PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoru bıraktığımdan dolayı tüm takım satılık dikkatli okuyunuz

mertun
15 Kasım 2011, 18:49
Selam sevgili dostlarım

Motosiklete ara verdiğimden dolayı ( dersler iş ve çevre faktörü) motosikletle ilgili herşeyimi satışa çıkardım.

İlk olarak motorumu satıyorum motorum Mondial MCT 250 olup bakımları yenidir yağı vs şeyleri yeni değişmiştir motorun çekişi iyidir arka jant dublex jant ve sıfır tekerle değiştirilmiştir motor siyah jant yapılmıştır el yapımı egzost vardır motorun vergi borcu yoktur muanesi 2010 . 2. aydan beri yoktur 160 lira muanesi tutmaktadır motorun su anda tek sorunu uzun farı flasörde yanıyor ön çamurluk biraz oynuyor o kadar aküsü falan yeni değişti zaten.. motorun satışı vardır aldıgım kişi satışını veriyor yani sorunsuz..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-mondial-mct-250-takaslik-63341105/detay/ linkten görülebilir.

Elimde Alpinestarsın uzun montu vardır 2 cepli ayarlı korumalı ve belden destekli. 400 euro gibi bir fiyatı varmış sıfırının. 200 lira gibi bişiye vericem
Elimde OEM full body protector var M beden bana rahat geliyor zaten ayarlıda sorunsuz kondüsyonda 100 liraya veririm
elimde shoei xr 1000 joust siyah tribal kask vardır sıfırı 350 eurodur ben 220 liraya vereceğim XXL beden ama XL ve M bedende takabilir kafanıza bağlı kondüsyonu güzel derin çiziği kırığı yok temiz içi.
CAN marka bir adet kaskım daha vardır 50 liradanda onu veririm kırmızı renktedir.
kışın motora binmeniz için lazım olacak en güzel şey olan salopet pantolonumuda satıyorum su geçirmez. http://www.kutupayisi.com/Product.aspx?CategoryId=52&ProductId=4886 adresinden incelenebilir 130 liraya onuda vericem

Begere Windtech balaclava onuda 20 liradan veririm gözlüklü olduğum için kullanamadım.

bunları alanlara 60 lira değerinde eldivende hediye edeceğim.

motora uzun süre ara vereceğimden dolayı bunların hepsini satıyorum

total 2000 tl verene ne varsa vereceğim detaylar için 05356226501 den ulaşabilirsiniz