PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoruma Mavi Kırmızı Çakar Lamba Taktırsam Diyorum

hakanzorbey
20 Aralık 2011, 01:34
Merhaba arkadaşlar. 2010 model cbr 125 kullanıyorum. Bugün gelirken bir motorda gördüm. Kırmızı mavi flaş gibi yanıp sönen lamba takmış. Güzel olmuş. Bende taktırsam diyorum. Okulum Maslak'ta evim Göztepe'de motorla gidip geliyorum. Trafikte farkedilmek içinde iyi olur. Levent'te veya Köprü'de sıkıştırmaz kimse. Benim motoruma uyar mı? Nerede taktırabilirim? Ve yasak mı?

İstediğim şey videodaki gibi birşey
http://www.izlesene.com/video/motora-cakar-lamba-takma/3691955

osmanba
20 Aralık 2011, 01:41
Kesinlikle yasak. Ben daha önce denemiştim ve bir çevirme esnasında bayağı sıkıştırdılar. Hatta hakkımda yasaları ihlal etmekten tutanak tutmaya bile niyetlendiler. Daha sonra aralarından biri bunu kullanmayıp iptal edeceğine söz ver dedi. Zaten bende hemen söktüm. Hatta ondan sonra beyaz flaş koymuştum. Onda bile trafiği tehlikeye atmaktan zımbaladılar ve artık bu işlerden uzak duruyorum.

_w_
20 Aralık 2011, 01:51
bizim burda salyangoz korna yüzünden bile motorsiklet bağlanıyor :) Allah Bilirsin lamba taksak ne olur :cherry:

samsam
20 Aralık 2011, 01:52
Ben frene bağladım, ve arkaya bir yere gizledim, frene basınca yanıyor, arkamda polis var ise frene basmıyorum :) biraz tehlikeli bir çözüm

_SpartacuS_
20 Aralık 2011, 02:03
uzun kısa Zenon Tavsiye ederim, kırmızı mavi Suç başına bela alma yoktan yere...

egelim 43
20 Aralık 2011, 02:05
Ön tarafa bağlamadığın sürece bi sorun olmaz diye düşünüyorum ben arkaya plakanın oralara takılırsa ve sisli havalarda farkedilmek için taktım dersen olabilir bence en fazla rengi kırmızı mavi olmazda sarı yeşil olabilir mesela

halepli
20 Aralık 2011, 04:25
beyaz renkli çakar lamba takabilirsin ön tarafa

hakanzorbey
20 Aralık 2011, 20:33
Anladım sıkıntı çıkar diyorsunuz bu renklerde. Beyaz bulabilirsem beyaz yaptırayım o zaman.