PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Part Time İş Arıyorum! İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş - Mecidiyeköy - Şişli - Kağıth

MuTLu.
21 Aralık 2011, 06:44
Arkadaşlar Merhaba,

Part time iş arıyorum. Başlıkta belirttiğim gibi; Beşiktaş - Mecidiyeköy - Şişli.. civarı Kağıthane tarafına yakın semtlerde çalışmak istiyorum. Daha önce paket servis işi yaptım, bu çevrelerde part time iş ilanı gören arkadaşlar başlık altına yazarsa veya pm atarsa çok iyi olur.

Sağolsun forumdan Acayüp, sinan abi iş buldu bana, onunla aynı yerde çalışacaktık güzel olacaktı ama peder bey onayı vermedi. Evrakları bile hazırlamıştım. :jocolor:

---------- Post added at 04:44 ---------- Previous post was at 04:15 ----------

Lise öğrencisiyim, tabii illa motosiklet olması şart değil arkadaşlar, kitapçı dükkanı vs de olabilir. Yalnız lise bitmediği için almıyorlar genelde.

MuTLu.
21 Aralık 2011, 17:07
Yukarı Up :)

MuTLu.
22 Aralık 2011, 01:54
Yukarı güncel :)

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

Güncel yukarı :)

---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

Güncel up.:)

serkanADH13
22 Aralık 2011, 03:26
osman bey rumeli caddesinde bi çin restorant'ı var,
oraya bı uğra istersen,
orada görmüştüm...

samsam
22 Aralık 2011, 03:27
elemanonline i takip et.

Ve umudunu yitirme,

Serkan yarın neredesin

MuTLu.
22 Aralık 2011, 04:05
Teşekkür ederim arkadaşlar. Osmanbey biraz terse düşüyor ama Metro ile halledebilirim. İşte amacım 65 G ile otobüse binip direkt evve gelmek, Metro ile iki kere binmem gerekecek. :)

Elemanonline falan hep takipteyim, çoğu yer part time almak istemiyor, öğrenciyim açıktan okuyorum ama yine de çok masraf var, borç var.. :)

MuTLu.
22 Aralık 2011, 20:01
Yukarı, hala bulamadım ama aramaya devam. :) Şu lise bitse, LCW, De Facto falan giyim mağazalarına başvuracağım, daha çok seçenek. :)

serkanADH13
22 Aralık 2011, 20:49
ben her gün 11...15 arası osman bey,,nişantaşı,,harbiye,,maçka tarafındayım,
öğleden sonraları mecidiye köye veya ortaköy yada dolmabahçeye dolaşmaya iniyorum hava açıken tabii :)

bu numaram olurda yolun düşerse yada yardım edebileceğim bişiy olursa hiç çekinmeden arayabilirsin...
0 535 939 20 86

MuTLu.
22 Aralık 2011, 21:29
ben her gün 11...15 arası osman bey,,nişantaşı,,harbiye,,maçka tarafındayım,
öğleden sonraları mecidiye köye veya ortaköy yada dolmabahçeye dolaşmaya iniyorum hava açıken tabii :)

bu numaram olurda yolun düşerse yada yardım edebileceğim bişiy olursa hiç çekinmeden arayabilirsin...
0 535 939 20 86

Hocam çok sağolun, Valla motosiklet.net forumunda yardımlaşma olayı çok güzel. :)

MuTLu.
23 Aralık 2011, 02:43
Tekrardan bir up, iyi geceler.

samsam
23 Aralık 2011, 04:45
sen bu konuya durmadan up yaparsan olmaz ama :jocolor:

MuTLu.
23 Aralık 2011, 07:25
Hocam neden acaba? Hani görünmüyor konu, o yüzden up yapıyorum. Ne zararı var ki?

