PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düşen motokrosçuyla dalga geçen tipler!

Sayfa : [1] 2

GP500-1st
20 Aralık 2011, 23:01
Buyrun arkadaşlar bizde spora bakış açısı...

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Turkiye-de-bu-spor-yapilmaz-arkadas--qNJ1zkXopjrR.html

HaydarBıçak
20 Aralık 2011, 23:04
adam sabırlıymış Allah ne verdiyse dalardım o gerizekalıya

takendy
20 Aralık 2011, 23:04
2011 sakarya motosiklet festivalindeki KTM li arkadaş , 2 gün boyunda atladı zıpladı ,

gülende sakarya motosiklet federasyonundan adını hatırlayamadığım sakallı organizatör...

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-festivali-ve-senlikleri/90074-5-sakarya-motosiklet-festivali-17-19-haziran-2011-a.html

Phantom264
20 Aralık 2011, 23:06
:queen: adamın gülüşüne güldüm valla ya :queen: ayıp tabiki..

sezer aykaç
20 Aralık 2011, 23:12
o gülen zeka özürlüyü şeytan parmaklıyor galiba.

GP500-1st
20 Aralık 2011, 23:14
Videoyu tekrar tekrar izlediğimde gülüyorum:P O nasıl bir kötü adam gülüşüdür öyle Türk filmlerinde bile yok öylesi:cherry:

Ama diğer yandan tabi böyle dostlar olmaz olsun:pr:

Arda_Karaca
20 Aralık 2011, 23:15
sanki arkasından martı bağırıyor.

Fatih Ada
20 Aralık 2011, 23:22
Bence medyanın asparagas haberlerinden birisi bu.. Kuvvetle muhtemel gülen kişi motorcunun arkadaşı.. motorcu zaten geyiğe katılıyo vs.vs.

tr100a
20 Aralık 2011, 23:40
bence bunlar arkadaşları düşen arkadaşını kızdırıyor

İsmailFidan
21 Aralık 2011, 00:53
arkadaşıdır ya..böle gülse o krosla adam üstünden atlardı o kadar gülmeye.

sgurdal
21 Aralık 2011, 01:01
onların grubundan biri olduğu belli, beraber eğleniyolar bişey yok bunda

GP500-1st
Aslında arkadaşı olduğu belli. Ben de biraz haberin gazına geldim:queen: ama böyle de gülünmezki:) ne kadar samimide olsan adamı kırarsın yahu

Uğur
5. saniyeden itibaren kaskın ne kadar önemli olduğunu görebiliyoruz :)

Gülen adamda işin cılkını da cıkarmıs :mrgreen:

onur35
21 Aralık 2011, 01:39
bende izledikçe adamın gülüşüne gülüyorum:mrgreen:
belliki düşen arkadaşla bu gülen kişi samimi aralarındaki konuşmalar çok doğal yoksa tanımadığın bir başkasına hem böyle gülünmez hemde düşen kişi kendine güldürmez emin olun burası TÜRKİYE!
adam ne güldü be gülmekten yarıldı sandım:queen::mrgreen:

TAYFUNBORA
21 Aralık 2011, 02:17
Baska yere cekmek carpitmak olur.Arkadasi videoyu ceken belli...

Turbulence
21 Aralık 2011, 03:12
Arkadaşı olduğu belli, illa bir kötüleyeceğiz kendimizi arkadaş. Onun dışında tanımadığım biri olsaydı ve o şekilde gülmeye devam etseydi, kaskla birlikte güzel bir kafa yerdi benden :cherry:

ferad
21 Aralık 2011, 03:19
o degilde o nasil 1 gulustur oyle yaa :D bence kesinlikle arkadasi falandir yoksa olay cikardi muhtemelen

RamonRojo
21 Aralık 2011, 06:18
Arkadaşım öyle gülse ilişkimi keserim.Ne arkadaşı siz arkadaşınız motordan düşünce katıla katıla gülüyor musunuz?

