PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul avrupa yakasında Çin yedek parçacıları

Mengu16
26 Aralık 2011, 17:34
İstanbul avrupa yakasında çin malı motorların yedek parçalarını satan dükkanların bol bulunduğu sirkeciden başka yer var mı ? Sirkecide 3-4 tane dükkan var ama aradığım çoğu şeyi bulamıyorum. Mondial UAG-AGK tarzı motorların arka stop lambasını bağlantı demirine kadar komple istiyorum mesela.

jeansatar
26 Aralık 2011, 17:46
şirinevler de,yeniyol vardır mahmutbey yol bağlantısına girer girmez ilk 200metre sağ tarafta AY MOTOR,
orada bir çok uyumlu yan sanayi parça bulunur.....kolay gelsin

berk_cglr
26 Aralık 2011, 17:49
kuralkanın sitesine üye ol oradan sipariş ver bayiye yolluyorlar oradan da teslim alabiliyorsun senin motorunla aynı kasadaki kanuniler eminim tam olarak uyumlu olur parçaları

Mengu16
26 Aralık 2011, 18:00
Baktım şimdi kuralkana. Kanuninin fiyatlarının maşallahı varmış Rialli'de 10 lira olan stop Kanuni de 42 lira, ikisi de çin malı yok artık daha neler :farao:

_w_
26 Aralık 2011, 18:12
Rialliden havale yoluyla alışveriş yapabilirsnz

berk_cglr
26 Aralık 2011, 18:18
en rahat oradan bulunuyor aramadan :) benim gibi üşengeç biriysen tüm parçaları buluyorsun hehe ama direk bir dükkanda birkaç parçayı birlikte alıcaksan daha ucuza alırsın rialliden bile ucuza gelir :)