motodreams
23 Aralık 2011, 10:00
Görürsem haber veririm bende bakınıyorum şuan avrupa yakasında fast food'da çalıştım köle muamelesi yapıyorlar adama :) o yüzden kitapçı herhangi bir yer küçük dükkanların maaşı daha iyi ve çok sıkıntı çekmiyorsun :)

MuTLu.
23 Aralık 2011, 22:32
Görürsem haber veririm bende bakınıyorum şuan avrupa yakasında fast food'da çalıştım köle muamelesi yapıyorlar adama :) o yüzden kitapçı herhangi bir yer küçük dükkanların maaşı daha iyi ve çok sıkıntı çekmiyorsun :)

Sağolun hocam ben de öyle bir iş arıyorum.

Carbon
23 Aralık 2011, 23:35
Haftaya KFC'ye başlayacağım part time.İlk izlenim iyi gibi.Umarım bir sorun çıkmaz 6 ay kadar çalışırım.Şimdi bi ton belge var toplamam gereken...

MuTLu.
24 Aralık 2011, 05:13
Haftaya KFC'ye başlayacağım part time.İlk izlenim iyi gibi.Umarım bir sorun çıkmaz 6 ay kadar çalışırım.Şimdi bi ton belge var toplamam gereken...

Hayırlı olsun Yunus hocam. KFC'de kutu katlama v.b şeyler yok pizza hut gibi. :) Belgeler 4,5 saatte hallediliyor. :)

Carbon
24 Aralık 2011, 10:51
Sağolasın.Angarya yok evet AVM restoranı olduğu için de masa tuvalet temizliği gibi şeyler de yok.Kuryeleri mutfağa sokmuyoruz dendi.Bakalım inşallah güzel bir ortam vardır...

Sana da kolay gelsin bulursun inşallah istediğin gibi bir yer...

MuTLu.
25 Aralık 2011, 03:00
Sağolasın.Angarya yok evet AVM restoranı olduğu için de masa tuvalet temizliği gibi şeyler de yok.Kuryeleri mutfağa sokmuyoruz dendi.Bakalım inşallah güzel bir ortam vardır...

Sana da kolay gelsin bulursun inşallah istediğin gibi bir yer...

Teşekkürler hocam. Evet kuryeleri mutfağa sokmuyorlar ama çöp atma v.b herşeyi kuryeler yapıyordu benim çalıştığım yerde. AVM olduğu için temizlik görevlileri yapar, rahatsın. :) Hayırlı olsun. :)

MuTLu.
26 Aralık 2011, 05:52
Arıyoruz hala, bulamadım bir türlü. Bir de lise bitmesine 1 sene var, o yüzden bitmeden almıyorlar yahu.

dürümdöner
26 Aralık 2011, 06:08
canım kardeşim ben üniversite mezunu işsiz bir abinim..liseyi bitir..üniversiteyi bitir..bu sefer de askerlik şartı arıyorlar..askerliqi yap qel diyorlar..askerliqini yapıyorsun bu defa da tecrüben yok diyorlar..bırakmadınız ki çalışıp tecrübe sahibi olalim diyorsun ama anlamıyorlar..

MuTLu.
26 Aralık 2011, 18:46
canım kardeşim ben üniversite mezunu işsiz bir abinim..liseyi bitir..üniversiteyi bitir..bu sefer de askerlik şartı arıyorlar..askerliqi yap qel diyorlar..askerliqini yapıyorsun bu defa da tecrüben yok diyorlar..bırakmadınız ki çalışıp tecrübe sahibi olalim diyorsun ama anlamıyorlar..

Maalesef öyle.

MuTLu.
27 Aralık 2011, 21:12
Bir kaç yere bakıyorum da 8 saatten fazla çalışma saatleri, Valla bana uymuyor. Hem kanunen hakları da yok ama bizim insanımız bayılıyor bedava mesai yapmaya. :) Paket sıkışması v.b durumlarda yardımcı olunur ama hergün 10 saat çalışmak üstelik mesaisiz, abes kaçıyor.