zalim17
21 Aralık 2011, 06:35
motordan düşmedim diyen yalan söyler, motorun icat sebebi o :) hele krostan dakka başı düşülür işin doğası o ama böyle de gülünmez be kardeşim :) makine gibi gülüyo adam, motUr yukarda mı kaldı :) anladığım düşen başka tür motor biniyormuş evvelden krosa yeni başlamış, kros bu diyor

halepli
21 Aralık 2011, 08:58
adam sabırlıymış

K o r @ y
21 Aralık 2011, 09:38
ulan hayvan herif..spora ve sporcuya saygın yok neden orada yavru eşşek gibi anırıyorsun.. git ahırına ,sahibine anır..sabah sabah sinirlerim bozuldu ya

murat.cakil
21 Aralık 2011, 10:57
2011 sakarya motosiklet festivalindeki KTM li arkadaş , 2 gün boyunda atladı zıpladı ,

gülende sakarya motosiklet federasyonundan adını hatırlayamadığım sakallı organizatör...

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-festivali-ve-senlikleri/90074-5-sakarya-motosiklet-festivali-17-19-haziran-2011-a.html

Sözüm takendy adlı arkadaşadır.
siz bu videodakilerin sakaryalı olduğunu nerden çıkardınız. nerden biliyorsunuz. emin olmadığınız kişilere nasıl böle bir iftira atabiliyorsunuz.
bu vidodakiler ordu'ludur. sakarya lı larla hiçbir ilgisi yoktur. birde sakarya motosikletin sakallı olan organizatörü demişsiniz. bizde sakallı hakkı kemal abiler var sakallı olan. onlar kros yapmıyor bile. en kısa sürede arkadaşlarım adına özürlerinizi bekliyorum.

dersansport
21 Aralık 2011, 11:13
bence çok komikti belliki arkadaşlar ve çokda güzel eyleniyorlar gülünmemesi gerekiyormuş gibi bir kuralmı var?Ardından ağlasınlarmı birde bizim toplum böyle eylenin biraz ya gülün eylenin hayatı ciddiye almayın o kadarda

zeda3000
21 Aralık 2011, 11:17
Turkiyede ne ye saygimiz varki , buna olsun.... Saygisiz bir toplumuz.

Syanur
21 Aralık 2011, 11:19
...böyle de gülünmezki:) ne kadar samimide olsan adamı kırarsın yahu

Yok be :) bütün gün hoplaya zıplaya gezdiğin samimi bir arkadaşınsa ben sabaha kadar gülerim. Kaldı ki kendim düştüğümde de genelde en çok ben gülerim, hele böyle düşsem heryerde anlatırım :mrgreen::queen:

ulan hayvan herif..spora ve sporcuya saygın yok neden orada yavru eşşek gibi anırıyorsun.. git ahırına ,sahibine anır..sabah sabah sinirlerim bozuldu ya

Abartmaya gerek yok bence, herkesin arkadaşlık anlayışı aynı olmayabilir. Ayrıca oraya en çok eğlenmeye gitmiyor mu insanlar?? Birşeyi başarmak söz konusu değil, eğlenmek önemli olan, ciddi bir sakatlık da olmadığına göre... Biyerden düşmeyi namus meselesi yapcaz neredeyse...

Olcan138
21 Aralık 2011, 11:20
siz bu videodakilerin sakaryalı olduğunu nerden çıkardınız. nerden biliyorsunuz. emin olmadığınız kişilere nasıl böle bir iftira atabiliyorsunuz.
bu vidodakiler ordu'ludur. sakarya lı larla hiçbir ilgisi yoktur. birde sakarya motosikletin sakallı olan organizatörü demişsiniz. bizde sakallı hakkı kemal abiler var sakallı olan. onlar kros yapmıyor bile. en kısa sürede arkadaşlarım adına özürlerinizi bekliyorum.

Nereli olduklarını bilmem ama ben de izler izlemez ilk aklıma gelen bu seneki Sakarya festivalindeki bolca gördüğümüz beyin silen kross'çulardan aynı motor ve aynı kıyafete sahip olanıyla, aynı ağızla konuşan ve oradaki hallerinden daha yetkili olduğunu düşündüren bir diğer kişi geldi aklıma.

