PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabah Motorum donmuştu :)

zenon
28 Aralık 2011, 12:26
Sabah kalktım motorum buz tutmuştu. Koltuktaki buzu kazıdım jigle ile calıştırdım motoru ısıtım ama aynalardaki depodaki göztergedeki buzu sökemedim :) o sekilde 25 km yol aldıktan sonra motorun her yeri erimişti motordan indiğimde sabah kardeşim aradı her yer buzdu nasl gittin diye :D bu durum beni tatli su motorcusu olmaktan cıkarıyor galiba :D sizde durum ne ?

bY_aLp
28 Aralık 2011, 12:33
*ıçımı 8 den beri ısıtmaya çalışıyorum

evocamd
28 Aralık 2011, 13:00
Sabah motoru her hucresı çiğle kağlıydı koltuğu sildim çalıştırdım ısıtıp 26 km yol aldım kurumustu ama yolda bacakalrımın yan tarafı üşüdü :S (baldırların yantarafı) okmeydanından geçerken baktım çok usudu çevirdim gidonu feyizogluna Begere Windtech Alt İçlik almaya ama ellerınde M beden yokmus

ferhatkars
28 Aralık 2011, 13:19
gecen sene benım racer200ün gaz teli donmuştu....
motoru çalıştırdım 2dakika bekledim...gazı verdim öylece kaldı :queen:
çakmakla gaz pistonunun yatagını biraz ısıttıkdan sonra buzu çözüldü....

mehmet tufan
28 Aralık 2011, 13:19
hala ellerimi hissetmiyorum desem.

Soykan67
28 Aralık 2011, 13:40
Benim otoparkım var orda sıcacık duruyor ama gel gelelim Ankara soğuğun da ellerim fena üşüyor.Işıklarda motorun içlerine doğru elimi sokmak bir nebze olsun işe yarıyor :)

search16
28 Aralık 2011, 14:01
Çok soğulklarda ne alırsan al ne giyersen giy üşümekten alıkoymuyor. :)

acayüp
28 Aralık 2011, 14:15
Actım kaloriferi koltuk isitmayida sona dayadim ohhh mis .

tigermbz
28 Aralık 2011, 14:17
işyeri ev mesafesi kısa olduğu için şanslı biriyim sanırım
ne motordan vazgeçmek zorunda kaldım, ne de üşüdüm bu zamana kadar

zenon
28 Aralık 2011, 14:46
işyeri ev mesafesi kısa olduğu için şanslı biriyim sanırım
ne motordan vazgeçmek zorunda kaldım, ne de üşüdüm bu zamana kadar

Bazıları şanslı doguyor desene :D

ZIPPIRMAN
28 Aralık 2011, 15:07
nasıl yani?
klima yokmu sizde?

luthier76
28 Aralık 2011, 15:10
Ss kullanan varmı acaba bu havada :sunny:

Ahmet N.
28 Aralık 2011, 15:18
riv riv riv,riv riv rivde riv riv diye tutturdum bir oyun havası..
Birde baktım işyerindeyim :)
Motor neki; benim buzlar çözülene kadar öğlen oldu :)

ozrace
28 Aralık 2011, 15:35
Benim otoparkım var orda sıcacık duruyor ama gel gelelim Ankara soğuğun da ellerim fena üşüyor.Işıklarda motorun içlerine doğru elimi sokmak bir nebze olsun işe yarıyor :)
sanırım eldiven kullanmıyorsun.kışlık,korumalı,içi yünlü eldivenlerden öneririm.ben hudson dan almıştım çok memnun kaldım...

benimde arabamın camı buz tutmuştu biraz gittikden sonra eridi ama yolda bikaç kez kaydı araba fren yapınca.arkadaşlar hadi benimki 4 teker,siz 2 tekerde aman çok dikkatli olun....

ekremz
28 Aralık 2011, 15:49
klasik don atlet, üstüne askerden kalma yün içlik, üzerine gömlek-pantolon-kazak, üstüne iş yerinde giyindiğimiz mont, onunda üzerine korumalı mont,ayağa çift çorap, eldiven ve çorapların üzerine bot:cat:

Soykan67
28 Aralık 2011, 16:49
sanırım eldiven kullanmıyorsun.kışlık,korumalı,içi yünlü eldivenlerden öneririm.ben hudson dan almıştım çok memnun kaldım...

benimde arabamın camı buz tutmuştu biraz gittikden sonra eridi ama yolda bikaç kez kaydı araba fren yapınca.arkadaşlar hadi benimki 4 teker,siz 2 tekerde aman çok dikkatli olun....

Kışlık eldiven kullanıyorum.Akıl karı değil zaten Ankara soğuğunda tam koruma çıkmamak ama ne yazık ki eldivenlerim kışlık olmasına rağmen bir işe yaramıyor.

Okul-ev 10 dakikalık mesafede ama o arada üşümeye yetiyor.

Xetanor
28 Aralık 2011, 17:30
Ss kullanan varmı acaba bu havada :sunny:

biri bana mı seslendi :bounce:

---------- Post added at 17:30 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

klasik don atlet, üstüne askerden kalma yün içlik, üzerine gömlek-pantolon-kazak, üstüne iş yerinde giyindiğimiz mont, onunda üzerine korumalı mont,ayağa çift çorap, eldiven ve çorapların üzerine bot:cat:

termal içlik (alt-üst) + deri mont + neopren balaklava + yazlık eldiven, arada bir de botlarım...

zenon
28 Aralık 2011, 19:09
normalde benimde motor pantolonum var ama iş yerind ebu 3 . günüm :D burda üstümü cıkarmaya yer yok şimdilik dizlikle gidiyorum bakalım ilerleyen zamanda artık onda ogre gelirim :D

GP500-1st
28 Aralık 2011, 20:59
normalde benimde motor pantolonum var ama iş yerind ebu 3 . günüm :D burda üstümü cıkarmaya yer yok şimdilik dizlikle gidiyorum bakalım ilerleyen zamanda artık onda ogre gelirim :D

lastikler standart üstünde gelenlermi? bunlar sabah yolda oluşan çiğ tabakasında pek güven vermezde