PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask ile bankalara yaklaşmayın, şu olaydan sonra vururlar kesin.

Chronix
27 Aralık 2011, 15:20
Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Bankalar mevkiinde faaliyet gösteren bir bankaya pompalı tüfekle girerek 26 bin Euro, 30 bin dolar ve 60 bin lira çalan zanlı, olaydan yaklaşık 6 saat sonra, suç aleti silah, motosiklet ve çaldığı paralarla birlikte saklandığı yerde yakalandı.

Olay yerinin yakınlarında yakalanan zanlı, sorgulanmak üzere Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

http://www.haberturk.com/yasam/haber/700572-pompali-tufekle-banka-soygunu-video

lycantrophic
27 Aralık 2011, 15:26
Pompalı tüfekle de yaklaşmamak gerek bence bankalara. :flower: Video da ne güzel çıkmış, film sahnesi gibi, hoşuma gitti. .

safakk
27 Aralık 2011, 15:26
bi keresinde banka önüne motoru park ettim kaskı çıkardım balaklava kafamdayken bankanın güvenlik görevlisi çıktı dışarı beni izliyor sonra balaklavayı çıkarınca adam bir oh çekip girdi içeri :cherry: heralde siyah ayakkabı pantolon mont deri eldiveni görünce aha mıçtık şimdi demiştir :P

TAYFUNBORA
27 Aralık 2011, 15:32
Yok öyle birşey.Bizim bankaya hergün bir sürü kasklı geliyor.Çoğu'da kurye zaten.Kask takılıyken kapalı ve topluma açık alanlarda bulunmak her daim dikkat çeker zaten...

Syanur
27 Aralık 2011, 15:49
Yanlız helal olsun sağlam para çalmış! Kaçabilseymiş köşeyi dönecekmiş... :)

ferhatkars
27 Aralık 2011, 15:50
motoru ney acaba....:queen:

farcob
27 Aralık 2011, 16:37
motoru ney acaba....:queen:

mobiletmiş kaçamamış..:queen:

ferhatkars
27 Aralık 2011, 17:41
6 saat kaçmış ya abi.... 6 saat de kesin motoru patlatmıştır....

osmanba
27 Aralık 2011, 18:39

Eşşek... Kafaya koymuş, Pompalı bulmuş, bir tane de Hayabusa ayarlasaymış şimdi köşeydi.:)

İşin espirisi tabi arkadaşlar. Ama Allah kimseyi yoldan çıkartmasın. :pale:Vatandaşın kim bilir ne sıkıntısı veya hayalleri vardı. Gençliği gittı..:pale:

acemi60
27 Aralık 2011, 18:57
Hangi banka şubesiymiş acaba? Pek zorluk çıkartmamışlar vatandaşa. Hani belki sıkışırsak bilelim yani.:)

kanucan
27 Aralık 2011, 19:10
Diğer yandan böyle soygun yapanlarada kızamıyorum.Çünkü kimse bıçak kemiğe dayanmadan böyle riskler almaz.Kim bilir ne sıkıntısı vardı.

Xetanor
27 Aralık 2011, 19:31
125'lik basit bi cross iş görürdü yahu :P

GP500-1st
27 Aralık 2011, 19:50
Kapıdan girer girmez bitane salladı galiba. ,ses yok ama vezne panoları falan uçuştu.

Yargılanırken o ateş açması çok pahalıya patlayabilir cezayı katlarlar adam öldürmeye tam teşebbusten

sgurdal
27 Aralık 2011, 21:08
içeri girip "bu bir soygundur" demiş kimse sallamayınca sıkmış bi tane öyle okudum.
ayrıca adam köyde çaycıymış, 500 liraya bi scooter ve kask almış soygun icin, çalıştığı yerden de
tüfeği araklamış ama giderken bunu görmüşler sonrada ihbar etmişler, soygundan sonra gelmiş köye (akla bak aldın parayı kayıplara karışşsana) yakalanmış tabi hemen.