PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A2 Ehliyet

arca94
26 Kasım 2011, 00:08
Öncelikle Merhaba..

Yarın A2 için direksiyon sınavım var da bi soru sormak istiyorum..

Şimdi ben bu sınavı da geçtikten sonra tahminen kaç gün içinde alırım ehliyeti?

Kurstaki adam sordum 5-6 güne açıklanır 1 gün imzalar sürer ertesi gün alırsın dedi.. Acaba doğru mu ?

MEB e de güvenim hiç olmadığından dolayı.. 22 Ekimde girdiğim yazılı sınav anca 15 Kasım da açıklandı.. Neymiş ? Araya bayram tatili girmişte miş mişte miş miş..

Sizce bunda da bi sürpriz yaparlar mı bizlere ?

Teşekkürler..

immortalboss
26 Kasım 2011, 00:21
vallaha ne desem yalan olur kardeşim.Ama sana şöyle söyleyeyim eğer herşey yolunda giderse 1 hafta içinde alırsın.Sakın acele etme.Daha beter stres yaparsın kendine.Sanki ehliyeti hiç almayacakmış gibi düşün. :) Bir bakmışsın elinde.Hadi hayırlı olsun şimdiden.

Carbon
26 Kasım 2011, 00:25
Direksiyon sınavından 15 gün sonra felan sonuçlar açıklandı.1 hafta kadar da imza bekledim.Dosyamı emniyete verdikten 2 gün sonra da ehliyetimi teslim aldım.(Çanakkale)

arca94
26 Kasım 2011, 00:43
vallaha ne desem yalan olur kardeşim.Ama sana şöyle söyleyeyim eğer herşey yolunda giderse 1 hafta içinde alırsın.Sakın acele etme.Daha beter stres yaparsın kendine.Sanki ehliyeti hiç almayacakmış gibi düşün. :) Bir bakmışsın elinde.Hadi hayırlı olsun şimdiden.

Öncelikle teşekkürler.. Stres hiç yapmıyorum zaten motoruda kullanma imkanım oldu.. :) CBF150 den de tecrübe olduğu için viteslide problem yaşamıyorum.. Benim yaptığım tek şey sinir.. YGS-LYS bu kadar sürmüyo be.. :D Bu sene bi de o dert var işte başımızda.. Bunu da aradan çıkartıyım dedim minibüs parası haddini aştı çünkü..

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

Direksiyon sınavından 15 gün sonra felan sonuçlar açıklandı.1 hafta kadar da imza bekledim.Dosyamı emniyete verdikten 2 gün sonra da ehliyetimi teslim aldım.(Çanakkale)

Ooo bu kötü oldu şimdi ya.. Tek tesellim Çanakkale - Lüleburgaz farkı öff sinirlerim bozuldu akşam akşam.. Teşekkür ediyorum.. Cidden 15 gün mü hepten ya ?

sinanaydoqan
26 Kasım 2011, 00:45
Öncelikle Merhaba..

Yarın A2 için direksiyon sınavım var da bi soru sormak istiyorum..

Şimdi ben bu sınavı da geçtikten sonra tahminen kaç gün içinde alırım ehliyeti?

Kurstaki adam sordum 5-6 güne açıklanır 1 gün imzalar sürer ertesi gün alırsın dedi.. Acaba doğru mu ?

MEB e de güvenim hiç olmadığından dolayı.. 22 Ekimde girdiğim yazılı sınav anca 15 Kasım da açıklandı.. Neymiş ? Araya bayram tatili girmişte miş mişte miş miş..

Sizce bunda da bi sürpriz yaparlar mı bizlere ?

Teşekkürler..

Benimde Yarın Var. Benden Önce Alan Arkadaşım Cumartesi Günü Direksiyon Sınavına Girdikten 3 Gün Sonra Almıştı. :) Hayırlısı Sanada Şimdiden Başarılar. :)

safakk
26 Kasım 2011, 00:51
ben yazın b ehliyeti alırken aynı günün akşamı geçtiniz diye telefon geldi ama yaklaşı t haftaya dosyam hazır oldu emniyete sabah erken gidersen aynı gün bile çıkarma şansın var

arca94
29 Kasım 2011, 23:20
Tekrardan teşekkürler.. Cumartesi sınava girdim sınav bitince puan veren adam "hayırlısı olsun arkadaşım" dedi.. Geçmiş bulundum :cherry: Pazartesi ehliyet kusruna uğrayıp hali hatrı sordum "geçti mi?" dedim "tabii ki de" dedi " teşekkürler, şimdi n'olcak?" dedim.. "Çarşamba akşam üzeri bi uğra tahminen sertifikan çıkmış olur ben sana ne yapacağını anlatırım dedi" tamam dedim.. Babam da geçen sene almıştı ehliyeti sordum ona perşembe sabahtan okuldan kaytarıpta önce şoförler odasına gidip dosya açtıracakmışız, sonra verilen belgeyle emniyete gidicekmişiz ve bize "yarın gel ehliyetini al" diyeceklermiş.. Umarım.. Ondan sonra rahatlık başlar.. :cherry: