PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : artık umursamıyor muyuz?

Sayfa : [1] 2 3

F54
17 Ekim 2011, 21:49
beyler bu gün benzine zam gelmiş haberiniz yok galiba! http://www.takvim.com.tr/Ekonomi/2011/10/17/benzine-8-kurus-zam-geldi

Phantom264
17 Ekim 2011, 22:00
Sorun yok ya alıştık artık :cherry: :P

cancalskan
17 Ekim 2011, 22:03
valla nelere zam geldi nelere benzine mi gelmeyecek sıkıntı yok götüren götürüyor giren gene bize .. Akşam akşam küfür ederdim ama hadi neyse :) mercedes den inerlerse kucağımda gezdireceiğim sayınlarımızı :)

acayüp
17 Ekim 2011, 22:04
ee ne olmuşki :) herkes 5 tl ye kilitlenmiş durumda. 5 tl olmadıysa sorun yok modunda. 5 tl olduktan sonrada ona alışmaya çalışılıcak artık.
Ve emin olun öyle güzel alışılıcakki ... Maalesef.

seckin_
17 Ekim 2011, 22:07
Alıştık artık, acıtmıyor...

kim
17 Ekim 2011, 22:07
Zam değildir o güncellemedir ondan gözümüzden kaçmış olabilir.

cbr1100 xx
17 Ekim 2011, 22:08
Güncelleme canım zam mam yok bunların alayı...........

acayüp
17 Ekim 2011, 22:09
http://www.youtube.com/watch?v=bPWBf1VLEhg

kNX0TRlBoTs

İHTİYAR
17 Ekim 2011, 22:14
Kııııızz yoksa sen alışamadın mı ayoooollll.:queen::queen::queen:

cancalskan
17 Ekim 2011, 22:14
Yeni Güncellemeler yoldaymıs hazır olun :)

Faruk.UZN
17 Ekim 2011, 22:23
Zammı yok öle bir şey zam dediğin 2 tl falan olur bunlar ufak itelemeler. Alış alış. :)

GP500-1st
17 Ekim 2011, 22:48
Başbakan demişya Mercedese binme sende fiata bin Volkswagene bin diye .

Benzin pahalıysa git mazotlu araba al kardeşim az yaksın. Koy cebine 35.000TL git bi Punta al en azından veya 40.000TL giriş seviyesi polo var ondan bak.

Mercedesi alamıyon anladıkta bi VW de mi alamıyosun yoksa? onuda alamıyosan benzin zammını eleştirme arkadaş tutupda sen kimsinki? Hem bu ülkede demoğrasi var susma hakkını kullan!

avciceyhan
17 Ekim 2011, 22:51
şemsiye hikayesi ..te giren şemsiye açılmaz halk alıştı ben alıştım artık kime ne benim mali durumum iyi ben bu benzine zam getircek kişileri seçmedim seçenler düşünsün

F54
17 Ekim 2011, 22:52
Kııııızz yoksa sen alışamadın mı ayoooollll.:queen::queen::queen: alışmak ne kelime yalama oldu yani git gel git gel kolay olmadı alışmak ama alıştım:cherry:

piranha dört
17 Ekim 2011, 22:53
Benzine verecek kadar varlıklı değilseniz bisiklete binin .O da iki teker.Bu geri zekalıları anlamamak mümkün.Çünki geri zekalılar.İş yaptıklarını zannediyorlar.Bu zulmün bir faturası elbetde olacak.Amma bu zamanda ama ahir zamanda.Kendileri varlık içinde yüzerken gözleri üç kuruş rızıktan daha fazla vergi toplamakta olanlar elbet cezalandırılacak ki heleki onlar inançları hedef alan bir misyon yüklendilerse en başta zaten kendilerini lekelemişlerdir.Kaçış yok onlara.Öncekilerden ne farkları kaldı.Dış ticaret hacmi rekor seviyede tüm dünya ülkelerini üzerinde artmış(dikkatinizi çekerim artan hacim yalnızca ithalat kısmına dogru.Yani dengedeki artış ithal girdilerin artmasından yana.Bunu halka ticaret hacmi adı altında kakalıyorlar.At gözlügü ile bakanlara yani.Verdiler ellerine üç boyutlu gözlük diye boyutu bile olmayan bir gözlük,okudular üflediler halkım doğru yolu bulacağına inandı gene kandı ya ALLAH diyene.)Halk bu açıdan bakarak benzine gelen zammın tüm fiyatlara yansıdıgını yansımak zorunda oldugunu anlayamayacak hale gelmiş.Neymiş enflasyon yüzde 5 bilemedin 10 artmış yılda.VAAAAYYYY BEEEEE.NE ESAP BEEEEEEE.mADEM TİCARET HACMİN ARTDI o zaman halkın üzerindeki vergi baskısını biraz daha azalt.Ödül ver.Sanki o hedefe kendi başına mı vardın.Hedef varsa tabiki.

HaydarBıçak
17 Ekim 2011, 23:00
http://c1110.hizliresim.com/q/k/dvl.jpg (http://goo.gl/MP0cr)

fat280
17 Ekim 2011, 23:04
http://c1110.hizliresim.com/q/k/dvl.jpg (http://goo.gl/MP0cr)

güzel olmuş abi

piranha dört
17 Ekim 2011, 23:06
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=FeFCD9n8sLw Bu da benden.Yurdum insanı işte.Naapsın gariban zamlardan etkilenmemek için daha en baştan ayağını yorganına göre uzatmış küçüğünden almış

acayüp
17 Ekim 2011, 23:10
Dua edelim beyler.
Hep beraber :)
"bizi guncelleyenleri sen formatla yarabbim" Aminn

safakk
17 Ekim 2011, 23:34
neydi seçim sloganı '' sen domalansın büyük düşün'' yanlış anlaşılmasın harbiden domalan diye bir belde var memlekette hani sonradan uydurulmuş birşey değil :)

Zamları anlamıyorum geçenlerde de bi zam yaptılar sonra geri çektiler ne iş anlamadım

Volkan Serezli
17 Ekim 2011, 23:47
neydi seçim sloganı '' sen domalansın büyük düşün'' yanlış anlaşılmasın harbiden domalan diye bir belde var memlekette hani sonradan uydurulmuş birşey değil :)

Zamları anlamıyorum geçenlerde de bi zam yaptılar sonra geri çektiler ne iş anlamadım

şimdi ben diyecektim ya yok böyle bir olay

askon
17 Ekim 2011, 23:56
ulen bu veletler yüzünden velespite başlayacağız galıba

İHTİYAR
18 Ekim 2011, 00:01
Bu domalan Antalyanın kazası fakat geçen yerel seçim öncesi adı değiştirildi gerçi yöre hala domalan diye biliniyor.
Umarım yeni adı Yeni domalan yukarı domalan filan olmamıştır.

Not Yeşilöz olmuş galiba

askon
18 Ekim 2011, 00:01
üstelık indirimde bu fırsatı kacırmayın derım oldukça ekonomık benzın derdı yok
http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,15,OdesisMc

Sepetçioğlu
18 Ekim 2011, 00:02
Dua edelim beyler.
Hep beraber :)
"bizi guncelleyenleri sen formatla yarabbim" Aminn

Süper :cherry:

Zam deyince Leven Kırca' nın Zamcık videosu geldi aklıma :cherry:

Lucas
18 Ekim 2011, 00:10
Ne zaman umursadik ki simdi umursayalim?

_w_
18 Ekim 2011, 00:10
lütfen onun adı zam değil Sadece güncelleme... :cat:
Artık alıştık yalama yaptı :)

g*te g*n şemsiye açılmaz diye ya neyse ...

nadrov
18 Ekim 2011, 00:20
Arkadaşlar demokraside halkın dediği olur o yüzden katlanıcaz alışıcaz yurdum insanı böyle istiyor

ferhatkars
18 Ekim 2011, 00:22
Zammı yok öle bir şey zam dediğin 2 tl falan olur bunlar ufak itelemeler. Alış alış. :)

enflasyon teğet geçecek...
enflasyon sürtünüp geçecek...
enflasyon sokup çıkarıp geçecek......muhahahahaa:queen::queen:

Mythos
18 Ekim 2011, 00:31
lütfen onun adı zam değil Sadece güncelleme... :cat:
Artık alıştık yalama yaptı :)

g*te g*n şemsiye açılmaz diye ya neyse ...

