PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mulholland Virajları

erro
22 Aralık 2011, 17:29
Youtubeda burada yapılan bir çok kaza videoları bulunmakta. dikkatimi çeken ise festival gibi bir ortam, viraja giren biri motoru yatırıyor ve herkes çok sakin gidip adamı kaldırıyor, motoru kaldırıyorlar...videolar kaza yapan motorun son görüntüleri ile bitiyor...

Bu virajların olayı nedir ki burada kaza yapmak artık çok olağan olmuş...

cbr1100 xx
22 Aralık 2011, 17:38
Çok güzelbir çalışma alanı az makine pert etmedik yollarda.....hey gidi günler hey......dermişizzzzzzzzz..

Çalışma böyle olur zaten....resmen bilimsel olarak çalışıyorlar....

kefeeee
22 Aralık 2011, 17:38
çok düzgün mühendisler tarafından yapılmış virajlar, ters eğim yok asfalt çok iyi. Herkes sınırlarını denemeye buraya geliyor, pist kadar güzel bir yol ve bol virajlı. Tabiki herkes sınırını denerse birileride kaza yapmak zorunda.

lycantrophic
22 Aralık 2011, 17:47
Ah o mulholland virajları
Çizilir motorun grenajları
Ben yarime doyamadım,
Gidip de görsem ordaki plajları

Bir mulholland halk türküsü
Mulholland çıkmazı diye bi de film vardı akıllara zarar. :)

cbr1100 xx
22 Aralık 2011, 17:57
http://www.youtube.com/watch?v=GgKoXzbw13E

http://www.youtube.com/watch?v=8PE9cozFuAw&feature=list_related&playnext=1&list=SP467A2492C0B9CBFF

Talhaboy
22 Aralık 2011, 18:08
Kazaları izlediğim kadarıyla genellikle virajda fren kullanmadan kaynaklanıyor. Özellikle hızını ayarlamadan viraja girdikten sonra, arka fren ile yavaşlamaya çalışan arkadaşlar highside ve lowside düşüşler gerçekleştirmiş. Ayrıca koruma kıyafetlerinin ne kadar gerekli olduğunu da bir kez daha görmüş oldum.

ImShoT
22 Aralık 2011, 18:12
Motor um olsa keşke mulholland virajlarına girsem :(

kefeeee
22 Aralık 2011, 18:13
youtube da rnickeymouse adlı kullanıcıyı takip ederseniz bütün tarihini bulabilirsiniz

izmiRT125
22 Aralık 2011, 18:14
boş vakit bulunca sürekli bu dağ yollarında gazlayan mootorcuların videolarını izlerken buluyorum kendimi.. ...

Sağlam motorcu düşmüyor, acemi olan kendini bi anda yerde buluyor.. izlerken keyif alıyorum... ..

GaCCaLL
23 Aralık 2011, 12:12
bunla ilgili önceden de bi topik vardı sanki hatta yanlış hatırlamıyorsam coq da bi yorum yapmıştı orda biraz bakmak lazım

erro
23 Aralık 2011, 12:23
bunla ilgili önceden de bi topik vardı sanki hatta yanlış hatırlamıyorsam coq da bi yorum yapmıştı orda biraz bakmak lazım

konuyu açmadan önce arattım ama sonuç çıkmadı...

eren özer
06 Ocak 2012, 01:23
:D abi kotum ya Bu ne böyle Youtubeden izliyorumda en azz 1000 tane video var bu virajdaa Kaymalar acaba yolun eyimine ve asfaltına bağlı olarakmı meydana geliyor bilinmez ama şu şiire bayıldım bayıldım :P
Ah o mulholland virajları
Çizilir motorun grenajları
Ben yarime doyamadım,
Gidip de görsem ordaki plajları

Bir mulholland halk türküsü
Mulholland çıkmazı diye bi de film vardı akıllara zarar.

sessizsakin
06 Ocak 2012, 02:25
o değil de, gördüğümüz üzere bariyerler tr'deki ile aynı. yukardaki linklerde scooter'lı epey ucuz yırttı :)

zongoku
06 Ocak 2012, 03:04
Abi adamların parça sıkıntısı yok para sıkıntısı yok benim motorum öyle olcak kafayı yerim heralde.

Bence o scooter sahibi elaman hariç:) diğerlerinin kazası yolun eğimi gibi geldi bana.

Soykan67
06 Ocak 2012, 03:45
Abi adamların parça sıkıntısı yok para sıkıntısı yok benim motorum öyle olcak kafayı yerim heralde.

Bence o scooter sahibi elaman hariç:) diğerlerinin kazası yolun eğimi gibi geldi bana.

Para derdim olmasa bende korumaların en iyisini alıp motorun sınırlarını sonuna kadar zorlardım.Hadi biz deneyelim bakalım.Bir kere düştümü çıkan masraftan birdaha motoru yatırmaya korkarız :)

zongoku
06 Ocak 2012, 16:13
Para derdim olmasa bende korumaların en iyisini alıp motorun sınırlarını sonuna kadar zorlardım.Hadi biz deneyelim bakalım.Bir kere düştümü çıkan masraftan birdaha motoru yatırmaya korkarız :)
Aynen işte napalım parasızlığın gözü kör olsun :)

Felon
06 Ocak 2012, 16:28
müthiş virajlar ,iyi motorlar,iyi çekimler bütün herşeyin iyisi burada toplanmış

Ahmet N.
06 Ocak 2012, 17:13
Mullholland virajı ile ilgili en komik bulduğum video budur :) zavallıcık adrese teslim oluyor :)
Up2UvuRLdTE&feature