PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ruzgarr Nerelerde ?

Chymera
29 Kasım 2011, 22:29
1 Ay Önce Ruzgarr diye biri vardı motorda biraz acemi ve 1000rr almıştı öldümü ne oldu ya 1 aydır göremiyorum gören varsa yazsın :pr: :pr: :pr:

glock
29 Kasım 2011, 22:34
bende arıyorum onu, noldu hakkaten? kayboldu adam, teslim almaya gidiyorum dedi arkası kesildi... hatta konuyu ben açıcaktım önce davranmışsın.

Chymera
29 Kasım 2011, 22:36
yok motora yavaşta olsa biniyorum diyordu resim filan koycam dedı sonra adam kayıp :cat:

immortalboss
29 Kasım 2011, 22:37
bende arıyorum onu, noldu hakkaten? kayboldu adam, teslim almaya gidiyorum dedi arkası kesildi... hatta konuyu ben açıcaktım önce davranmışsın.
Ben gözden kaçırmışım.Motorda acemi ve 1000rr alıyor. :) Enteresan.İnşallah bir şey yoktur. Motosikletin aşkına kapılıp onunla vakit geçiriyordur.

McWarnaly
29 Kasım 2011, 22:45
Karamsar olmayin arkadaslar.Belkide motor askindan gece gunduz motorun yanindadir.Bende ilk gunler oyle idim.

glock
29 Kasım 2011, 22:46
iyi olsun, bişey gelmesinde başına... sorun yok ama arada bir forumda bilgi verseydi bize, iyi olurdu. hem mutluluğunu hem ilk tecrübesini ne hissettiğini paylaşırdı bir iki resim eşliğinde. hayrını görsün kazasız belasız iyi günlerde kullansın yeni motosikletini.

F54
29 Kasım 2011, 22:48
millete artistlik yapıyordu sanırım yaşı genç kanı kaynıyordu allah ona yardım etsin....bu kafayla fazla yaşamaz çünkü

glock
29 Kasım 2011, 22:53
çok merak ettim, inşallah iyidir.

-unnamed-
29 Kasım 2011, 22:54
az daha bizim burada bayaca var diyecektim...
dengeyi bozacak kadar(:
konu farklı içeriğe sahipmiş meğerse...

DarkSeleCT93
29 Kasım 2011, 22:59
bence scoterden sonra 1000r alması imkansız fotoğrafta koymamış şimdi belki başka nick açmıstır onla gırıyodur

glock
29 Kasım 2011, 23:03
üyelik kaydında telefon-adres bilgileri zorunlu hale getirilse daha iyi olabilir, (yöneticiler tarafından görünebilecek şekilde) acil bir durumda ulaşılabilmesi açısından.

F54
29 Kasım 2011, 23:06
üyelik kaydında telefon-adres bilgileri zorunlu hale getirilse daha iyi olabilir, (yöneticiler tarafından görünebilecek şekilde) acil bir durumda ulaşılabilmesi açısından. abi yanlış anlama ama gereksiz adamlara kontür harcamaya gerek yok bence!

glock
29 Kasım 2011, 23:16
iyi ama adam neden 1000rr aldığını belirtmişti ne bileyim...
gereksiz adam diye ayırt edersek, yarın birgün senin-benim içinde aynı şey söylenebilir,
zaten gerekli görüldüğü taktirde aranması yapılır.

F54
29 Kasım 2011, 23:20
abi eğer bi adam 1000rr alıpta diğer alamayan insanlarla alay edici bi uslüpla konuşur veya yazışırsa gereksiz adamdır ben veya sen böyle adamlar olmadığımıza göre sorun yok

glock
29 Kasım 2011, 23:42
F54, adamı savunmuyorum fakat yeni üye olduğu için bence acemi sayılır, bir konu açmış hepimiz yorum yapmışız,
forumda adam ölmeden helvası hazırlanmış üzerine gidilmiş. şimdi bu adam konuyu açarken zaten motosikletini sıpariş etmiş (teknik bilgi-detay istiyor)
alan yada alamayan sırf dalga geçmek için ya da sert eleştiride bulunmak için bu şekilde üzerine gitmesi (özellikle bilinçli üyeler) tarafından, biraz fazla geldi bana.