PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hudson Deriden memnun olanlar

ferhatkars
21 Aralık 2011, 23:06
hudson deri ürünlerinden memnun olanlar yada olmayanlar var mı acaba....
almak istediğim bir kaç tane ürün varda....
vereceğim paraya değer mi değmez mi....
yada aynı üründen kullanan var mı....
alacagım ürünleri önerir misiniz...
istediğim ürünler yerine başka önereceğiniz ürün var mı....

veee ben istanbula gelemeyeceğime göre benim yerime gidip yerinde görüp alacak olan bir arkadaşım var mı...
parayı önceden gönderirim.... alıp kaçmak yok ona göre....:P

almak istediğim ürünler...

bu mont su geçirmez sanırım :)
http://www.hudsonderi.com/?urun-182-2521-HL-ROBOCOP-BAY-DERi-CEKET-motosiklet-motorsiklet.html

http://www.hudsonderi.com/?urun-1055-8210-01-HLE-DERi-CARBON-ELDiVEN--motosiklet-motorsiklet.html

Zippo's
21 Aralık 2011, 23:24
Ben robocop modelinin tekstilini aldım.Gayet memnunum.Fiyatıda iyi,çokta ilgililer.

Uğur
21 Aralık 2011, 23:33
Robocopun tekstilinden ve kask almıştım,çok ilgiliydiler,tavsiye ederim..

speedy2
22 Aralık 2011, 00:19
robocop u kullanan arkadaşım memnun bende üstümde denedim bayağı kalın ve ağır bir mont olduğunu söylemeliyim içliği de var yaz aylarında daha ucuzdu kaçırdım dampingi,bir de para göndermen gerekmez onlarında internetten satışı var,

ferhatkars
22 Aralık 2011, 00:36
robocop u kullanan arkadaşım memnun bende üstümde denedim bayağı kalın ve ağır bir mont olduğunu söylemeliyim içliği de var yaz aylarında daha ucuzdu kaçırdım dampingi,bir de para göndermen gerekmez onlarında internetten satışı var,

iyi kafayı taktım valla bu monta....internetten sakata gelmeyelim...motor için biriktirdiğim para heba olmasında...daha önceden hiç netten alış-veriş yapmadım...
ordan bir arkadaş en azından gidip baksa yerinde görse....daha iyi olmaz mı....

Uğur
22 Aralık 2011, 00:51
iyi kafayı taktım valla bu monta....internetten sakata gelmeyelim...motor için biriktirdiğim para heba olmasında...daha önceden hiç netten alış-veriş yapmadım...

derisini bende incelemiştim,tekstilden çok daha şık duruyor. fakat kalıplarda fark var mesela ben 63 kilyorum xs kalıbı tam oluyor. s büyük gelmişti.

ferhatkars
22 Aralık 2011, 00:54
derisini bende incelemiştim,tekstilden çok daha şık duruyor. fakat kalıplarda fark var mesela ben 63 kilyorum xs kalıbı tam oluyor. s büyük gelmişti.

ben de gelmemesinden korktugum için ordan en azından boy ve kilosu bana yakın olan bir arkadaşın bakıp denemesini istiyorum....
boyum 1.68 kilom 65

Uğur
22 Aralık 2011, 00:57
ben de gelmemesinden korktugum için ordan en azından boy ve kilosu bana yakın olan bir arkadaşın bakıp denemesini istiyorum....
boyum 1.68 kilom 65

Hemen hemen sizinle aynı vücüt tipine sahibiz demek ki. Şayet tekstilden düşünüyorsanız xs olabilir. Çok soğuklarda içine deri mont da giyiyorum,tabi biraz daralıyor öyle.
Deri olanın ölçüsünü bilemiyorum. Zaten siz telefonla arayın,gerekli yardımı yaparlar,iade konusunda da zorluk çıkartmıyorlardı. Kadıköy'de ki şubelerinde..

kashmar54
22 Aralık 2011, 01:01
robocop modelinin tekstilini aldım.
bende internetten vermiştim siprarişi.
sitedeki beden ölçülerine göre sipariş verdim uydu
yanlız ben astarından memnun değilim çok bol.kısa zamanda deforme olacağını düşünüyorum
cepleri bana yetersiz geldi
gerçekten ilgililer.siparişi verdim 2 günde elimde oldu.
ayrıca beden uymassa değitiriyorlar.
bence görerek al. şahsen şuan alacak olsam bu montu almazdım.

ayrıca fermar kısmından soğuk alıyo
şunuda ekliyeyim mont kaliteli bi kumaş

inzell
22 Aralık 2011, 01:04
Pantolonunu kullanıyorum, iş görmesi açısından gayet başarılı. Yalnız içliğini paça kısmından pantolona tutturduğumuz kısımlar ilk günlerde hemen kopmuştu. Onun dışında canavar gibi...

ferhatkars
22 Aralık 2011, 01:11
robocop modelinin tekstilini aldım.
bende internetten vermiştim siprarişi.
sitedeki beden ölçülerine göre sipariş verdim uydu
yanlız ben astarından memnun değilim çok bol.kısa zamanda deforme olacağını düşünüyorum
cepleri bana yetersiz geldi
gerçekten ilgililer.siparişi verdim 2 günde elimde oldu.
ayrıca beden uymassa değitiriyorlar.
bence görerek al. şahsen şuan alacak olsam bu montu almazdım.

ayrıca fermar kısmından soğuk alıyo
şunuda ekliyeyim mont kaliteli bi kumaş

asıl önemli olan bu...
ben de lbc tiger marka mont vardı (210 tl) kışlık astarı felan da var ama hiç bir işe yaramıyordu...
hele yağmur yağmaya görsün...üstümde mont var mı yok mu belli değildi...şuan yeni sahibinde...
ondan başka bir de 140 tl lik shark mont var...o bile lbc den cok cok cooook iyi...şuan shark var zaten...motoru büyütüyorum... daha kaliteli bir mont alayım dedim...bu haftadan itibarende artık kıbrıslı oluyorum ve oranın yapmuru hiç eksik olmuyormuş...acaba bu deri olan yagmurda geçirirmiki...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Hemen hemen sizinle aynı vücüt tipine sahibiz demek ki. Şayet tekstilden düşünüyorsanız xs olabilir. Çok soğuklarda içine deri mont da giyiyorum,tabi biraz daralıyor öyle.
Deri olanın ölçüsünü bilemiyorum. Zaten siz telefonla arayın,gerekli yardımı yaparlar,iade konusunda da zorluk çıkartmıyorlardı. Kadıköy'de ki şubelerinde..

ben deri olanı istiyorum....yarın bi telefon edip sorayım bari....

mayildiz
22 Aralık 2011, 04:36
Deri montun kışın ısı yalıtımı iyi değildir. Hele Ankara soğuğunda hepten üşütür diyorum. Hudsondan aldığım deri montu halen kullanıyorum. Çok kalın bir deri sağlam ama pek ağır, kafelerde çok sandalye devirdim. Dirsek ve omuz korumaları biraz kötüceydi, sırt koruması pek korunaklı değildi :) yazlık montumun korumalarını takıp kullanıyorum. Deri mont yağmurda seni üzer ayrıca. Su geçirmez ama suyu bir miktar emer. Rüzgarıda yiyince montun kendisi buz olur.
Amaç soğuktanda iyi korunmaksa deri değil tekstil mont almak gerek. Sudan ziyade rüzgarı geçirmemesi dolgusunun kalın olması ve vücuda sıkı oturması gerekir.

