyede bu fiyat verilmez

htmetin
27 Ocak 2012, 12:09
Tipi harika ama motoru tırt 175 cm3 13 beygir_?

Felon
27 Ocak 2012, 12:22
2.el bi gt250 al derim.
mondialde alsan ,apachede alsan, hondada alsan altın kaplama bile olsa max. 170cc işte.
Gt250 tarz olarak hoşuna gidiyosa ömürlük motor.daha güçlüsüne hız merakın yoksa ihtiyacında yok

Mengu16
27 Ocak 2012, 12:24
motor blok u falan olsun bana iyi görünmedi motor olarak 170cc 13bg güç cok kötü bu motoru canlıda gördüm resmen tam bir çinliyim diyordu buna 4.800tl vermektense gider 4.200tl TVS APACHE RTR 150 mi alırım hem bunu tokatlarım hem kafam daha rahat daha kaliteli bi alete binerim kesinlikle önermiyorum zaten dikkatli bakarsanız falan motor aksamına kasasına yakışmadığını cok rahat gorursunuz
Çok doğru ya, TVS'nin kalitesi yolda gidişinden sesinden belli, dışardan bakınca bile görülüyor. resmen yolda su gibi akıyor. Dün yürürken yolda giden bi tane RTR 150'yi gördüm benim de olaydı ondan diye iç geçirdim :wiinkk:

windyS150
27 Ocak 2012, 12:27
Resmen yolda su gibi akıyor.
Hocam malesef öyle değil :mrgreen: Yolda su gibi akıyor dediğin motorda benim motordan fazla titreşim var nerden biliyorsun dersen benim yakın arkadaşımda var 2010 tvs düşük devirlerde pek yok ama 6bin devirden sonra titreşim devreye giriyor:)

Seko
27 Ocak 2012, 13:43
Bir motor titriyorsa uzak duracaksın. İstediği kadar kaliteli, sağlam, hızlı ve ekonomik olsun, titreşim adamı motordan bezdirecek birşey. Ayrıca Apache'nin iki tekerlek arası mesafesi çok kısa olduğundan çirkin duruyor.

Bu motorun 170 cc olması çok kötü değil, ona göre de torku vardır. Öte yandan 4800 TL Kanuni marka motor için çok fazla. Bir de üzerine adamın gözüne sokacak şekilde Kanuni yazmıyorlar mı deli oluyorum. Sırf bu Kanuni yazma hastalıkları yüzünden S&T markasını satamıyorlar. Marka imajına bu kadar güvenen başka firma da yok yani.

DarkSeleCT93
27 Ocak 2012, 14:02
kanuni mi ramzey alırım daha iyi kendini bisey sanıp japonlardan yüksek fiyat koyuyorlar bunun max edeceği 2500

windyS150
27 Ocak 2012, 14:04
kanuni mi ramzey alırım daha iyi kendini bisey sanıp japonlardan yüksek fiyat koyuyorlar bunun max edeceği 2500

Ramzey mi ramzey hala satılıyormu ?

sezer aykaç
27 Ocak 2012, 14:12
biraz önce antalya bayisini aradım ellerinde yokmuş. nisanda gelecegini söyledi. eger ellerinde olsaydı incelemek için gidecektim. alacaımdn degilde en azından alacak olan arkadaşlara bilgi vermek amaçlı.

titreşim varsa degil 4800 3000 lira bile verilmez. bunu artık kabul etmesi gerekir çinli motor getirenler. motor genel anlamda sıradışı bir model. yakışıklı kerata ama kalite olarak şüphelerim var. kanunu ne zaman kullanıcı menfeatini kar marjından üstün görüp ona göre marka ve model getirirse o zaman halkın gözündeki imajı düzelir diye düşünüyorum. sonuç olarak yılların firması ama marka olmak demek sattıgın malın arkasında durmak demek. büyük markalar bunu yapıyor.

BROICER
27 Ocak 2012, 14:23
yamaha fz16 nın kopyası digital göstergeler dahi birebir :)) sadece far değişmiş biraz :)

harun27
27 Ocak 2012, 14:38
çinli hangi marka hangi model olusa olsun 2500 tl den yuksek oldugu zaman millet japona yoneliyor... kaldı ki çinlilerin yakıt tuketimi de az değil...

