PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : harley 2012 takvimi

drsteel
23 Aralık 2011, 17:00
merhaba arkadaşlar evdeki iç işleri bakanını motora ikna etmek için çalışmalarım devam ediyor. bu amacla 2012 masa üstü motosiklet takvimi hazırlamayı düşünüyordum. internette araştırırken buna rastladım. gerçi ben reimleri değiştireceğim. sadece şablonu kalacak ama belki siz direk kullanabilirsiniz.
http://hotfile.com/dl/129876310/973728b/harley_2012.rar.html
http://www.megaupload.com/?d=E8ZIISBO
http://depositfiles.com/files/43leyizf2
linkler alıntıdır.virüs taraması yapmadan açmayınız.

ozgurakman
23 Aralık 2011, 17:02
pirelli takvimi yok mu ^^

erro
23 Aralık 2011, 17:09
hatun ikna etmede işe yarıyosa kullanayım ben...evin duvarına bile asarım...

bY_aLp
23 Aralık 2011, 17:15

:joker: naptın hocam +24 içerkliydi onlar :D

drsteel
23 Aralık 2011, 17:41
ikna etmeme az kaldı. önce hayırdı kesinlikle olmazdı.
sonra evlilik yıldönümünde ben sana ne hediye alacam diye sorunca ben de direk motosiklet dedim
sonra doğum günümde aynı cevabı aldı.
sonra bir cumartesi uydurma bir bahane ile ona alacağım motosikleti göstermek için yıba çarşısına gittik. ( abi oraya bayanla ile gitmek delilikmiş. adamlar hayatında kadın görmemiş zombiler gibiydiler.)
ben alacağım chooper gösterdim üzerine bindim. beğendi kendiside mondial scooter beğendi.
sonra kesinlikle hayır yumuşadı olabilir. ama önce şunları yapmamız lazım oldu.
biraz daha uğraşırsam bahara motor izni çıkar.

erro
23 Aralık 2011, 18:13
ikna etmeme az kaldı. önce hayırdı kesinlikle olmazdı.
sonra evlilik yıldönümünde ben sana ne hediye alacam diye sorunca ben de direk motosiklet dedim
sonra doğum günümde aynı cevabı aldı.
sonra bir cumartesi uydurma bir bahane ile ona alacağım motosikleti göstermek için yıba çarşısına gittik. ( abi oraya bayanla ile gitmek delilikmiş. adamlar hayatında kadın görmemiş zombiler gibiydiler.)
ben alacağım chooper gösterdim üzerine bindim. beğendi kendiside mondial scooter beğendi.
sonra kesinlikle hayır yumuşadı olabilir. ama önce şunları yapmamız lazım oldu.
biraz daha uğraşırsam bahara motor izni çıkar.

aynı benim hikaye..ben de yavaş yavaş cruiserları gösterdim ve hız motoru olmadıklarına ikna ettim...biraz yumuşadı...arada delleniyo yatakları ayırırım salonda yatarsın diyo...para lafı geçince sen daha motor parası biriktir diyo..arkadaşlar arasında dalga geçer nitelikte bizimki de motor alacak diyo...bakalım razı olacak gibi...

Redmoon
23 Aralık 2011, 18:22
Yiba nın bayanlara uygun olmadığına katılıyorum :mrgreen: Hocam orada chopper tarzı model satılıyor mu? Ben nasıl dikkat etmemişim! :silent:

drsteel
23 Aralık 2011, 18:47
daytona vardı birde markasına dikkat etmediğim bir chooper vardı. benim amacım almak değil ikna turu olduğu için gezici olarak baktık üzerine bindik. eşim en cok yamaha xmax 250 yi beğendi. ama yamaha bayisindeki eleman çıkıp bizimle ilgilenmedi bile. biz kendimiz motorlara baktık. sonra çıktık. eşim kendisinede mondialin 150 znx modelini beğendi. benimde hoşuma 250mr gitti ama 6000 tl çinli bir markaya vermek aklıma yatmadı.
bir de ben tip olarak chopper istediğim için mondial bayisinde fazla durmadık. ama ilgilenme bazında sıralarsak daytona-kuba-mondial-yamaha diye sıralayabiliriz. yamaha bayisinin ilgisizliğini gördükten sonra ankara da yamaha motor almak istemiyor insan.

erro
23 Aralık 2011, 18:52
Yiba nın bayanlara uygun olmadığına katılıyorum :mrgreen: Hocam orada chopper tarzı model satılıyor mu? Ben nasıl dikkat etmemişim! :silent:

ben yıbaya götürmedim hatunu, hatunu bırak ben de hiç gitmedim..ben sokakta denk geldikçe ve kullandığım arkadaşımın motorunu gösterdim...

drsteel
23 Aralık 2011, 19:13
iyide benim motor sahibi olan arkadaşım yk şuanda. etrafımda herkes ben dahil olmak üzere 4 teker kullanıyor. şirkette arabası olmayan sayısı 3. birisi şirket arabasını kullandığı için almıyor. diğeri temizlik işlerine bakan kadın. birde yeni giren eleman. yeni giren elemanda gelecek aylarda araba alacak.

Soykan67
23 Aralık 2011, 19:43

He ya olsa fena olmazdı :thumleft:

drsteel
24 Aralık 2011, 11:29
önümüzdeki hafta nete düşer. aratırsanız çok rahat bulursunuz. ama ben +18 dosyalara bulaşmıyorum. ağırlıklı virüs dolu oluyor.

luthier76
24 Aralık 2011, 12:38
daytona vardı birde markasına dikkat etmediğim bir chooper vardı. benim amacım almak değil ikna turu olduğu için gezici olarak baktık üzerine bindik. eşim en cok yamaha xmax 250 yi beğendi. ama yamaha bayisindeki eleman çıkıp bizimle ilgilenmedi bile. biz kendimiz motorlara baktık. sonra çıktık. eşim kendisinede mondialin 150 znx modelini beğendi. benimde hoşuma 250mr gitti ama 6000 tl çinli bir markaya vermek aklıma yatmadı.
bir de ben tip olarak chopper istediğim için mondial bayisinde fazla durmadık. ama ilgilenme bazında sıralarsak daytona-kuba-mondial-yamaha diye sıralayabiliriz. yamaha bayisinin ilgisizliğini gördükten sonra ankara da yamaha motor almak istemiyor insan.

Bende bana özel diye düşünmüştüm tavırları :)

Faruk.UZN
24 Aralık 2011, 12:39
hofile dan indirdim taradım temiz:cat: