PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamun aleyküm millet ve HAYABUSA 2006

Sayfa : [1] 2 3

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 23:00
Sevgili arkadaşlar dün itibariyle 2006 bordo hayabusa almış bulunmaktayım.Biliyorsunuz site içinden can dostlarımdan Onura benim xx i
satmıştım, eh onun yerinede hayalbuysayı alalım dedik.
Resimler bilahere yüklenecektir.

tr100a
31 Aralık 2011, 23:05
hayırlı olsun darısı benim başıma birşeyler cıkarsa bende alırım

motoseyyah
31 Aralık 2011, 23:07
Dört gözle bekliyoruz ''Hayalbuysa'' nın resimlerini...
Allah (cc) güle oynaya kullanmayı nasip etsin,kem gözlerden nazarlardan saklasın.

Süvarİ
31 Aralık 2011, 23:08
hayırlı uğurlu olsun resimlieri bi an önce bekliyoruz. ALLAH kaza bela vermesin inş.

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 23:09
hayırlı olsun darısı benim başıma birşeyler cıkarsa bende alırım

İnşallah kardeşim müthiş bi şey bu yahu....

mete_han
31 Aralık 2011, 23:10
Hay maşallah Tünal Abicime nazar değmesin ...kem gözlerden uzak olsun...en kısa zamanda foto isterük...

Rocknrolla
31 Aralık 2011, 23:15
Kazasız belasız, mutlu mesut günler diliyorum

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 23:24
Allah (cc) güle oynaya kullanmayı nasip etsin,kem gözlerden nazarlardan saklasın.

eyvallah abi...

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

Hay maşallah Tünal Abicime nazar değmesin ...kem gözlerden uzak olsun...en kısa zamanda foto isterük...

amin kardeşim....

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/18/mg6095.jpg/

Samet Ağır
31 Aralık 2011, 23:24
Rabbim..
gönlünce gönlünün istediği şekilde kazasız belasız........

her zaman risksiz ve motosikletin sadece lastikleri yere değecek şekilde ......

daha da iyilerine sahip olarak binmeni,binmekten keyif almanı nasip etsin inşallah....

KUVVETMİRA
31 Aralık 2011, 23:25
allah kaza bela vermeye, hayırlı uğurlu ede.

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 23:26
http://http://imageshack.us/photo/my-images/689/img0179sm.jpg/ (http://imageshack.us/photo/my-images/689/img0179sm.jpg/)

http://imageshack.us/photo/my-images/192/img0191mi.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/151/img0188oh.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/151/img0187by.jpg/

Ustam ve dostum BATUHAN çakır sağolsun ilgilendi,lastikler balatalar vs değişti ıncık cıncık işlerde pazartesi tamamlanacak inşallah.tüm dostlara teşekkürler...

takendy
31 Aralık 2011, 23:28
yakışır abime , allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 23:32
allah kaza bela vermeye, hayırlı uğurlu ede.

amin kardeşim Allaha emanet olun...

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

yakışır abime , allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

Sana hayabusa beleş biliyorsun yengeyle gezersin ......felekat kaçıyor yalnız.....anında yanlıyor.... Lastikleri conınental sportattack aldık ....

siyahatmaca
31 Aralık 2011, 23:35
http://a1112.hizliresim.com/s/z/1hgy6.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1112.hizliresim.com/s/z/1hgyr.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

-unnamed-
31 Aralık 2011, 23:37
Tünal abim Allah kazasız belasız binmek nasip etsin abim...
güle güle kullan(:
ıslatalım demeyecem, eğer ki dersem ayıp ederim(:

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 23:38

Amin abi , yahu motosiklet satınca bi kötü oluyo insan 3 -4 gün kafayı yedim ara ara makinayı buldum aldım...

mete_han
31 Aralık 2011, 23:38
zupağğğğ....Das ist ein Moto...:P

takendy
31 Aralık 2011, 23:39
Sana hayabusa beleş biliyorsun yengeyle gezersin ......felekat kaçıyor yalnız.....anında yanlıyor.... Lastikleri conınental sportattack aldık ....