Zippo's
27 Ocak 2012, 14:43
2850 üzeri haram bu motora.Mondial'in 125mh drift ve 125mc si çok daha güçlü bu motordan.Görüntü olarak güzel ama kalıbının motoru değil.En azından mondial 150 mc kullanıcılarının şuan motorlarına sorunsuz bindiği gözüküyo topiclerinde.

jetrace
27 Ocak 2012, 17:54
tvs diyonuzda tvs deki tip phantom da yokki performans olarak bilmiyorum tabi ama 4800 fazla gerçekten .

DarkSeleCT93
27 Ocak 2012, 19:01
Ramzey mi ramzey hala satılıyormu ?

Misal verdim satılıyo galiba ama

Frank Lucas
27 Ocak 2012, 19:22
üstü minare,atlı şişhane

DarkSeleCT93
27 Ocak 2012, 19:31
dısı seni içi beni yakar

fbcino
27 Ocak 2012, 19:34
http://www.asyamotor.com.tr/?page=urun-detay&id=59&udpage=teknik-ozellikler

223 cc 17 hp

ozrace
27 Ocak 2012, 19:35
bu konu daha önce açılmışdı diye hatırlıyorum...

DarkSeleCT93
27 Ocak 2012, 19:57
http://www.asyamotor.com.tr/?page=urun-detay&id=59&udpage=teknik-ozellikler

223 cc 17 hp

hayret 223 cc motora 17 beygiri nasıl sığdırmışlar tebrık etmek lazım

bide asyanın 100 lük cub u titreşimde 10 numara masaj aletlerinden fazla titriyo alet

demirutku
27 Ocak 2012, 20:14
kadıköyde görmüştüm benzer kasa SYM'nin,alet çok güzel ve çokta kaliteli duruyordu biraz yokladım :) hem 125cc.. henüz satışı olmadığı için fiyat söylemedi adam ama 5bin lirayı geçmez dedi. marttaki fuarda tanıtılacakmış, güzeldi bence çıktıktan sonra düşünülebilir.

edit: pardon 125cc imiş.

(bkz: http://www.motosiklet.net/forum/guncel-haberler/86502-2011-yeni-sym-wolf-125-a.html )

fbcino
27 Ocak 2012, 20:18

bide asyanın 100 lük cub u titreşimde 10 numara masaj aletlerinden fazla titriyo alet

Çinli = Titreşim
Yapacak birşey yok.

adem80
27 Ocak 2012, 21:06
5 para etmez. Ben titanla tokatlarım bunu :)

bensen001
27 Ocak 2012, 23:33
Abilerim herşey için teşekkürler şimdi ben gt250 alsam ne kadar uzun süre kullanırım yakıt sarfiyatı nasıl uzun yola gidermi hız konusu pek ilgilendirmio gücü nasıl vs. bilgilendirirmisiniz__??

DarkSeleCT93
28 Ocak 2012, 01:10
gt250 iyidir 4-4.5 lt yakar uzun yola süper gider şekil desen en kalıplı 250 cc ama hız önemli değil diyorsan yamaha ybr,honda cbf fln al derim

Alper Kaya
28 Ocak 2012, 02:26
Makina görüntü itibari ile on numara denilebilir. Fakat 13 hp gücü var diye hızlı gitmez anlamınada gelmiyor. Bunun motoru bendeki motorsikletin motoru ile aynı. (Fastwind 200 R)Benimki 196 cc 12,5 hp. Ama yolda senin bahsettiğin gibi ''alırım RTR mi hem bunu tokatlarım '' olayı değil. Benim motordan RTR nin hp gücü fazla gösteriyor. Fakat yolda geriden gelip aynadan kayboluyor. Yani iş beygir gücünde bitmiyor bilindiği üzere. Fiyat konusunda biraz abartı olmuş. Kalın sağlıcakla.tabi ya doru söliyosun elbete iş beygir tork dişli ile bitmiyor mühim olan allahın taktiri :) bide anlıyamadığım bi insan neden kendisiyle çelişir diyosunki bu motor bendeki motorsikletin motoruyla aynı birde diyosunki benim motor 196cc ee bu motor 196cc mi ozaman silindir çapı falan farklı değilmi seninkiyle nasıl aynı oluyor bizimde arkadaşta vardı 2011 cbr125 tarafından tokatlanıyordu fastwind200 hiçte memlun değildi senin ibrenin hipokrat yeminimi var her gördüğü hızı gerçekten ypaıyor güldürmeyin beni senin motorun okdr iyi olsaydı suan hala piyada olurdu nedense artık kuba'nın sitesinde bile yok biraz sert konuşmuş olabilirim ama gerçekler budur o motorun plakasız hali 4.800tl ve ne tutucak nede alanlar çok memlun olucak 2012 model bi TVS kadar olamıycak(bu arada hiç tvs sahibi olmadım ama kullandım)

