PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir sorunum vaar

Gladyatör64
30 Kasım 2011, 18:53
Herkese merhabalar.

Arkadaşlar benim bir motorum var. (Çelik Motor 100'lük)
Motorumda stickerler vardı çelik yazan.
Onları çıkarttım hepsini saç kurutma makinesiyle.
Ama izler kaldı tutkalı kaldı toz alıyor hemen acil yardım lütfen çok kötü gözüküyor?

jackonbir
30 Kasım 2011, 19:02
benzin ya da kolonya çok bastırmadan :cat:

glock
30 Kasım 2011, 19:03
birçok çeşiti var bu sorunu halletmenin, ama en iyisi pastacila makinasıyla birlikte güzelce silinmesi daha sağlıklı olur.

Gladyatör64
30 Kasım 2011, 19:06
jackonbir

Kardeş benzini denedim ama bi fayda etmedi.
illa orda kalan tutkalı bişeyle çıkarmak gerek yani kazımak gerek anahtarla felan o da çiziyor.

glock
Kardeş nerden bulacaz o makinayı

McWarnaly
30 Kasım 2011, 19:14
ise yararmi bilmem ama sac kurutma makinasi ile iyice yumusat sinra kolonya ile silmeyi dene.yada zincir temizleme spreyleri var zincirdeki yaglari vs sokmek icin,onlarla bi dene.

glock
30 Kasım 2011, 19:15
boyacı-yıkamacı-pastacila yapan yerlerde sonax vs.. gibi yerlerde var rica etsen yaparlar.

immortalboss
30 Kasım 2011, 19:15
Makineyi bulmana gerek yok.Bir boyacıya git.Pasta atsınlar makineyle.Ya da yapabilirim diyorsan üstübü ile attık arkadaşımın motoruna. Hem izler gitti hem de parladı.Ama ince bir katman halinde at.Yoksa komple indiriyor boyayı demedi deme.

Gladyatör64
30 Kasım 2011, 19:18
Yarın ilk işim dediklerinizi yapmak olacak.

glock
immortalboss
McWarnaly
jackonbir

Teşekkürler..

piyanist_irf
30 Kasım 2011, 19:27
cila değil pasta çekmen gerekir hatta isim vereyim sana (g 3) biraz terletir elle yaparsan ,ama boyadaki hiç bir şeyi afffetmiyor hem elin değimişken komple çekersin pastayı cıncık gibi yanar motürün yada arkadaşların dediği üzere bir oto boyacısı seni terlemekten ,yorulmaktan kurtarır :)

kolay gelsin...

Gladyatör64
30 Kasım 2011, 19:36
Sağol kardeşim.
Bu kolonyayla felan iş çözülmüyor yaw çıkmıyor birtürlü
birde bu tutkalı pasta nası çekip alacak ordan bilmiyorum?

ossiaa4560
30 Kasım 2011, 19:39
ben motoru ilk aldığımda rodaj talimatının yarısı yırtılmıştı bende sökmeye kalkıştım aseton birebir sıcak su aseton kullan boyaya zarar vermez :D

Gladyatör64
30 Kasım 2011, 19:53
aseton boyaya zarar verir kardeş o sakat iş (: