PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ah şu çizikleer

Gladyatör64
26 Kasım 2011, 23:34
Öncelikle herkese iyi akşamlar.
Benim kırmızı bir motorum var. (CUP 100)
Çamurluklarında çizikler var.
Herhalde motoru 2 ayak üstüne alırken duvara sürtünmüş büyük ihtimalle.

Neyse arkadaşlar bu çiziği nasıl kapatabilirim çözümü nedir.
Bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevaplasın.

Teşekkürler.
Sağlıcakla kalın.

35emre35
26 Kasım 2011, 23:58
açtığın stikır başlığınla aynı yöntem ile. ince su zımparası ve pasta cila

Gladyatör64
27 Kasım 2011, 00:09
açtığın stikır başlığınla aynı yöntem ile. ince su zımparası ve pasta cila

Sağol kardeş ilgin için teşekkürler

35emre35
27 Kasım 2011, 00:16
Sağol kardeş ilgin için teşekkürler

rica ederim. fakat başlık açmadan önce sorununla ilgili forumu araştırmanı öneririm, böyle bir sorun için muhakkak daha önceden ATÖLYE kısmında başlık açılmıştır. önce araştır, sonra danış. elma piş ağzıma düş yapma :) tekrar kolay gelsin

Mavi_Anahtar
27 Kasım 2011, 00:20
Benim deponun iki yanında da var çizik . Takdığım dizliklerin yanındaki vidalardan oldu geç farkettim biraz. 3 cm çapında bir nokta gibi düşünün Boya hemen hemen kalkmış durumda . Bu durumda pasta cila iş görürmü veya farklı bir yöntem bilgilendiren olursa sevinirim.

35emre35
27 Kasım 2011, 00:23
boya kalktıysa bu yöntem işe yaramaz. benim söylediğim kılcal vernik çizikleri için geçerlidir

McWarnaly
27 Kasım 2011, 12:10
Benim deponun iki yanında da var çizik . Takdığım dizliklerin yanındaki vidalardan oldu geç farkettim biraz. 3 cm çapında bir nokta gibi düşünün Boya hemen hemen kalkmış durumda . Bu durumda pasta cila iş görürmü veya farklı bir yöntem bilgilendiren olursa sevinirim.
Seffaf plmayan tankpad oneririm.

motodreams
05 Aralık 2011, 17:20
Aynı Renk oje ile bu sorunun çözülebileceğini Duymuştum sanki :D Ama sen bi araştır yinede :D

ersin90
06 Aralık 2011, 22:02
3M marka '''Car Care ''' diye bi ürün var bildiğim....araştırabilirsin.....belki şini görür

McWarnaly
06 Aralık 2011, 23:07
3M marka '''Car Care ''' diye bi ürün var bildiğim....araştırabilirsin.....belki şini görür
cizik kalemleri var ama sanirim onlar sadece hafif cizikleri gideriyor.Boya metale kadar soyulmus ise bir faydasi yok.Ben bir cizik pastasi almistim ama benim motorumdaki ciziklerde hicbir ise yaramadi.Arkadasin arabasinin kilit yerinin etrafinda anahtardan dolayi olusan ufak tefek cizikleri giderdi sadece.Su cizik kalemlerinden dusunuyorum.