---------- Post added at 02:22 ---------- Previous post was at 02:19 ----------

bide asyanın 100 lük cub u titreşimde 10 numara masaj aletlerinden fazla titriyo aletinşallah o motorada 8-9.000tl fiyat çekmezler çekerse tutmaz çünkü karbüratörlü bi motor biride çıkıp karbüratör daha iyi demesin devir enjeksiyon devri :)

---------- Post added at 02:26 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

gt250 iyidir 4-4.5 lt yakar uzun yola süper gider şekil desen en kalıplı 250 cc ama hız önemli değil diyorsan yamaha ybr,honda cbf fln al derimgt250rlerde artık 3-4lt arasından fazla yakmıyor kardeşim yeni efılerden bahsediyorum ben 3.2-3.5lt arası yakıyorum karısık kullanım 140km geçmeden :)

search16
28 Ocak 2012, 02:51
tabi ya doru söliyosun elbete iş beygir tork dişli ile bitmiyor mühim olan allahın taktiri :) bide anlıyamadığım bi insan neden kendisiyle çelişir diyosunki bu motor bendeki motorsikletin motoruyla aynı birde diyosunki benim motor 196cc ee bu motor 196cc mi ozaman silindir çapı falan farklı değilmi seninkiyle nasıl aynı oluyor bizimde arkadaşta vardı 2011 cbr125 tarafından tokatlanıyordu fastwind200 hiçte memlun değildi senin ibrenin hipokrat yeminimi var her gördüğü hızı gerçekten ypaıyor güldürmeyin beni senin motorun okdr iyi olsaydı suan hala piyada olurdu nedense artık kuba'nın sitesinde bile yok biraz sert konuşmuş olabilirim ama gerçekler budur o motorun plakasız hali 4.800tl ve ne tutucak nede alanlar çok memlun olucak 2012 model bi TVS kadar olamıycak(bu arada hiç tvs sahibi olmadım ama kullandım)

---------- Post added at 02:22 ---------- Previous post was at 02:19 ----------

inşallah o motorada 8-9.000tl fiyat çekmezler çekerse tutmaz çünkü karbüratörlü bi motor biride çıkıp karbüratör daha iyi demesin devir enjeksiyon devri :)

---------- Post added at 02:26 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

gt250rlerde artık 3-4lt arasından fazla yakmıyor kardeşim yeni efılerden bahsediyorum ben 3.2-3.5lt arası yakıyorum karısık kullanım 140km geçmeden :)
Yazdıklarımı kendi kafanda farklı yorumlamışşın. Anlamak istediğin gibi anlamışşın. Benim motorun motoru ile aynı derken cc si ile aynı demedim. O motorda benimki gibi iticili, üstten egzantrikli değil. Bunu anlatmaya çalıştım yani motor aksamındandı kastım aynı demekle. Bak bakayım yazımda ikiside aynı cc de yazmışmıyım.
Senin arkadaşın gibi bende memnun sayılmam. Zaten hiç bir zamanda övmedim. Kimseyede tavsiye etmedim. Birde iberedeki hızıda hiç yazmadım bu yazımda. Nereden çıkartın anlamadım. Ozaman yazayımda yalan olmasın. 140 artçılı son hızım. Daha 1150 kmde motor. Ben hiç RTR nin bu hıza çıktığını görmedim. Bende kullandım RTR yi. Ben hız tutkunuda değilim. 135 te kesiciye giriyor cbr. Arkadaşının motoruda yani fastwind'di demekki gitmiyormuş. Kronik rahatsızlığı var karbüratörden. Biz çözdük. Birde fastwind'in piyasada olmamasının nedeni 1)-Fiyat yüksek 2)-Kronik rahatsızlıkları var. 3)-O görüntüye o motor bağdaşmıyor.
Birde yazıları yazarken (benim için farketmez) kimsenin motoruna mok atmayın, kimse bunu sevmez. Sonra o mok altında ezilirsiniz.
Allah'a emanet olun.