Evde annemi yalnız da bırakamam 4 / 8 saatlik bir iş arıyorum,i bulamadım gitti..

kkorhann34
28 Aralık 2011, 00:48
Bak Benim Tanıdıklarım Kağıthane Dominos'ta İstediğin Zaman Git Sana Yardımcı Olacaklardır Kesin... Belki Şartları Falan Uymayabilir Sana Ama Sadece sana yardımcı olmak istedim...

askon
28 Aralık 2011, 01:30
Bir kaç yere bakıyorum da 8 saatten fazla çalışma saatleri, Valla bana uymuyor. Hem kanunen hakları da yok ama bizim insanımız bayılıyor bedava mesai yapmaya. :) Paket sıkışması v.b durumlarda yardımcı olunur ama hergün 10 saat çalışmak üstelik mesaisiz, abes kaçıyor.

Evde annemi yalnız da bırakamam 4 / 8 saatlik bir iş arıyorum,i bulamadım gitti..

kardeşim sana iş bulduk sen beğenmedın calıştığımız bölge tehlıkelı dedın haaa motosıklet kullanmak tehlıkeli değil sanki kaldiki istanbulun her yeri tehlikeli hem bizler taksimde yıllardır calışıyoruz cok şükür bı problem yok olmayacak anlamına gelmez ama ALLAH korusun gelelım ikinci kısma kimse enayi değil 8 saatten fazla calışsın ve buna heveslı olsun ama bu karşılıklı dır bu gün sen yoğunluk sebebi ile calışırsın ama sonra senın bir gün işin olur ve müdürlerın idare ederler sonuç olarak bazı iş yerlerınde seyahat engeli olmayan lar diye ibare olur bu herdakıka seyat edılecek anlamına gelmez ama seyahat edılecek durumlar cıktığında da ben edemem dıyemezsın çünki bunu başında sormuşlardır bu tip iş yerlerınde de öyle 10 saat derler ama 8 saattir ama yoğunluk olduğunda da kalırısn müdürlerınde göz yumdukları bir sürü durmlarda söz konusu olabılır buda senın yararınadır.
Ama bununlada kalmıyor etik olarak sözlü ve görsel olarak konuşulup el sıkışıldığında mesaj olarak geri cevap verilmez bu hiçte şık değildir adam yerıne koyup actığın konuya cevap yazıp sana yardımcı olmaya calışan insana en azından tlf.ile sözlü olarak dönmek daha şık olacak kanaatindeyım senden sonra bu tür konu acıp gercekten calışmaya ihtiyacı olacak ınsanlara itibar etmemız acısından bu önemlidir yinede bunu genc olmanın verdiği cahilliğe bağlıyorum .Daha öğrenebıleceğiniz cok sey var hele hele coluk cocuk sahıbı olup sırtınızda yükler coğalsın o zaman elınızde mesleğiniz yoksa değil 8 10 saat calışmaya 12 14 saat calışmaya bile kalkışırsınız ben cok cok ıyı bılıyorum emekli olupta paraya ihtıyacı olan bır komşum cocuklarını üniversitede okutabılmek için dokuma fabrıkasında 12 saat calışıyordu askeri ücretle malesef ülkemızın durumu ortada kımsenın durumu iç açıcı değil

