PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki Marauder 250 hk. neler söylersiniz?

Zodium
29 Kasım 2011, 17:37
Merhaba iyi forumlar motorumu degistirmeyi düsünüyorum ama tamamen keyfi Allaha sükür motorumdan hic bir sikayetim yok sadece cruiser tecrübesi edinmek istiyorum aklimdaki makina suzuki marauder 250 yorumlarinizi esirgemeyin tesekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

yada 250 cc cin mali olmayan hangi cruiseri tavsiye edersiniz hyosung gv 250 ler nasildir mesela..

tombo
29 Kasım 2011, 17:46
Marauder 800 kullandım 20 bin km,çok harika bir motordu,eminim 250 likte kendi sınıfında büyüğü gibi güçlüdür , bence al sonuçta suzuki ama intruder 250 de bakabilirsin. Ama marauder in havası bir başka tabi :)

Zodium
29 Kasım 2011, 18:13
Marauder 800 kullandım 20 bin km,çok harika bir motordu,eminim 250 likte kendi sınıfında büyüğü gibi güçlüdür , bence al sonuçta suzuki ama intruder 250 de bakabilirsin. Ama marauder in havası bir başka tabi :)

marauder-venox-gv250 arasinda kaldim bir türlü karar veremiyorum hocam..

tombo
29 Kasım 2011, 18:42
Açıkcası 3 motorda iyi, gönlün hangisinden yana ağır basıyorsa onu al, gv 250 de gerçekten seni memnun edecek uzun km ler keyifle taşıyacak bir makinadır.Venox biraz görüntü olarak ağır basabilir, Marauder de Suzuki şimdi ölüsü yeter :)

Ama belli süre sonra motoru değiştireceksen sanırım gv 250 diğerlerine ve özellikle Marauder'e göre daha çabuk ve kolayca elden çıkaracağın bir model olur.

Kişisel fikirlerimdir :)

BBelt
29 Kasım 2011, 18:48
Cruiser tecrübesi yaşamak istiyorsan v motor almanı tavsiye ederim.

Suzuki çok güzel motordur ama v değildir. Tek silindir diye biliyorum, yanılıyor da olabilirim.

Intruder düşünebilirsin. Yalnız bence fiyatlarını hak etmiyorlar. 250 cc 10 yaşında makine 6 - 7 bin lira etmemeli bence...

Venox kimilerine göre pek şekilli bir alet (zevk meselesi elbet, ben hiç beğenmiyorum) ancak yedek parçalarının çok pahalı olduğunu biliyorum. Bir araştırmanı tavsiye ederim.

GV250 tam bir canavar hem de v motor ancak yüksek devirde tork verdiğinden tam bir cruiser karakteri yok ne yazık ki.

Dragstar 250'ler çok teveccüh görüyor, düşük devirde max. tork veriyor, bugüne dek beğenmeyen görmedim. Ancak onlar da Türkiye'de fazla yokmuş bu nedenle yedek parça problemi varmış diye duyuyorum. Yine az olması sebebiyle olsa gerek fiyatları da biraz abartılıymış diye duydum.