allah razı olsun abi , düşünmeye başlayayım ben şimdiden , artık gsx-r 1300 e göre bir hatıra ayarlamak gerekecek :)

ekremz
31 Aralık 2011, 23:39
Allah kazasız belasız nice kmler katetmeyi nesip etsin inş.Çok ta şık bi motor maşallah:cat:

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 23:47
allah razı olsun abi , düşünmeye başlayayım ben şimdiden , artık gsx-r 1300 e göre bir hatıra ayarlamak gerekecek :)

senin hatıran benim kalbimde kardeşim...onura anahtarlarla beraber verdim....racon öyle der.....ne zaman istersen hayabusa hazır...eşinle al gez ....

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

güle güle kullan(:

eyvallah kardeşim...

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

zupağğğğ....Das ist ein Moto...:P

autobahn.....lazım gurban.....

arifziyaar
31 Aralık 2011, 23:53
Tünal Abi hayırlı olsun. Motoru Beylikdüzü civarından mı aldın? Buralarda dolaşan bi tane vardı aynı renk.

Okan Sinan Ocan
31 Aralık 2011, 23:54
Ya şimdi canım kardeşim 1100 den 1300 e böyle ani bir geçiş tehlikeli olabilir arada 1200 cc lik bir makina alıp 6 ay falan binseydin.
:D :D :D :D :D
Hayırlı uğurlu olsun.

İmza : Kıskançlığından çatır çatır çatlayan yaşlı ve göbekli motorcu..

cbr1100 xx
31 Aralık 2011, 23:58
Ya şimdi canım kardeşim 1100 den 1300 e böyle ani bir geçiş tehlikeli olabilir arada 1200 cc lik bir makina alıp 6 ay falan binseydin.
:D :D :D :D :D
Hayırlı uğurlu olsun.

İmza : Kıskançlığından çatır çatır çatlayan yaşlı ve göbekli motorcu..

eyvallah kardeşim ....istanbula madruna geliyorsun geçen sene bende gitmiştim....bakalım yarın ola hayr ola diyelim....İyi seneler...

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

Tünal Abi hayırlı olsun. Motoru Beylikdüzü civarından mı aldın? Buralarda dolaşan bi tane vardı aynı renk.

Başakşehirden aldım kardeşim teşekkürler....

ferhatkars
01 Ocak 2012, 00:24
güle güle kullan abicim.... ayrıca nice senelere...:)
suzukiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cat:

metci
01 Ocak 2012, 00:30
Mükemmel :mrgreen:
Rabbim kaza bela vermesin...
Yeni yılda bana da nasip olur bi ufaklık umarım...
Keyifli sürüşler :rendeer:

cbr1100 xx
01 Ocak 2012, 00:36
güle güle kullan abicim.... ayrıca nice senelere...:)
suzukiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cat:

eyvallah yakışılı kardeşim , sizede iyi seneler ...

"Mükemmel
Rabbim kaza bela vermesin...
Yeni yılda bana da nasip olur bi ufaklık umarım...
Keyifli sürüşler"

teşekkürler metçi kardeşim inşallah kalbinin arzu ettiğimakinayı alırsın....

bugay
01 Ocak 2012, 00:43
Hayırlı uğurlu olsun inşallah...

cbr1100 xx
01 Ocak 2012, 00:48
Hayırlı uğurlu olsun inşallah...

eyvallah kardeşim...

Samet Ağır
01 Ocak 2012, 00:57
Rabbim..
gönlünce gönlünün istediği şekilde kazasız belasız........

her zaman risksiz ve motosikletin sadece lastikleri yere değecek şekilde ......

daha da iyilerine sahip olarak binmeni,binmekten keyif almanı nasip etsin inşallah....
ben alınmam abi merak etme....:pl::bounce:

farketmediğini bildiğim için ortama muzurluk katmak istedim...arada bir bakıyorum işte konuya...
ama resimler yetersiz...bilesin...

cbr1100 xx
01 Ocak 2012, 01:04
ben alınmam abi merak etme....:pl::bounce:

farketmediğini bildiğim için ortama muzurluk katmak istedim...arada bir bakıyorum işte konuya...
ama resimler yetersiz...bilesin...