K o r @ y
21 Aralık 2011, 11:32
Yok be :) bütün gün hoplaya zıplaya gezdiğin samimi bir arkadaşınsa ben sabaha kadar gülerim. Kaldı ki kendim düştüğümde de genelde en çok ben gülerim, hele böyle düşsem heryerde anlatırım :mrgreen::queen:

Abartmaya gerek yok bence, herkesin arkadaşlık anlayışı aynı olmayabilir. Ayrıca oraya en çok eğlenmeye gitmiyor mu insanlar?? Birşeyi başarmak söz konusu değil, eğlenmek önemli olan, ciddi bir sakatlık da olmadığına göre... Biyerden düşmeyi namus meselesi yapcaz neredeyse...
zihniyet orada gülen kişi ile aynı heralde :bounce:

Syanur
21 Aralık 2011, 11:54
zihniyet orada gülen kişi ile aynı heralde :bounce:

He valla, bir sakınca da görmüyorum. "Spor ve sporcuya saygı" gibi bir mantık hiç mi hiç görmüyorum. Diyoruz ya ciddi bir sakatlık olmadıktan sonra sorun yok diye. Bu işte düşmek de var kalkmak da, gurulu olmayı marifet sanıyor insanımız. Sonuçta yanındaki arkadaşın senin, iyi gününde de yanında kötü gününde de. Bırak gülsün eğlensin, sende eğlen... Eğlenmeye geldiysen(burayı anlatamadım galiba, eğlenmek diyorum) eğlenmene bak, tartışmaya değil...:cat:

Ha biyerde gösteri yapıyorsundur, yarışmaya katılmışsındır, insanlar bu duruma gülerse, evet bu ayıp bir hareket. Düşen kişiyi moral vermek adına alkışlamak daha doğru olur ki sporcuya saygının bir göstergesi de budur. Ama burada böyle bişey söz konusu değil, aradaki farkı anlatmaya çalışıyorum.

Geçen gün motoru bağlarken olduğu yerde düzelteyim derken yatırdım aleti yavaşça. Ben dahil yanımdan geçenler güldük/gülümsedik duruma. Çünkü gerçekten komik bir durumdu ve ciddi birşey yoktu ortada... Gülerek geçen insanlara da kızmadım doğrusu

bY_aLp
21 Aralık 2011, 11:56
motoor gaydı demii motoor ahahahahhaha öküz ya :D o nasıl bir gülüştür arkadaş :D

mecho54
21 Aralık 2011, 12:01

helal olsun sana dostum..! sakarya motosiklet festivalini nasılda karalamaya çalışmışsın bu olay sakarya motosiklet festivalinde değil sakarya'da bile olmadı...!
Kaaldıki sakaryada oldu diyelim senin motocross tan haberin varmı ?
1- Bu adamlar motocross cu değil endurocu enduro yapıyorlar.
2- Bizim eğlence tarzımız budur düşen arkadaşta halinden gayet memnun.
3- diyelimki herşey senin dediğin gibi sen kim oluysunki smsk (sakarya motosiklet spor kulübü) yönetimi veya organizatörleri hakkında
onlara danışmadan etmeden yalan yanlış yazılar yazma hakkını kendinde buluyosun...

tüm motosikletçi arkadaşlara sesleniyorum bizler enduro yada cross motosikletleri böyle kullanmayı tercih ediyoruz.
Burnumuz çamura sürtmeden rahat edemiyoruz. Birbirimizle diğer vatandaşları rahatsız edecek kadar (kıskandıracak) samimi olabiliyoruz
bunun içinde bir yanlış varsada hepinizden özür dilerim.

KUVVETMİRA
21 Aralık 2011, 12:05
iç batı egelilerin gülüşüne benziyordu sakarya'dan ziyade.
sonucu merakla bekliyoruz :mrgreen:
ulen alemsiniz ha, hararetle tartışılan mevzuya bak, düşen motorcu ve başak geçen arkadaşları. nedir yani?

eren özer
21 Aralık 2011, 12:09
Abooo ayıp denilen bir şey var ya Adama sormuyolar bile bi yerine bir şey oldumu diye geri geri takla attı adamlar kahkaha atıyor :S

takendy
21 Aralık 2011, 12:36
siz bu videodakilerin sakaryalı olduğunu nerden çıkardınız. nerden biliyorsunuz.emin olmadığınız kişilere nasıl böle bir iftira atabiliyorsunuz.

ne derseniz deyin görmek inanmaktır , gördüm ve konuşuyorum , şahsen tanımadığım için Sakaryalı olup olmadıklarını bilemem ancak sen tanıyorsan sor düştüğü yer Poyrazlar kamp alanındaki aşağıdaki resimde çizili alan mıymış bi zahmet bizi bilgilendir.

helal olsun sana dostum..! sakarya motosiklet festivalini nasılda karalamaya çalışmışsın bu olay sakarya motosiklet festivalinde değil sakarya'da bile olmadı...!
Kaaldıki sakaryada oldu diyelim senin motocross tan haberin varmı ?
1- Bu adamlar motocross cu değil endurocu enduro yapıyorlar.
2- Bizim eğlence tarzımız budur düşen arkadaşta halinden gayet memnun.
3- diyelimki herşey senin dediğin gibi sen kim oluysunki smsk (sakarya motosiklet spor kulübü) yönetimi veya organizatörleri hakkında
onlara danışmadan etmeden yalan yanlış yazılar yazma hakkını kendinde buluyosun...

tüm motosikletçi arkadaşlara sesleniyorum bizler enduro yada cross motosikletleri böyle kullanmayı tercih ediyoruz.
Burnumuz çamura sürtmeden rahat edemiyoruz. Birbirimizle diğer vatandaşları rahatsız edecek kadar (kıskandıracak) samimi olabiliyoruz
bunun içinde bir yanlış varsada hepinizden özür dilerim.

Adapazarı'nın yada festivalin karalandığını nereden çıkarttınız , bu arkadaşın oradaki arkadaş olduğunu ve alanın orası olduğunu düşündüğümden Sakarya Poyrazlar kamp alanında olduğunu iddia ettim , motocrosstan haberim pek yok ama sizde etten kemikten adamlarsınız işte pek bir fark göremiyorum.

özür dilemek gerekirse , eşim ve MT üyesi iki arkadaşla Poyrazlar kamp alanına gelip çadırımızı açıp 2 gün boyunca festivale iştirak ettiğim için özür dileyebilirim.

http://www.hizliupload.com/dm-8W8F.jpg (http://www.hizliupload.com/pm-8W8F.html)

murat.cakil
21 Aralık 2011, 12:56
ne derseniz deyin görmek inanmaktır , gördüm ve konuşuyorum , şahsen tanımadığım için Sakaryalı olup olmadıklarını bilemem ancak sen tanıyorsan sor düştüğü yer Poyrazlar kamp alanındaki aşağıdaki resimde çizili alan mıymış bi zahmet bizi bilgilendir.

Adapazarı'nın yada festivalin karalandığını nereden çıkarttınız , bu arkadaşın oradaki arkadaş olduğunu ve alanın orası olduğunu düşündüğümden Sakarya Poyrazlar kamp alanında olduğunu iddia ettim , motocrosstan haberim pek yok ama sizde etten kemikten adamlarsınız işte pek bir fark göremiyorum.

