PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üniversiteli Ece gözyaşlarıyla uğurlandı

necathan
24 Aralık 2011, 23:42
http://yurthaber.mynet.com/detay/izmir-haberleri/universiteli-ece-gozyaslariyla-ugurlandi/87112

Üzüldüm allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

samsam
25 Aralık 2011, 00:00
Amin :( .................

ysn17
25 Aralık 2011, 00:04
Toprağı bol mekanı cennet olsun :pale: çok kötü bir durum.

frustrated
25 Aralık 2011, 00:37
yaw bu kızcağız nası düşmüş anlamadım. motor ss miymiş? kazayı yapan elemanın adını yazınca karşıyaka motosiklet diye bir sayfa çıkıyor ama insanın motor denemek için arkasına aldığı bir müşterisine tek teker yapacağına inanası gelmiyor. boşu boşuna ziyan olan 2 hayat. var mı detayları bilen?

sey_47
25 Aralık 2011, 00:47
allah rahmet eylesin. sabah gzatedede görünce çok üzülmüştüm.:/

buruc72
25 Aralık 2011, 01:02
Allah rahmet eylesin.

afatsum
25 Aralık 2011, 01:33
Allah rahmet eylesin
Ama haberde sanki sunu gordum yada bana oyle geldi 'kasklilari takiliydi' diyerek sanki motor cok kotu tehlikeli bir aracmis gibi gosterilmek istenmis gibi geldi
Belki bir bilgidir belkide boyle bilmiyorum
Allah herkesi korusun insallah kimse boyle kazalar yasamaz

KeoS
25 Aralık 2011, 02:01
Allah rahmet eylesin.

34 HHL 16 bu plakadan motorun modelini ogrene bilecek varsa cok sevinirim birde surucude yaralanmis acaba kazami olduda dustuler

600 luk racingde deneme surusunde (19 yasinda kiza satilacak) tecrubesiz artciyla teker yaparken artciyi dusurmus olmasi gibi bir sacmaligin gerceklesmis olduguna inanmak istemiyorum

allah korusun ama diyelimki kaza oldu surucu bizdik motorun hakimiyetini kaybettik arkamizdanki arkadasimiz yasanan kazada hayatini kaybetti boyle bir durumda bilinçsiz taksirle adam oldurmekten

birde iceri girecekse motor surucusu bu artci isi sakat kimse mukemmel motor hakimiyetine sahip olmadan artci almamali arkasina

marmarasiste
25 Aralık 2011, 02:02
.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.anlamadığım motorun arkasından nasıl düşebiliyor detay bilen çıkar umarım.Sürücünün akıbeti de meçhul. mümkün olduğunca yabancı artçı almamaya çalışmakta sanırım haklıyım :((

kashmar54
25 Aralık 2011, 02:17
Plaka No34HHL16
MarkaHONDA
Model2011
Sahiplik Belge Tarihi10/08/2011
Tescil BirimiKADIKÖY-İSTANBUL
Renk 1SİYAH
Renk 2 BİLİNMİYOR
Cinsi
Çalıntı mı?HAYIR
Hak MahrumiyetiYOK

haberde sürücününde yaralandığı yazıyor berabermi düşmüşler acaba

erro
25 Aralık 2011, 02:33
pisipisine olmuş gibi geliyor bana..ilk defa bir artçının düştüğünü duyuyorum..eğer motor ss ise 19 yaşındaki bir kıza nasıl ss satmaya çalışırlar çok ilgin..allah geride kalanlara sabır versin..

GP500-1st
25 Aralık 2011, 03:13
Kaza topiğindede bişeyler yazdık öfkelendik ama sanırım heberdeki beyanat gerçek değil habercilerin uydurması. en azından öyle olmasına inanmak istiyorum.

Allah rahmet eylesin....

Lucas
25 Aralık 2011, 04:29
Gazetelere inanmayin, kafalarina gore yazarlar film senaryosu gibi.
Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun.

Alper Kaya
25 Aralık 2011, 05:42
allah rahmet eylesin çokta hareketli yaşam dolu bi kıza benziyor resimde :(

Atahualpa
25 Aralık 2011, 05:53
Gencecik kızımıza allahtan rahmet dilerim. Bu arada kazayı yapan arkadaş bir kaç kez görüştüğümüz; uzun süredir ciddi bir motosiklet mağazası ile servisi işleten ve izmir de tanınan bir arkadaş. Kaza da ihmali olduğuna açıkcası inanmak istemiyorum. Bir kaç güne detayları öğrenir bildiririm size.

Zodium
25 Aralık 2011, 11:06
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun ailesine Allah sabir versin.

Guven
25 Aralık 2011, 12:51
Çok üzücü.:pale:
Allah rahmet eylesin.

mete_han
26 Aralık 2011, 00:54
Göremediği anne babasına kavuştu diyor kendimi öyle avutuyorum..genç insanların hayatlarının baharında göçüp gitmesine hep üzülmüşümdür...bu dünyanın güzelliklerini biraz göreydi nolurdu...

otopsici
26 Aralık 2011, 13:26
arkadaş haberi okuyunca adamın aklına direk çakal pilot tiplemesi geliyor
kız daha çok korkup daha sıkı sarılsın diye gaza asılan tiplemeler geliyor aklıma
artçı acamiyse tutunamayıp düşer kendisiyle birlikte şoförüde düşürür
yani bu haberciler olayı direk böyle gösteriyor benim akıl oyunlarıma
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

yasdal
26 Aralık 2011, 14:28
Gazetede yazan gibi olmayabilir herşey. Misal olarak 10 yıl kadar önce kayın biraderim E-5 de bir kaza geçirip aylarca komada kalmıştı. Gençlerin hız tutkusu gibi garip bir haber çıkmıştı. E-5 o zamanlar arada sadece bir kaldırımla bölünüyordu. Karşı şeritte kontrolünü kaybeden araç şerit atlayıp işe gitmekte olan kayınbiraderimin aracının üzerine düşmüştü. Tekzip falan yayınlatmakla uğraşacak hali yoktu kimsenin o sıralarda. Gazeteciler genelde 3. sayfa olaylarında yakıştırdıkları şekilde yazıyor senaryoyu.

Üye olduğum bir mail grubunda bu konu ile ilgili bir arkadaşdan gelen yanıt şöyledir.
Yorumsuz olarak gelen cevabı ekliyorum.

"Serkan ı şahıs olarak tanıyan biri olarak şunu söylemek isterim ki Serkan şu anda hapiste ve ağzından olayı öğrenen arkadaşlarımın ifadesine göre olay kesinlikle gazlama ile ilgili değil.

Motor normal seyirindeyken artçının ellerinin bir anda serkanın belinden aşağı kaydığını belirtiyor.

Tam sebep otopsiden sonra ortaya çıkıcak gibi gözüküyor.

Kimsenin başına gelmemesi gereken bir acı olay yaşandı dolayısı ile şu an hapiste olan bir arkadaşımız için aslı astarı belli olmayan ifadeler ile itham etmek hiç birimize yakışmıyor bence."

excavatus
26 Aralık 2011, 14:34
Kimsenin başına gelmemesi gereken bir acı olay yaşandı dolayısı ile şu an hapiste olan bir arkadaşımız için aslı astarı belli olmayan ifadeler ile itham etmek hiç birimize yakışmıyor bence."

Aslında sabahtan beri bunu yazmak istiyordum (ne vefat eden arkadaşı tanırım, ne de motoru kullanan arkadaşı) ama millet zaten istim üstünde, bir de bana saldırırlar diye yemedi yazmak.

Eğer suçu var ise motoru kullanan adamın cezanın en ağırını çeksin (tabi kendisine sövmeye, veya ölmesi gerektiğini savunmaya gerek yok) ama ortada yasal bir süreç ve bir araştırma var. Bunun sonucunun açığa çıkmasını beklemek daha doğru olur diye düşünüyorum. Merak ediyorum, Olay en son açığa çıktığında, sürücünün herhangi bir kusuru yoktur diye bir sonuç açıklanırsa (oldu ya %1 ihtimal diyelim tuttu) o zaman bu kadar köpük saçan hakaret eden millet çıkıp nasıl tek tek yazıyorlarsa, tek tek özür dileyecekler mi acaba?

Aslında tek demeye çalıştığım şey, sakin olmak lazım. Bırakalım millet işini yapsın. Bu adam ölüme sebebiyet vermekten mahkum olursa, o zaman isteyen istediği gibi yazsın...

SAYGILAR