Vay samet kardeş selamun aleyküm .vallaha o kadar yorulmuşum ki o kadar yani,seni fark etmemek mümkü kardeşim...Hayabusa emrindedir....resim işinden pek anlamıyorum ama zaten canlısını göreceksin....havalar biraz açsın pastasını yiyeceğiz daha....

furkanmg
01 Ocak 2012, 01:05
her ortamda dıle getırdım ama bı daha dıle getırıyım :D
Allah kaza bela vermesın ılerıde olurda o zamana kadar kendımı gelıstırırsem bu hayalbusayı da bana ayır tunal abi şimdidden soyliyimde:D

GP500-1st
01 Ocak 2012, 01:08
Hatırlı olsun..Motor size çok yakışmış:cat:

Kazasız belasız güzel bi 2012 yazı diliyorum yeni motorla...

Samet Ağır
01 Ocak 2012, 01:10
Vay samet kardeş selamun aleyküm .vallaha o kadar yorulmuşum ki o kadar yani,seni fark etmemek mümkü kardeşim...Hayabusa emrindedir....resim işinden pek anlamıyorum ama zaten canlısını göreceksin....havalar biraz açsın pastasını yiyeceğiz daha....
ve aleyküm selam abicim...
desene totoşumuz hayabusanın selesine de değecek artık...:rendeer:
bide goldwing sahibi bulsak rüyalarımda gerçek olmuş olacak....:bounce:

pastayı beklemem belkide..önce kendimi sonra kafamı bi toplayayım,yanına gelmeyi çok istiyorum....yağmur çamurda olsa,motorsuzda olsa sırf iki kelam etmek için....:rendeer:

cbr1100 xx
01 Ocak 2012, 01:19
ve aleyküm selam abicim...
desene totoşumuz hayabusanın selesine de değecek artık...:rendeer:
bide goldwing sahibi bulsak rüyalarımda gerçek olmuş olacak....:bounce:

pastayı beklemem belkide..önce kendimi sonra kafamı bi toplayayım,yanına gelmeyi çok istiyorum....yağmur çamurda olsa,motorsuzda olsa sırf iki kelam etmek için....:rendeer:

ne demek kardeşim başımla beraber istediğin zaman gel bizde geliriz....bu sıralar çok yoğun geçti cidden bayağı yorulduk uzun uzun sohbet ederiz inşallah....

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

her ortamda dıle getırdım ama bı daha dıle getırıyım :D
Allah kaza bela vermesın ılerıde olurda o zamana kadar kendımı gelıstırırsem bu hayalbusayı da bana ayır tunal abi şimdidden soyliyimde:D

eyvallah kardeşim teşekkürler...
"Hayırlı olsun..Motor size çok yakışmış

Kazasız belasız güzel bi 2012 yazı diliyorum yeni motorla... ",

cümlemize gp500 kardeşim...

COQ
01 Ocak 2012, 01:24
Güle güle kullan hocam.
Kazasiz belasiz insallah.:cat:

cbr1100 xx
01 Ocak 2012, 01:51
Güle güle kullan hocam.
Kazasiz belasiz insallah.:cat:

Teşekkürler kardeşim...