ortadadogulu
22 Aralık 2011, 10:43
ben son 5 yıldır farklı zamanlar farklı ürünler aldım. hepsinden de memnunum. müşteri ile ilgilenmeleri de on numara. şirinevlerde bir yanlarında bir mağaza var. allah etmesin düşmeyin oraya. ben girdim bin pişman oldum. sürüsünden koyun çalışım da bir daha çalmaya gelmişim gibi davaranan çobanları koymuşlar. bas git la dese haya geçecek sinirin bozulmayacak.
hudsondan kask dizlik eldiven sırtlık yağmurluk kilit yelek mont gibi şeyler aldım. hepsinden de memnunum.

yasdal
22 Aralık 2011, 11:48
Deri montun kışın ısı yalıtımı iyi değildir. Hele Ankara soğuğunda hepten üşütür diyorum. Hudsondan aldığım deri montu halen kullanıyorum. Çok kalın bir deri sağlam ama pek ağır, kafelerde çok sandalye devirdim. Dirsek ve omuz korumaları biraz kötüceydi, sırt koruması pek korunaklı değildi :) yazlık montumun korumalarını takıp kullanıyorum. Deri mont yağmurda seni üzer ayrıca. Su geçirmez ama suyu bir miktar emer. Rüzgarıda yiyince montun kendisi buz olur.
Amaç soğuktanda iyi korunmaksa deri değil tekstil mont almak gerek. Sudan ziyade rüzgarı geçirmemesi dolgusunun kalın olması ve vücuda sıkı oturması gerekir.

Saatlerce sağanak yağmurda gezmeyecekseniz iyi bir deri mont su geçirmez. Rüzgar da almayacağı için içine giyeceğiniz yün veya termal bir içlik ile gayet sıcak yolculuklar yapabilirsiniz. Neydi meşhur laf, "Rüzgar demiş, bin kat keçe ben senden geçe, bir kat deri dururum geri" :)

ferad
22 Aralık 2011, 12:52
1 defa kibris`a kask siparis etmistim internet uzerinden gecikme falan olmadi memnun kaldim

overcloud
22 Aralık 2011, 13:24
2 hafta önce robocop modelini almak için gitmiştim fakat ellerinde yoktu ve mart ayına kadar gelmeyeceğini söyledileri bende aşağıdaki modeli aldım.

korumaları yeterli ve dışardan bakınca motosiklet montu olduğu anlaşılmıyor bence en güzel yanıda bu (sırt koruması biraz yetersiz, değiştirmekte fayda var).

kalitesi çok iyi, göğüs kısmındaki havalandırma fermuarları robocop'a göre daha ufak bu belki sıcak havalarda sorun yaratabilir ama kol ve sırtlardaki havalandırmalar çok iyi.

ayrıca koltuk altında da 3er adet perçinli havalandırma deliği var, bunlar oldukça işe yarıyor. ister robocop ister başka model olsun bence düşünmeden alabilirsin.

boy 1.76cm - kilo 70 bana S beden çok rahat oldu.

http://www.hudsonderi.com/?urun-162-6037-CW-HL-HARLEY-BAY-DERi-CEKET-motosiklet-motorsiklet.html

frustrated
22 Aralık 2011, 13:32
2 hafta önce robocop modelini almak için gitmiştim fakat ellerinde yoktu ve mart ayına kadar gelmeyeceğini söyledileri bende aşağıdaki modeli aldım.

korumaları yeterli ve dışardan bakınca motosiklet montu olduğu anlaşılmıyor bence en güzel yanıda bu (sırt koruması biraz yetersiz, değiştirmekte fayda var).

kalitesi çok iyi, göğüs kısmındaki havalandırma fermuarları robocop'a göre daha ufak bu belki sıcak havalarda sorun yaratabilir ama kol ve sırtlardaki havalandırmalar çok iyi.

ayrıca koltuk altında da 3er adet perçinli havalandırma deliği var, bunlar oldukça işe yarıyor. ister robocop ister başka model olsun bence düşünmeden alabilirsin.

boy 1.76cm - kilo 70 bana S beden çok rahat oldu.

http://www.hudsonderi.com/?urun-162-6037-CW-HL-HARLEY-BAY-DERi-CEKET-motosiklet-motorsiklet.html

oldukça güzel gözüküyor soğuk engellemekte başarılı mı?