özür dilemek gerekirse , eşim ve MT üyesi iki arkadaşla Poyrazlar kamp alanına gelip çadırımızı açıp 2 gün boyunca festivale iştirak ettiğim için özür dileyebilirim.

http://www.hizliupload.com/dm-8W8F.jpg (http://www.hizliupload.com/pm-8W8F.html)

Arkadaşım lütfen dikkatlice bak videodaki yer ufak bir yolun kenarından çıkılan bir eğim. senin gösterdiğin resim kocaman bir alan. hiçbirbirine benziyormu. ayrıca sor demişsin. bu video nette defalarca ordulu krosçular diye paylaşıldı. adamlar ordu'dan. düşen kişide yaklaşık 60 yaşlarında. amcanın inişini videoda kestikler için yüzü görünmüyor. bizim festival alanındaki gezen arkadaş 30 yaşlarındaydı. lütfen emin olmadığınız bişeyden başkalarını ve emek verilen kulüpleri karalamayınız.

forza46
21 Aralık 2011, 13:22
kırıcı bi şekilde tartıştığınız konuya bakın , Allah başka dert vermesin .

KUVVETMİRA
21 Aralık 2011, 13:27
Arkadaşım lütfen dikkatlice bak videodaki yer ufak bir yolun kenarından çıkılan bir eğim. senin gösterdiğin resim kocaman bir alan. hiçbirbirine benziyormu. ayrıca sor demişsin. bu video nette defalarca ordulu krosçular diye paylaşıldı. adamlar ordu'dan. düşen kişide yaklaşık 60 yaşlarında. amcanın inişini videoda kestikler için yüzü görünmüyor. bizim festival alanındaki gezen arkadaş 30 yaşlarındaydı. lütfen emin olmadığınız bişeyden başkalarını ve emek verilen kulüpleri karalamayınız.

kendinizi karalanmış hissetmeyin arkadaş;
hadise güldürücü kıvamda eğlencelik bir hadisedir, hakikaten büyütecek, darılacak bir tarafı yok.
hem o sakarya mesajını yazan takendy rumuzlu kişide mt ahalisinin yakından tanıdığı, sözüne pek itibar edilmeyen bir arkadaş :cherry:
müsterih olunuz :)

onur35
21 Aralık 2011, 13:40
bence işin içinde samimiyet varsa ota b.oka bir anlık duygu patlaması gibi gülünebilir çok boş şeylere güldüğümüz olmuştur arkadaşlar arasında,ağaca motorla kafalama çarpan arkadaşımıza böyle yarılarak gülen arkadaşım olduğunu veya halısahada hermaç 5 dknın gülmekle geçtiğini bilirim bence de abartılacak birşey yok amaç eğlenmekse gülerim arkadaş kime ne:sunny:güldüğümüz arkadaş en fazla "aç bir tarafını da ona gül" der o zamanda susarız bu kadar büyütülecek bişey değil hani,ha yabancı biri olur art niyet belki aranır kimi insanlar kendine hakim olamayabiliyor bir anlık refleksmiş gibi gülebilirler ama bu cross zevkli bir iş yaralanmadıkça düştüğüme ben bile gülebilirim:mrgreen:

RamuthRa
21 Aralık 2011, 13:43
Bence medyanın asparagas haberlerinden birisi bu.. Kuvvetle muhtemel gülen kişi motorcunun arkadaşı.. motorcu zaten geyiğe katılıyo vs.vs.

Aynen öyle bencede, adam gidip bakıyor iyimisin diye, sonra kopuyor kıyamet == asparagas resmen... şahsen benim arkadaşım olsa bende karnım ağrıyana kadar gülerdim =)

Uğur
21 Aralık 2011, 14:46
Buda aynı kişinin farklı bi videosu sanırım,gülme sesi çok benziyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=Dqb9obIMi6Y&feature=related

RruDeBoyY
21 Aralık 2011, 15:00
ne olursa olsun bu kadar gülünmez ya o düşen ben olsam o kadar gülmeye arkadaşım değil kardeşim olsa yine döverim

tigermbz
21 Aralık 2011, 15:13
gülmesi mevzusuna takılmaya gerek yok
ama gülme şekline takılırım ben
böyle gülen bir adamla arkadaşlık kurmam :)

halis
21 Aralık 2011, 15:17
insanların ne kadar boş vakti var ya tartışılan konuya bak

[Turan]
21 Aralık 2011, 15:23
Gülen kişi croscunun tadıdığı herhalde yoksa coktan kaskla kafa atmıstı :D