Ahmet N.
01 Ocak 2012, 01:54
Her şey gönlün kadar güzel olsun inş...Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanmak nasip olsun abi.

ysn17
01 Ocak 2012, 01:58
Hayırlı olsun abi, çok güzelmiş Allah kaza bela vermesin yolun her daim açık olsun :cat:

esirci
01 Ocak 2012, 02:04
Yeni yılın ve yeni motorun hayırlı,uğurlu olsun Tünal'cım,her şey gönlünce olsun.

cbr1100 xx
01 Ocak 2012, 02:12
Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler Allah cümlemize yeni yılımızda hayırlar nasip etsin.....2012

Soykan67
01 Ocak 2012, 02:21
Ohh ohhh yeni motorunuz hayırlı, uğurlu olsun.Allah kazadan, beladan ve nazarlardan saklasın :)

F54
01 Ocak 2012, 03:49
kazasız belasız nice yıllara yollara:cat:

StyLeOscaR
01 Ocak 2012, 04:16
Yeni motorunuz hayırlı olsun abi, kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.. Tekeriniz her daim düz bassın :cat:

piyanist_irf
01 Ocak 2012, 05:19
Heyyyt kocum benim.beeee:) bebek bebek masallah ...tunal.abi.bunun artci yeri yok abi ne is ?
Allah kaza keder gostermesin son nokta budur artik motur degistircem derdi yok :)

Ellerinden operin iyi seneler

Arjantinli69
01 Ocak 2012, 06:14
Tünal abi hayırlı olsun Allah kazsız belasız binmeyi nasip etsin..

piyanist_irf
01 Ocak 2012, 10:53
Heyyyt kocum benim.beeee:) bebek bebek masallah ...tunal.abi.bunun artci yeri yok abi ne is ?
Allah kaza keder gostermesin son nokta budur artik motur degistircem derdi yok :)

Ellerinden operin iyi seneler Aynı zamanda bir şey daha öğrendim sayende :cherry: profil ismini kullandığımız motosikletin markasını koymamayı çünkü motür değişince kötü oluyo be abi :)

bilen biliyor da cbr 1100 xx i gören hayabusayla karşılaşınca hoş olmayacak :cherry::queen: (otoyolda) :cherry:

K o r @ y
01 Ocak 2012, 11:50
hayırlı uğurlu olsun tünal abi... bundan sonra daha kimse yetişemez sana tek takılırsın gezilirde:cherry:

anaconda84
01 Ocak 2012, 12:20
güle güle kullan(:

valla ben derim abi hemen ıslatalım bunu hemen bir oto tıkamaya gidelim abi :) hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız sürmek nasip etsin. güle güle kullan abi.

samet10
01 Ocak 2012, 13:16
hayırlı olsun abi güzel günlerle kullan :)

yalnız senin üye adı şimdi ofsayt oldu :)

cbr1100 xx
01 Ocak 2012, 13:38
Arkadaşlar tüm dostlara tek tek teşekkür ederim.
İrfan merak etme mono kapak çıkıp arkaya yolcu yelesi takılıyor zaten ikiside var,sen oturcak yer varmı diye düşünme,oturunca ne olacak onu düşün dermişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

Önemli not biliyorsunuz arkadaşlar benden gazcı olmaz olda olsa tüpgazcı olur.Heves diyelim motora ilk başladığımdan beri tek istediğim makina HAYABUSA idi ,yani diğerleri sadece tecrübe ve geçiş oldu benim için.

Bu dönem içinde ybr 125-cbf 140-cbr 150-cbf 500-cbr 600 rr-cbr 1000 rr-z 1000-yzf r1 2003-aprilia caponord-fazer ve tabi işin kralı xx kullandım......
xx bambaşka bir makina ama hayabusayı kullandığımda xx in mercedes clk ama hayabusanın amg olduğunu anlıyorsunuz hatta biraz daha oynarsanız makina ile ferrari olduğunu bile görebilirsiniz.Gaz çek yanlıyor makina ama öyle dengeliki sadece hissediyorsunuz ... Bakalım tecrübe yapalım biraz yalnız frenlerinbi xx ile kıyaslamayın sakın çok farklı bu makinenin durdurma tekniğini kavramak gerekir....aslında resmen racıngin babası.....
Tüm dostlara teşekkürler zaten makinamın bir yerine xx stıkerı koyacağımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmm ne de olsa nickim....