osmanba
22 Aralık 2011, 14:21
Son derece memnunum. Tepeden tırnağa Şirinevler HUDSON dan giyeriz Eşim dahil. Ürünler tamamen amerikan malı ve Amerikan kalitesi. Personeli ise süper insanlar. Hayrettin ve Mehmet kardeşim. Önce insanlar. Sonra esnaf. Kalıtesiz mal satılmaz. Değişim söz konusu olursa asla itiraz yok. Alacağın mallarda garantısı benım diyebilirim. Birkaç gün sonra Mağaya uğrayacam. Size de yardimcı olurum.

krd
22 Aralık 2011, 15:10
Birde şu linkteki FİYATLARI VE KALİTEYİ inceleyin TR de milleti nasıl yiyorlar:

http://www.motorcycle-superstore.com/1/1/39/1/0/0/DEPARTMENT/Street-Bike-Jackets-Mens-Riding-Gear.aspx

http://www.revzilla.com/motorcycle-jackets#v2-facets%5B%5D=250&page=1&page_size=48&sort=featured

ferhatkars
22 Aralık 2011, 15:28
gerçekten de bu deri montların korumaları için CE onaylı ve su geçirmez felan yazılmamış....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

piyasada 100tlye satılan botu internete koyuyorlar fiyat yazıyorlar 300tl sonra üstüne bir çizik atıp 125 tlye indirdik diyorlar sonrada yüzde 200 indirim yaptık diyen bir firma sizce birşey alırımıyım ordan?

şeytan diyorki internetle felan uğraşma....
git ulusan motora hörgüçlü dainese yada revite 700-800-1000 neyse artık bayıl gel diyor....
tabi ordan da bi 200-300ün extra gireceği kesinde...en azından deneyerek görerek almak var....

skrc
22 Aralık 2011, 15:30
moto giyim aksesuar söz konusu ise Hudson Deri den şaşma derim...

Syanur
22 Aralık 2011, 15:39
şeytan diyorki internetle felan uğraşma....
git ulusan motora hörgüçlü dainese yada revite 700-800-1000 neyse artık bayıl gel diyor....
tabi ordan da bi 200-300ün extra gireceği kesinde...en azından deneyerek görerek almak var....

Dur üstad sakin ol :) Gerçi ben Dainese'ye verdiğin paraya bişey demem de, yine de gaza gelme sen :)

ferhatkars
22 Aralık 2011, 16:07
zaten hudsonun deri ceketlerının açıklamalarında korumalar ile ilgili düzgün birşey yazmıyor...
almıyom ülen hudson mudson....
zaten motoru da sattık....:pale:

overcloud
22 Aralık 2011, 16:14
oldukça güzel gözüküyor soğuk engellemekte başarılı mı?

şöyle söyleyeyim, ben sıcağı seven birisiyim.

muhtemelen 4 - 5 derece havalarda textil montumu giymeyi tercih ederim ama şu an istanbul'daki havada montu kullanıyorum (yağışta üzerine yağmurluk giyiyorum ceketi korumak için).

Syanur
22 Aralık 2011, 16:20
şöyle söyleyeyim, ben sıcağı seven birisiyim.

muhtemelen 4 - 5 derece havalarda textil montumu giymeyi tercih ederim ama şu an istanbul'daki havada montu kullanıyorum (yağışta üzerine yağmurluk giyiyorum ceketi korumak için).

