PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İyi bir deri döşemeci taniyan bilen var mı ?

Oldtimes
03 Aralık 2011, 18:33
Bmw k 1200 lt motorumun deri dosemelerini yeniletmek istiyorum. Tavsiye edebileceginiz birileri vaar mi ? Renk bmw grisi die geciyor . Kalite farki renk farki olur mu ? Gercek deri suni deri farki konularinda tecrubesi olan var mi ?tesekkur ederim.

BBelt
03 Aralık 2011, 19:02
Motosay iyidir.

safakk
03 Aralık 2011, 20:29
yer yurt bilmem ama gerçek deri yaptırırsan kedilerin motosiklet tepesinde gezmesinin önüne geçmiş olursun. Kediler gerçek deriden haz etmez ondan suni derilerde kıvrılır uyur ama gerçek derinin yanından geçmez.

mayildiz
04 Aralık 2011, 00:58
yer yurt bilmem ama gerçek deri yaptırırsan kedilerin motosiklet tepesinde gezmesinin önüne geçmiş olursun. Kediler gerçek deriden haz etmez ondan suni derilerde kıvrılır uyur ama gerçek derinin yanından geçmez.

Hocam benim kedi deri montumu yerde görürse direk üstene atlayıp yarım saat oynuyor, kendinden geçiyor.
Aynı şekilde deri çanta eldiven ne olursa olsun, gerçek deri olsun yeter :)

Oldtimes
04 Aralık 2011, 12:58
Fetişist demek ki ...

cbr125cbr
04 Aralık 2011, 14:23
Fetişist demek ki ...

:cherry: kesin o kedide bir problem var

mayildiz
04 Aralık 2011, 14:45
Fetişist demek ki ...

Mümkün, kokan ayak bulursa onunda yanından ayrılmıyor. :)

Fatih Ada
04 Aralık 2011, 15:58
Konu ancak böyle geyiğe vurulurmuş :) ne sorulmuş ne cevaplanmış :)

hello_moto
04 Aralık 2011, 16:34
Konunun gidişatı iyiydi aslında... :)

Benim forumda gördüğüm bu vardı.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/93319-sele-kaplama-cok-ucuzmus-cbf-150-25-gayme.html

Belki işine yarar.

safakk
04 Aralık 2011, 18:01
Hocam benim kedi deri montumu yerde görürse direk üstene atlayıp yarım saat oynuyor, kendinden geçiyor.
Aynı şekilde deri çanta eldiven ne olursa olsun, gerçek deri olsun yeter :)

Valla forumdan öyle okumuştum hatta bizim arkadaşında selesini bu nedenle orjinal deri kaplatmıştık yanlış mı biliyorum yani :( mahçup olacağım şimdi adama yahu :(