PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kanuni yedek parça ve başka motosikletlere uyumu

berk_cglr
24 Aralık 2011, 15:33
internette gezerken gordugum vede uye oldugum kuralkanın sıtesındekı ( https://www.kuralkan.net/ ) parcaları aldıgımızda teslımatı nasıl bılen varmıdır yada sıte ustunden aldıgınızda herhengı bır problem cıktımı vede bretonun elektrık aksamını 150 cc lık cın malı dıger motosıkletlerde kullandıgımızda uyum sorunu olurmu komple elektrıkle ılgılı tum parcalarını bretonla degıstırmeyı dusunuyorum eger uyum sorunu olmazsa takacagım motorda ramzey 150 gy 3a

ferhatkars
24 Aralık 2011, 15:44
ordan yedek parça sipariş etmek için herhangi bir kanunı servisine yada bayisine gidiyorsunuz...almak istediğiniz parçayı oraya söyluyorsunuz...onlar da kuralkandan toplu yedek parça alıyorlar...en az 500-600 tl lik parça sipariş edebiliyorlar....tam meblağsını bilmiyorum...
sipariş ettiğiniz servis-bayide toplam meblağ kadar sipariş oluştugunda parçaları getirtiyor...
yani siz 100 tl lik parçada isteseniz servis-bayide 500-600 olana kadar bekliyor...

ankaradaki böyle...başka yerler nasıl bilmiyorum...arkadaşımın kanuni hussar scooteri için parça almıştık aynen bu şekilde oldu....
kendi başınıza gidip de kuralkandan parça alamıyorsunuz...arada bır servis-bayi olması lazım...

berk_cglr
24 Aralık 2011, 17:54
hmm sagolasın o zaman yıne bayıye kaldı ısımız

Sinan Er
24 Aralık 2011, 18:02
Hayır bayiye gitmene gerek yok.

Siparişi ve ödemeni internetten yapıyorsun. Teslim almak istediğin bayiyi seçiyorsun. Ürün bayiye geliyor. 10 TL kargo ucreti var. Ürünün gelmesi fazla uzun surmuyor en fazla 2 gun. Daha once defalarca aynı sekılde parça aldım.

berk_cglr
24 Aralık 2011, 18:37
bayiye bizim adımızlamı yoksa direk bayi adınamı geliyor ürün

Birde bilen varsa hayrına cevaplasın yaa 150 cc lik çin malı motosiklete bretonun elektrik tesisatını taksam çalışırmı sorun olurmu