Yani hocam? Ben bişey anlamadım :) Mesela şuaralar istanbulda hava kaç derece ve giydiğinizde üşümüyor musunuz? Ben mesela ankara soğuğu için (~0 dereceyi buluyor çoğunlukla) kıyaslama yapmak istiyorum da...:)

RamuthRa
22 Aralık 2011, 16:32
@ferhatkars ben hudson' dan harley ceket aldım, winnie de robocop aldı, ikimizde çok memnunuz. Daha sonra chap aldık birer tane daha sonra ben birde deri yelek aldım. ben 2 defa eski düştüm eski motorla tabii yavaşça yan yattım diyelim, gayet sağlam derisi kalın, ama tek kötü yanı gayet pis kokuyor =)

zonta
22 Aralık 2011, 16:45
arkadaşım, linkini verdigin mont ve eldiven deri oldugu için sagnak yagışlı havada mutlaka su alır.mont sünger gibi çekmez ama eldiveni mutlaka çıkarıp çamaşır sıkar gibi sıkacaksın.bunları kullanacaksan mutlaka yanında yagmurluk bulundurmalısın.eldiven içinde 3 parmaklı korumalar var su geçirmeyen.feyizoglunda vardı.deri organik bir malzeme oldugundan su ile fazla temas ettirilmemeli sen farkına varmadan için için çürür.verdigin paraya yazık olur.ve çok soguk havalarda kesinlikle donacaksın.illaki deri giycem diyorsan:
1:neopren içlik (kollularıda var artık Bkz.freemoto.com)
2:mutlaka yagmurluk (mümkünse tulum al çok kullanışlı )
3:eldiven koruyucu
ürünlerin kalitesine gelirsek o kadarda ahım şahım bişi degiller.Pakistan malı.bence motomax daki kushitanilerin yanına bile yaklaşamaz.

nezih77
22 Aralık 2011, 19:10
boşver kardeşim robocop falan.üniforma gibi oldu bi festivale falan git bak 10 kişiden 4 ünde var .
ben ulusanda bi Dainese monta baktım mükemmeldi fiyat biraz pahalı (595euro) ama kalite fışkırıyordu.yaza doğru 2 tane alacağım.

ferhatkars
22 Aralık 2011, 20:14
kaliteli bi tekstil alayım bari.... istemiyorum deri meri...

motodreams
22 Aralık 2011, 22:23

Arkadaşlar problem olcağını zannetmiyorum robocop mont alan bir arkadaşım vardı siteden almıştı herhangi bir problem yaşamadı ayrıca bende zaman zaman internetten alış veriş yaparım diğer bir arkadaşımda internetten 5.500 tl lik 1958 les paul elektro gitar almıştı mücevher gibi getirmişlerdi :cherry: problem olmaz :thumleft:

vlad1462
22 Aralık 2011, 23:05
2008 yılından beri hudsondan aldığım cordura kumaş robocop ceketi kullanıyorum. arkadaşımdada linkini verdiğin deri olanı var. ikisininde tek ve en büyük ortak yanı olabildiğince dandik olan fermuarları. çok kötü bir fermuar kullanılmış montlarda. aldığımdan beri fermuarların tutma yerleri ana fermuar gövdesinden kopuyor. senelerdir tutma yeri olmadan kapatıp açıyorum. en sonunda yan cep ve kol fermuarı isyan bayrağı çekerek komple bozuldular. sonunda onlarda bende rahat ettik:) bunların haricinde iç astarın kol kısmı giyip çıkarırken yerinden oynamasın diye kolun uç tarafın sabitleniyordu ama ilk günlerden itibaren oda gitti. takıp çıkarılabilen korumalarında çırtları bir iki yıkama esnasında sökülüp takılırken ufaktan yırtıldı. bu saydıklarım deri versiyonu içinde geçerli. bunlar eksi yönleri. fakat şunuda söyleyim 4 senedir hergün, yağmur çamur kızgın güneş demeden kullandım, canını aldım ama kumaşında en ufak bir yırtılma ve zedelenme, kumaşta erime gibi bir durum söz konusu değil. bu yazın gene aynısından birtane almayı düşünüyorum. hatta yazın fiyat gene düşerse deri olanınıda alabilirim. fiyat- işe yararlılık durumu göz önüne alınınca bence makul bir mont. su geçirme durumu ise deri olanı fermuar kısmından şiddetli yağışta kullanılıyorsa su geçirebilir doğal olarak ama ufak ıslanmalarda sorun yok. benim mont ise su sızdırmıyor, maşallah olduğu gibi emiyor. anlıycağın yazlık mont olarak tekstil olanı, soğuk havalar için deri olanı tercih edilmeli.
fiyat olaraksa hudson mağazalarından hudson ürünleri pazarlık yapılarak gayet makul fiyatlara alınabiliyor. kendi üretimleri olduğu için fiyatlarda esnek olabiliyorlar fakat internet üzerinden alışverişte bu pek söz konusu değil. sadece mont değil başka ürünlerde alacaksan Ankaradan hafta sonu otobüse atlayıp gelip mağazada deneyerek, birebir görerek ve pazarlık yaparak alıp gitmen bence daha iyi.

