PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial 110 Ft Egzozu

_halil_
22 Aralık 2011, 23:33
Selam arkadaşlar 110 ft egzozu lazım nereye kime sorduysam bulamadım.. nerden temin edebileceğimi bilen var mı ? Satan arkadaşlar varsa pmden fiyat bildirsin..

takendy
22 Aralık 2011, 23:36
Bikaç ufak öneri (:

Yapışkanları sök , sinyallere siyah çorap geçir , ön amasörü 4 cm kısalt arka amasöre dokunma arkayıda kısaltırsan arka çamurluk lastige sürter ve çamurlukta delikler açılır , lastiklere beyaz yanak at , jantları siyaha boya , ortadaki seleyi çıkar , arkadaki tutma demirini ve ayaklığı sök küçüklerinden tak (mondial yada ramzeyinkinlerden) , koltuğu italyan yap(yeşil,beyaz,kırmızı) , arka stop lambasının üstündeki plastiği ve ortadaki(selenin olduğu) plastiği beyaza boya , arka amasöre şerit yapıştır büyük olanlarından(buda italyan olucak yeşil,beyaz,kırmızı) Egzoz için ise herkesin tepkisini çekicez ama ; Egzozcuya git kapağı söktür ve iki tane susturucu çıkarttır seni baya bi tatmin edicektir ses emin olabilirsin..Şimdilik aklıma gelenler bunlar hatırladıkça yazarım..

n'oldu tatmin etmedi mi ? :cherry:

Blackeagletr
22 Aralık 2011, 23:38

:queen::queen:

mekan67
22 Aralık 2011, 23:50
kahkihkohkihh :thumleft: cok tatmın etmiş...yeter artık bukadar demiş :)

_halil_
22 Aralık 2011, 23:54

egzozu bana değil bi arkadaşa alıcaz :) .. ayrıca benim egzozun sesi gayet iyi ;)

bY_aLp
23 Aralık 2011, 00:07
hem apaçi hem aynasız