Zippo's
28 Ocak 2012, 02:58
Yazdıklarımı kendi kafanda farklı yorumlamışşın. Anlamak istediğin gibi anlamışşın. Benim motorun motoru ile aynı derken cc si ile aynı demedim. O motorda benimki gibi iticili, üstten egzantrikli değil. Bunu anlatmaya çalıştım yani motor aksamındandı kastım aynı demekle. Bak bakayım yazımda ikiside aynı cc de yazmışmıyım.
Senin arkadaşın gibi bende memnun sayılmam. Zaten hiç bir zamanda övmedim. Kimseyede tavsiye etmedim. Birde iberedeki hızıda hiç yazmadım bu yazımda. Nereden çıkartın anlamadım. Ozaman yazayımda yalan olmasın. 140 artçılı son hızım. Daha 1150 kmde motor. Ben hiç RTR nin bu hıza çıktığını görmedim. Bende kullandım RTR yi. Ben hız tutkunuda değilim. 135 te kesiciye giriyor cbr. Arkadaşının motoruda yani fastwind'di demekki gitmiyormuş. Kronik rahatsızlığı var karbüratörden. Biz çözdük. Birde fastwind'in piyasada olmamasının nedeni 1)-Fiyat yüksek 2)-Kronik rahatsızlıkları var. 3)-O görüntüye o motor bağdaşmıyor.
Birde yazıları yazarken (benim için farketmez) kimsenin motoruna mok atmayın, kimse bunu sevmez. Sonra o mok altında ezilirsiniz.
Allah'a emanet olun.

Hocam,yazdıklarınızla ilgili bir fikrim yok ama cbr 125, 135km/h da kesiciye giriyo demişsiniz.Kendim 140 gördüm.Cbr 125 in son nefesi 140 tır zaten.140 da zararlı bence ama ötesi motorun intiharı olur.Ama yinede hafif eğimli yolda 151 km hız yapan bi arkadaş vardı muğlada.140-145 arası herkes yapabilir zaten bu motorla uygun koşullarda emin olun.Yanlış bilgilendirmeyelim.Sadece ortada yanlış bi bilgi var diye söyledim.135'de devir kesiciye giren yzf 125 karıştırdınız galiba.Bu söylediklerimden bu hızları bu motorla yapmak marifet mi diye algılayanlar olmasın.Cbr için son hız 120 dir bana göre.Ötesi zarar

Alper Kaya
28 Ocak 2012, 03:05
Hocam,yazdıklarınızla ilgili bir fikrim yok ama cbr 125, 135km/h da kesiciye giriyo demişsiniz.Kendim 140 gördüm.Cbr 125 in son nefesi 140 tır zaten.140 da zararlı bence ama ötesi motorun intiharı olur.Ama yinede hafif eğimli yolda 151 km hız yapan bi arkadaş vardı muğlada.140-145 arası herkes yapabilir zaten bu motorla uygun koşullarda emin olun.Yanlış bilgilendirmeyelim.Sadece ortada yanlış bi bilgi var diye söyledim.135'de devir kesiciye giren yzf 125 karıştırdınız galiba.Bu söylediklerimden bu hızları bu motorla yapmak marifet mi diye algılayanlar olmasın.Cbr için son hız 120 dir bana göre.Ötesi zararbende ondan bahsediyorum 135km kesiciye giriyo diyosunuz alın ekrem kullanıyor ve girmiyor dior buda sizin tezi çürütüyor +benim arkadaşımdada 2011 cbr125 vardı fastwind ı bayır aşağı yolda kesin geçiyordu neden bunuda ekrem söledi her ne kadar motoru heba etsende 151km yapabiliyor yavaş yavaşta olsa konu buraya nerden geldi bilmiyorum her neyse zaten ekremin son sözlerinede katılıyorum güvenli hız odur gerisi fantazi :)

cihan_34_ist
28 Ocak 2012, 03:06
Hayatta Alma derim bu 13 beygir ve 175 cc yi sen bir japon malına göre kıyaslıyorsan yandın demek 1 cbr 125 bile 13.3 Hp ve bunu 2.5 i zincire 2.5 i üzerine konulan ağırlığa gidiyor geriye ne kaldı saf güç olarak 8 hp yani beygir cbr 125 bu değerleri veriyor ise senin KAAANUUUUNİİİİN 3 bile zor verir ;) Al bi hyo bak keyfine..

Zippo's
28 Ocak 2012, 03:17
Ayrıca hp ye tork a bakmayacaksın diyen arkadaşlarıda anlamıyorum.İlahi bi güç mü etki ediyo nedir olay ?
Ayrıca son hızı filan tartışırsak,çıkamayız işin içinden.Yok rüzgarıydı,yok eğimiydi,araba ile karşılaştırdık aynı çıktı,yok motorun o gün canı sıkkındı..
Eğimli yolda son hız konusuna karşıyım zaten.Kimin motoru olursa olsun uçaktan aşşağıya atalım aynı hızda düşer :)
Sonuçta hepimiz motorlarımızın son hızını gps ile ölçersek,çok perişan bi sonuç çıkar ortaya emin olun :)

Mengu16
28 Ocak 2012, 03:17
Hayatta Alma derim bu 13 beygir ve 175 cc yi sen bir japon malına göre kıyaslıyorsan yandın demek 1 cbr 125 bile 13.3 Hp ve bunu 2.5 i zincire 2.5 i üzerine konulan ağırlığa gidiyor geriye ne kaldı saf güç olarak 8 hp yani beygir cbr 125 bu değerleri veriyor ise senin KAAANUUUUNİİİİN 3 bile zor verir ;) Al bi hyo bak keyfine..
Kanuniyi savunmuyorum, ama anlamadım eğer 1-1.5 cm genişliğinde bi zincir 2.5 beygir'i üzerinde harcıyorsa o zincir kısa sürede aşırı derecede ısınır belki kopar bile. hem 12 beygir motor'a da 6 beygir motora da aynı zinciri takıyolar o zaman 6 beygir motorun yürümemesi lazım.

jackal_64
28 Ocak 2012, 04:05
tip olarak hoş duruyor..beygir gücüde yeterli.. ama bir çinliyede bu fiyat verilmez

bencede pahalı!!

search16
28 Ocak 2012, 04:46
bende ondan bahsediyorum 135km kesiciye giriyo diyosunuz alın ekrem kullanıyor ve girmiyor dior buda sizin tezi çürütüyor +benim arkadaşımdada 2011 cbr125 vardı fastwind ı bayır aşağı yolda kesin geçiyordu neden bunuda ekrem söledi her ne kadar motoru heba etsende 151km yapabiliyor yavaş yavaşta olsa konu buraya nerden geldi bilmiyorum her neyse zaten ekremin son sözlerinede katılıyorum güvenli hız odur gerisi fantazi :)
Buradaki grupta gezdiğim 3 arkadaşta 2011 cbr var. Üçününde 135 hadi 137 olsun geçtiğini görmedim. Onlarda belki yeni olduğundandır.Ayrıca artçılı kullanımda durum çok daha farklı oluyor. Yine artçılı TVS-YBR-CBF ile grup olarak uludağa çıktığımızda bayırda yığılıp kaldıklarını şahit olduk. Fakat durum hızlı gitme mevzusu değil. Bayır aşşağı bizim burdaki apaçilerin çift motor peugeot 103 leride 150 yapıyor. Tabiki butür motorlarda güvenli sürüş max 120 dir. Yine söylüyorum arkadaşının fastwindinde sorun olabilir. Bunları tartışmak yersiz. Bazılarının aklında görüntü vardır bazılarında hız. Boşverin kim kimi geçerse, hangi markalar modeller biri birini geçerse geçsin. Hız felaket gibidir. Yaş ilerledikçe, kan durulmaya başladıkça daha iyi anlıyor insan. Sonuç olarak görüntü için gözlerin bakışlarından keyif alanlar için alınabilir bir motor Kanuni Phantom.

Alper Kaya
28 Ocak 2012, 04:56
Buradaki grupta gezdiğim 3 arkadaşta 2011 cbr var. Üçününde 135 hadi 137 olsun geçtiğini görmedim. Onlarda belki yeni olduğundandır.Ayrıca artçılı kullanımda durum çok daha farklı oluyor. Yine artçılı TVS-YBR-CBF ile grup olarak uludağa çıktığımızda bayırda yığılıp kaldıklarını şahit olduk. Fakat durum hızlı gitme mevzusu değil. Bayır aşşağı bizim burdaki apaçilerin çift motor peugeot 103 leride 150 yapıyor. Tabiki butür motorlarda güvenli sürüş max 120 dir. Yine söylüyorum arkadaşının fastwindinde sorun olabilir. Bunları tartışmak yersiz. Bazılarının aklında görüntü vardır bazılarında hız. Boşverin kim kimi geçerse, hangi markalar modeller biri birini geçerse geçsin. Hız felaket gibidir. Yaş ilerledikçe, kan durulmaya başladıkça daha iyi anlıyor insan. Sonuç olarak görüntü için gözlerin bakışlarından keyif alanlar için alınabilir bir motor Kanuni Phantom.abicim bu motoru gören motordan anlamıyan biriyse beğenir dibine gelir bakar kanuni kaçar gider miller nie stkanuni almıyor sanıyorsun isim yüzünden şu hyosung honda adı altında satılsaydı piyasayı sallar götürürdü ben yine söliyorum motoru yakındanda gördüm resimlerdekinden çok daha kalitesiz parça olarak fiyat olarakta cok fazla ucuk

devilrider17
06 Mart 2012, 22:35
17hp fakat buda çok sorun çıkartmazmı?