MuTLu.
31 Aralık 2011, 11:38
kardeşim sana iş bulduk sen beğenmedın calıştığımız bölge tehlıkelı dedın haaa motosıklet kullanmak tehlıkeli değil sanki kaldiki istanbulun her yeri tehlikeli hem bizler taksimde yıllardır calışıyoruz cok şükür bı problem yok olmayacak anlamına gelmez ama ALLAH korusun gelelım ikinci kısma kimse enayi değil 8 saatten fazla calışsın ve buna heveslı olsun ama bu karşılıklı dır bu gün sen yoğunluk sebebi ile calışırsın ama sonra senın bir gün işin olur ve müdürlerın idare ederler sonuç olarak bazı iş yerlerınde seyahat engeli olmayan lar diye ibare olur bu herdakıka seyat edılecek anlamına gelmez ama seyahat edılecek durumlar cıktığında da ben edemem dıyemezsın çünki bunu başında sormuşlardır bu tip iş yerlerınde de öyle 10 saat derler ama 8 saattir ama yoğunluk olduğunda da kalırısn müdürlerınde göz yumdukları bir sürü durmlarda söz konusu olabılır buda senın yararınadır.
Ama bununlada kalmıyor etik olarak sözlü ve görsel olarak konuşulup el sıkışıldığında mesaj olarak geri cevap verilmez bu hiçte şık değildir adam yerıne koyup actığın konuya cevap yazıp sana yardımcı olmaya calışan insana en azından tlf.ile sözlü olarak dönmek daha şık olacak kanaatindeyım senden sonra bu tür konu acıp gercekten calışmaya ihtiyacı olacak ınsanlara itibar etmemız acısından bu önemlidir yinede bunu genc olmanın verdiği cahilliğe bağlıyorum .Daha öğrenebıleceğiniz cok sey var hele hele coluk cocuk sahıbı olup sırtınızda yükler coğalsın o zaman elınızde mesleğiniz yoksa değil 8 10 saat calışmaya 12 14 saat calışmaya bile kalkışırsınız ben cok cok ıyı bılıyorum emekli olupta paraya ihtıyacı olan bır komşum cocuklarını üniversitede okutabılmek için dokuma fabrıkasında 12 saat calışıyordu askeri ücretle malesef ülkemızın durumu ortada kımsenın durumu iç açıcı değil

Ben sana mesaj attım telefondan, forumdan da attım. Ayrıca özellikle sorunun kendim tarafından değil, evdekiler tarafından olduğunu da söyledim sana. Neden dersen, sen bana Kabataş'ta çalışacaksın demiştin görüşmeye geldiğimde 20 günü var demiştin restoranın açılmasının. 20 Gün sorun değil. Yalnız evdekiler kabataş diye biliyordu. Ondan sonrasında evrakları da hazırladım portör kalmıştı. Evdekiler onaylamadı maalesef Taksim diyince. Kabataş'tan (62) Kağıthane otobüsü kalktığından tek seferde eve gelecektim, Taksim diyince bizimkiler maalesef onaylamadı. Hem iki kere otobüse bineceğimden, hem de Taksim diyince akıllarındaki önyargı yüzünden maalesef kabul etmediler. Başta Kabataş'ta çalışacaksın demiştin. Özellikle de belirtmiştim Beşiktaş - Ortaköy diye ama onaylamadı evdekiler.

Ayrıca 4 saat / 8 saat çalışmayı istememin nedeni arada teknik servisten kalan bilgisayarlara yardım ediyorum çoğunlukla laptop. Abim eve getiriyor işi, ben de yardım ediyorum. Format gibi basit işler. Hem de zamanım oluyor derslere çalışıyorum, sınavlarım var. 10 Saatte çalışılır ama mesai yatarsa, sonuçta çoğunlukla mesai yatırmıyor hiç bir yer.

Teşekkürler.

samsam
31 Aralık 2011, 16:18

Böyle bir iş bulursan bana da söyle abicim

MuTLu.
03 Ocak 2012, 01:43
Böyle bir iş bulursan bana da söyle abicim

Dalga amaçlı yazmadığınızı varsayıyorum;

Tabii ki. Ayrıca hocam lise öğrencisiyim, eğer bitirdi iseniz liseyi De Facto, 850 civarı + yemek + yol Zara mağazası daha çok veriyor. LCW falan dolaşın buraları. 9 Saat olur genelde ama 1 saat yemek + 30 dakika mola falan olarak eşitliyorlar onları. Kitap mağazalarına da bakabilirsiniz. Çalışma şartları çok iyi, fast food kadar zor değil.