ferhatkars
22 Aralık 2011, 23:23
2008 yılından beri hudsondan aldığım cordura kumaş robocop ceketi kullanıyorum. arkadaşımdada linkini verdiğin deri olanı var. ikisininde tek ve en büyük ortak yanı olabildiğince dandik olan fermuarları. çok kötü bir fermuar kullanılmış montlarda. aldığımdan beri fermuarların tutma yerleri ana fermuar gövdesinden kopuyor. senelerdir tutma yeri olmadan kapatıp açıyorum. en sonunda yan cep ve kol fermuarı isyan bayrağı çekerek komple bozuldular. sonunda onlarda bende rahat ettik:) bunların haricinde iç astarın kol kısmı giyip çıkarırken yerinden oynamasın diye kolun uç tarafın sabitleniyordu ama ilk günlerden itibaren oda gitti. takıp çıkarılabilen korumalarında çırtları bir iki yıkama esnasında sökülüp takılırken ufaktan yırtıldı. bu saydıklarım deri versiyonu içinde geçerli. bunlar eksi yönleri. fakat şunuda söyleyim 4 senedir hergün, yağmur çamur kızgın güneş demeden kullandım, canını aldım ama kumaşında en ufak bir yırtılma ve zedelenme, kumaşta erime gibi bir durum söz konusu değil. bu yazın gene aynısından birtane almayı düşünüyorum. hatta yazın fiyat gene düşerse deri olanınıda alabilirim. fiyat- işe yararlılık durumu göz önüne alınınca bence makul bir mont. su geçirme durumu ise deri olanı fermuar kısmından şiddetli yağışta kullanılıyorsa su geçirebilir doğal olarak ama ufak ıslanmalarda sorun yok. benim mont ise su sızdırmıyor, maşallah olduğu gibi emiyor. anlıycağın yazlık mont olarak tekstil olanı, soğuk havalar için deri olanı tercih edilmeli.
fiyat olaraksa hudson mağazalarından hudson ürünleri pazarlık yapılarak gayet makul fiyatlara alınabiliyor. kendi üretimleri olduğu için fiyatlarda esnek olabiliyorlar fakat internet üzerinden alışverişte bu pek söz konusu değil. sadece mont değil başka ürünlerde alacaksan Ankaradan hafta sonu otobüse atlayıp gelip mağazada deneyerek, birebir görerek ve pazarlık yaparak alıp gitmen bence daha iyi.

ilginden dolayı teşekkür ederim abi....
bende şuan 4 yıl önce 140 tl ye aldıgım shark marka tekstil mont var....sizin yazdıklarınıza bakarakdan şuandaki montum hudsondan çok çok iyi durumda....2 defa da kaza yaptım sürüklendim....siz montunuzun canını almışınız...benimde sizden pek farkım yok...
daha iyisini alayım dedim ama....benimkinden pek bir farkı yokmuş....hatta bendeki mont daha kaliteli sayılır....fermuarları,cırtları,yagmur geçirmezliği....
biraz daha zaman geçsin bakalım...yeni motoru alırken(en geç 2 ay içinde) bir daha araştırma yaparım....
saygılar....