-unnamed-
06 Mart 2012, 22:45
motor hos duruyor...
cc de ideal gibi...
ama rakam fazla..

bordomaviber
26 Nisan 2012, 21:36
http://youtu.be/kPSs1jQh3KU

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

arkadaşlar s.a çalışmalarım sürecek

resimler: http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc00197n.jpg/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

buda video: http://www.youtube.com/watch?v=kPSs1jQh3KU

eren özer
26 Nisan 2012, 21:40
Paşa benim anlamadığım nokta şu tmm çinli olabilir ona hiç bir şey demiyorum kötüde olabilir onada lafım yok
Ama cbf 150 11 hp bu ondan 25cc fazla 13 hp yani orantılı oluyor hesaba göre Hem Hızı etkileyen tek faktör hp değildir
Misal 4 zamanlı bi cg 8.2 hp gücünde ama 2 kişi ile düz yolda 132 görüyor ibrede hatalı değil
13 hp bi motor niyte 120,130 görmesin bu gayet yerli olur bence
Hee madem bu kadar hp ye öenem veriyonuz Mondi MC-X 14.7 hp gücünde ama ona waw bu bayağı ii miş diyen yok
Kesinlikle bu ürünü savunmuyorum ama hani artık şu ön yargılardan kurtulalım
Misal ben açık ve net söylüyorum Önüme para dökseler gidipde cbf ye 4.6milyar kesinlikle vermem sağlam olduğunu bile bile

bordomaviber
26 Nisan 2012, 21:47
resimler http://imageshack.us/photo/my-images/135/dsc00195k.jpg/

adem80
26 Nisan 2012, 22:15
eren arkadaşım 4 zamanlı hangi cg 8.2 hp çok merak ettim? Benim 96 cg nin orjinali bile 11 hp. Bazı tinanların orjinalleri 12.5 hp. 2002 modelden yukarı olan. 8.2 kw demek istedin herhalde?

eren özer
26 Nisan 2012, 22:25
eren arkadaşım 4 zamanlı hangi cg 8.2 hp çok merak ettim? Benim 96 cg nin orjinali bile 11 hp. Bazı tinanların orjinalleri 12.5 hp. 2002 modelden yukarı olan. 8.2 kw demek istedin herhalde?
yok Kuba çita varya :) cg 125 ve cg 150 de var ben cg 125 i kasdetttim :)
Titanla felan alakası yok :)
Öğrenmiş Oldun 4 zamanlı 8,2 hp lik cg yi :queen:

adem80
26 Nisan 2012, 22:28
orjinal cg 125 hondaya aittir. Diğerleri çakmadır. Diğerlerini kastetmemiştim bende.

eren özer
26 Nisan 2012, 22:34
:) Olur böle yanlış anlamalar bende belirtmem lazımdı kuba cg diye
Ama artık anlamı kalmadı köylü tip tüm motorlara cg diyorlar nerede kaldı eski kaya gibi hondalar :pale:

quezzap
26 Nisan 2012, 22:39
Görünüşü bir çinliye göre gayet güzel. Daha önce gördüm yakından, ama hiç kullanmadım.. Bence 130 kg lık bir Motosikletin arka frenin disk olması oldukça tehlikeli,çok çabuk kitler ve kaydırma ihtimalin çok yüksek(yağışlı havalarda binilmez bile). Diğer özelliklerine bakıcak olursak,diğer çinlilerden bir farkı yok.. Bu motosikleti bu kadar gündemde tutan sadece görünüşü :)

adem80
27 Nisan 2012, 00:03
:) Olur böle yanlış anlamalar bende belirtmem lazımdı kuba cg diye
Ama artık anlamı kalmadı köylü tip tüm motorlara cg diyorlar nerede kaldı eski kaya gibi hondalar :pale:
Eren arkadaşım o düzde iki kişiyle 132 gören 8.2 hp lik çakma cg ler oynanmıştır. Yoksa mümkün değil. Benim motor iki kişiyle düzde 110-115 arası sabit gidebiliyor. Tek kişi araba rüzgarına girersem 135, rampa aşa 140 larh görüyor. Onların ibresi zaten 10-15 km fazla gösterir.