K o r @ y
21 Aralık 2011, 15:24
He valla, bir sakınca da görmüyorum. "Spor ve sporcuya saygı" gibi bir mantık hiç mi hiç görmüyorum. Diyoruz ya ciddi bir sakatlık olmadıktan sonra sorun yok diye. Bu işte düşmek de var kalkmak da, gurulu olmayı marifet sanıyor insanımız. Sonuçta yanındaki arkadaşın senin, iyi gününde de yanında kötü gününde de. Bırak gülsün eğlensin, sende eğlen... Eğlenmeye geldiysen(burayı anlatamadım galiba, eğlenmek diyorum) eğlenmene bak, tartışmaya değil...:cat:

Ha biyerde gösteri yapıyorsundur, yarışmaya katılmışsındır, insanlar bu duruma gülerse, evet bu ayıp bir hareket. Düşen kişiyi moral vermek adına alkışlamak daha doğru olur ki sporcuya saygının bir göstergesi de budur. Ama burada böyle bişey söz konusu değil, aradaki farkı anlatmaya çalışıyorum.

Geçen gün motoru bağlarken olduğu yerde düzelteyim derken yatırdım aleti yavaşça. Ben dahil yanımdan geçenler güldük/gülümsedik duruma. Çünkü gerçekten komik bir durumdu ve ciddi birşey yoktu ortada... Gülerek geçen insanlara da kızmadım doğrusu

Syanur ; biz seninle anlaşamadık .. ne sen beni anladın nede ben seni..
demek istediğim herşeyin bir adabı vardır..bu gülmektede böyledir.. dediğin gibi arkadaşlardır ,spordur sakatlık yoktur bir tebessüm et yeterli .. oradaki konuşmaları duymuyorsun heralde..neyse ne anlatırsam anlatayım herşey karşıdakinin anladığı gibidir .. konuyu kapatıyorum bu video ile ilgili yorum yapmıyorum..iyi forumlar

GONYALI1
21 Aralık 2011, 15:41
adamın 2. videosu :D
http://www.youtube.com/watch?v=tw8_qGircDs&feature=related

Talhaboy
21 Aralık 2011, 15:45
Buda aynı kişinin farklı bi videosu sanırım,gülme sesi çok benziyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=Dqb9obIMi6Y&feature=related

Gerçekten benziyor. Bu videoya çok koptum. Paylaşım için sağol.

Levsy
21 Aralık 2011, 15:47
Bu manipüle (http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/96659-manipulasyon.html) edilmiş bir haberdir kardeşim, o yüzden birbirinize giriyorsunuz zaten :cherry:

KUVVETMİRA
21 Aralık 2011, 16:52
Bu manipüle (http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/96659-manipulasyon.html) edilmiş bir haberdir kardeşim, o yüzden birbirinize giriyorsunuz zaten :cherry:

hakketen öyle ama abi,
oyuna gelmeyin
"tehlikenin farkında mısınız?" :)

hozdiker
21 Aralık 2011, 17:04
----AÇIKLAMA----

Sakarya Motosiklet Spor Kulübünün videodaki kişilerle hiç bir ilgisi yoktur.
Şahısların veya toplulukların yaptıkları hataların,Sakarya Motosiklet Spor Kulübünün adının karıştırılması yanlıştır.
Sakarya Motosiklet Spor Kulübü büyük bir cami olup,spora ve sporcuya ne kadar değer verdiği ,tüm camia tarafından bilinmektedir.
Saygılarımızla..

Sakarya Motosiklet Spor Kulübü Başkanlığı
Hüseyin ÖZDİKER
Kulüp 2.Başkanı

apex
21 Aralık 2011, 17:10
Kulübümüzün açıklaması yukardadır.
Sanırım tartışma ve yorumlar bu yazı ile son bulur.
Hepinizi seviyorum.
Hepinize saygı ve sevgilerimle.

Kemal GÜRARDA
-Sakarya Motosiklet Spor Kulübü Kurucu Üyesi
-Türkiye Motosiklet Kulüpleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi