PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık Bisan-Lifan Roadstar 250 "custom chopper".

baklawah
11 Aralık 2011, 15:50
Arkadaşlar 2 yıl önce 2.el aldığım motosikletimi daha büyük bir modelle değiştirmek için satılığa çıkardım. Maalesef diğer motorun sahibi satmaktan vazgeçti ama ben büyütmeye kararlı olduğum için satışı sürdürüyorum. Bu motor hakkında mt-forumda az da olsa bilgi-görsel bulabilirsiniz. (Bisan roadstar ve Bursa il grubu başlıklarında hem iyi hem kötü taraflarından kısmen bahsedildi geçen dönemlerde)

motorun fiyatı hakkında tartışmaya girmeyeceğim çünkü "usta tamirciler" sayesinde inanılmaz paralar harcamak zorunda kaldım, ama böylelikle benden sonra kullanacak kişi benim yaşadığım sıkıntıları yaşamayacak en azından. Bir de şunu eklemek isterrim, Türkiye'de custom kültürü çok yanlış anlaşılıyor ve bu yüzden motoru tam olarak kafamda tasarladığım şekle getiremediğimi üzülerek söylemeliyim.

Detayları ilan sayfasında tüm samimiyetimle yazdım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bisan-custom-chopper-benzemeye-calisan-cok-ama-boylesi-yok-67124463/detay/