Her millet layık olduğu biçim de yönetilirmiş,bu iktidarı bunca yıl oy verip başımızda tutanlar utansın :( gelecek seçimlerde %60 da alır bunlar,adamlar geç*rd*kçe oyları artıyor :D

F54
18 Ekim 2011, 00:32
beyler size de bi zam haberi vermeye gelmiyor hemen cıvıtıyorsunuz:queen:

Soykan67
18 Ekim 2011, 00:41
Bütün paramı benzine yatırıp 1 sene sonra satarsam iyi bir motor parası çıkar :)

Büyük motor almayı planlıyordum ama bu gidişle alsak bile yatacak otoparkta.

Hiç kusura bakmayın millet ama bizim toplumumuz Türk tarihi boyunca gelmiş geçmiş en berbat halk.Ekonomi yerin dibinde zamlarla kurtarmaya çalışıyorlar ama nafile.Bu gidişle bir anda çökeceğiz.Avrupalının, ekonominiz iyi laflarına inanmıyorum.Onlar yaptığımız iyi şeyleri ne zaman dillendirdiki.Ulan iflast etti edecek denilen Yunanistan'da bile zam yapmaya korkuyorlar bizde çatır çatır zam haberleri geliyor.Sürekli zam yaparak herkes ekonomi yönetir.

< iLk@yy >
18 Ekim 2011, 00:56
umursamak değil bu zaten umursamasakta değişen birşey olmayacak
en sonunda kimse benzin alamayacak giderek bu yüzden ne yakıt tüketen araç kullanılabilecek nede satışı gerçekleşebilecek.

en son soluduğumuz hava için ağzımıza da bir sayaç takarlar olur biter ne olacak sanıyorsunuz başka ?
sonra dersiniz daha yabancılar ev alıyor arsa alıyor orada burada diye millette para bırakıyorlar sanki en son tüm ülkeyi alıp tekmeyi basacaklar işte sömürgeciliğe doğru adım adım...

Dogan88
18 Ekim 2011, 01:17
bu pompalara yazar kasa taktıktan sonra bu zamlar başladı. eskiden kasamı vardı alıodun benzini veriodun parayı. fiş isteyen markete gidip alıodu. artık devlet 1 lt bile satsan bilio. şer...sizler. gerçekten navrodun dediğine tamamen katılıom. Siz böyle istiyorsunuz. Biz böyle istiyoruz. kimse napıon hemşerim 4.5 benzin mi olur diyor mu. yooo demiyor. adam neden yapmasın? siz otursanız o masada nasıl olsa ses cıkmıo patlatayım dersiniz geçersiniz. pisikoloji sınırı 4 tldi ne oldu? ohooo geçti 4.5 oldu bile. şimdi 5tlye cıktı sınır sonra 6-7 tl. nereye kadar?

onur35
18 Ekim 2011, 01:44
bu gidişle 4 silindirliye anca uzaktan bakarız:pr:ALLAH aşkına bir delikanlı çıkıpta bir dur desin!Çanakkale'den geriye hiç mi delikanlı dönmedi be arkadaş:salut:

İHTİYAR
18 Ekim 2011, 02:45
15-30 Eylül arası Dubaideydim benzin galon hesabı galonu 4 UAE Dirhem, 3.68 dirhem= 1 USD aşağı yukarı benzinin litresi 50 kuruşa denk geliyor. Bu perakende fiyat tabiiki satanda kar ediyor varın bize nasıl giydiriyorlar anlayın.
Uçakta yanıcı madde yasak bende mango meyvesi aldım kilosu 4 tl filan, bizde tanesi 7-8 tl, ayrıca 3 şişe black rom 1 er litrelik tanesi 18 tl ye geliyor.Dün gelen zamla şişesi 100 tlyi aştı. Keyifle içiyorum vallahi.

anil89tas
18 Ekim 2011, 02:54
15-30 Eylül arası Dubaideydim benzin galon hesabı galonu 4 UAE Dirhem, 3.68 dirhem= 1 USD aşağı yukarı benzinin litresi 50 kuruşa denk geliyor. Bu perakende fiyat tabiiki satanda kar ediyor varın bize nasıl giydiriyorlar anlayın.
Uçakta yanıcı madde yasak bende mango meyvesi aldım kilosu 4 tl filan, bizde tanesi 7-8 tl, ayrıca 3 şişe black rom 1 er litrelik tanesi 18 tl ye geliyor.Dün gelen zamla şişesi 100 tlyi aştı. Keyifle içiyorum vallahi.

afiyet olsun ihtiyar.gece gece sakatlık çıkarma, birilerini uyandır içerken :D

piyanist_irf
18 Ekim 2011, 06:45
Acimadiki. acimadiki. acimadiki. :):):):)

kwsk-boy
18 Ekim 2011, 10:37
bu kadar şey yazmışsınız ama şimdi bi iktidar yancısı (yağdanlığı) bunları okursa size uzun uzun cümlelerden oluşan bi ton eleştiri yazar. niye bu kadar yükleniyorsunuz diye görürsünüz......

KUVVETMİRA
18 Ekim 2011, 10:42
arkadaş yorumlarda meymenet yok yahu. hep aynı teraneleri yazmaktan da bıkmadı millet. hep aynı yoz sızlanma kelimeleri!!

bu kadar şey yazmışsınız ama şimdi bi iktidar yancısı (yağdanlığı) bunları okursa size uzun uzun cümlelerden oluşan bi ton eleştiri yazar. niye bu kadar yükleniyorsunuz diye görürsünüz......

iktidar yancılığı yağcılık mı oldu? kafaya bak arkadaş, sizden olmayan herkes yağcı, menfaatçi öyle mi?
haydi gidin işinize!
sindiremezsiniz.

kwsk-boy
18 Ekim 2011, 10:45
sindirmiş bilene baksana her halükarda övmekten geri kalmıyosunuz. kusura bakmayın ama insan en çok sevdiği kişinin bile hatalarını görür ona göre sevgisini ayarlar ölçer ona göre yaklaşım sergiler. sizin yaklaşımınızın türü ne halen anlayabilmiş değilim cidden........

piyanist_irf
18 Ekim 2011, 10:47
Bu domalan Antalyanın kazası fakat geçen yerel seçim öncesi adı değiştirildi gerçi yöre hala domalan diye biliniyor.
Umarım yeni adı Yeni domalan yukarı domalan filan olmamıştır.

Not Yeşilöz olmuş galiba

:cherry::cherry::cherry::queen:

KUVVETMİRA
18 Ekim 2011, 10:51
sindirmiş bilene baksana her halükarda övmekten geri kalmıyosunuz. kusura bakmayın ama insan en çok sevdiği kişinin bile hatalarını görür ona göre sevgisini ayarlar ölçer ona göre yaklaşım sergiler. sizin yaklaşımınızın türü ne halen anlayabilmiş değilim cidden........

övme kelamı gördün mü satırlarımda? az delikanlı olun be ya!
hiç işim olmaz kimi desteklersen destekle, kime oy verirsen ver, ne düşünürsen düşün.
farkında değilsiniz ama politik seçimlerinizi yargılamayacak kadar değer veriyoruz insana.
öyle seçtiysen, öyle düşünüyorsan vardır kendince bildiklerin, doğruların.
haddimi aşıpta niye? diye sormam.
ama sen yapıyorsun.
herkes ezberden konuşup eleştiriyor. bu apaçık.
afedersin ama dedikodu ağzı, mahalle ağzı bu meymenetsiz mesajlar.
ay bu hükümet çok zalim ayol!
yandaşlarıda pek cahil!
çok kaydadeğer bir eleştiri.
peh!

motutku
18 Ekim 2011, 10:52
arkadaş yorumlarda meymenet yok yahu. hep aynı teraneleri yazmaktan da bıkmadı millet. hep aynı yoz sızlanma kelimeleri!!

iktidar yancılığı yağcılık mı oldu? kafaya bak arkadaş, sizden olmayan herkes yağcı, menfaatçi öyle mi?
haydi gidin işinize!
sindiremezsiniz.

Dostum bunlara cevap verdikçe seviyelerine inme riskin var, o sebeple bırak şakısınlar. Biz sandıkta konuşup işi bitiriyoruz.
Senin daha önce bir başlıkta söylediğin veciz söz geldi aklıma.
"% 50' ye koyun dediniz, biz de koyduk":))))

kwsk-boy
18 Ekim 2011, 10:58
eleştiren kişileri yadırgamak binevi övmek değilmidir. yapılan yorumların delikanlılıkla bi ilgisi olduğunu sanmıyorum eğer varsada yapılan haksızlığı kim yapıyor olursa olsun açık bi dille söyleyebilmek yada yazabilmektir bence delikanlılık. eğer eleştirmek yerine "ne güzel yine zam gelmiş gitgide büyüyor zenginleşiyoruz" tarzında yazıyor olsaydık daha kültürlü yazmış olurduk değilmi. ama bende farkındayım ne kadar yazarsam yaziim bu kısır döngü devam edecek. ben sende tutuklu kaldım şarkısını söylemeye devam edeceksiniz. sizin yazılarınızdan alıntı yapmadığımın ve yazıyı herkese hitaben yazdığımın farkına varmanızı rica eder ve sizinle tartışmak ve muhattab olmak istemediğimi bilmenizi isterim. iyi günler......

KUVVETMİRA
18 Ekim 2011, 11:04
eleştiren kişileri yadırgamak binevi övmek değilmidir. yapılan yorumların delikanlılıkla bi ilgisi olduğunu sanmıyorum eğer varsada yapılan haksızlığı kim yapıyor olursa olsun açık bi dille söyleyebilmek yada yazabilmektir bence delikanlılık. eğer eleştirmek yerine "ne güzel yine zam gelmiş gitgide büyüyor zenginleşiyoruz" tarzında yazıyor olsaydık daha kültürlü yazmış olurduk değilmi. ama bende farkındayım ne kadar yazarsam yaziim bu kısır döngü devam edecek. ben sende tutuklu kaldım şarkısını söylemeye devam edeceksiniz. sizin yazılarınızdan alıntı yapmadığımın ve yazıyı herkese hitaben yazdığımın farkına varmanızı rica eder ve sizinle tartışmak ve muhattab olmak istemediğimi bilmenizi isterim. iyi günler......

kaydadeğer bir eleştiri göremedim şahsen.
10 yıldır yapılan "yeminli iktidar düşmanlığını" saymıyorum haklı olarak.
"ben sende tutuklu kaldım" göndermeleriyle hala aynı şeyi yapıyorsun.
ve siz aynı şeyi yaptıkça beni karşınızda bulacaksınız çok kıymetli fikir adamı arkadaşlarım.
asıl size iyi günler ::miiz::

kwsk-boy
18 Ekim 2011, 11:13
kayda değer bulunmadığı için yanıt verilmedi. herşey apaçık ortada daha fazla yazmayı gerek görmüyorum. kayıtsız şartsız taraf tutma düşüncesi taşıyan birisiyle böyle bi konuyu tartışmaktansa burdaki ergenlerle oturur şu rap müzikmidir nedir onu yazarım. en azından azda olsa kültür içeriyo......

Soykan67
18 Ekim 2011, 11:13
Dostum bunlara cevap verdikçe seviyelerine inme riskin var, o sebeple bırak şakısınlar. Biz sandıkta konuşup işi bitiriyoruz.
Senin daha önce bir başlıkta söylediğin veciz söz geldi aklıma.
"% 50' ye koyun dediniz, biz de koyduk":))))

Al işte şu yazdığına bak.Burada parti taraftarlığı yapmıyoruz.Bilmem hiç yaptınız mı ama biz burda hükümeti eleştiriyoruz.Bazı şeyleri sindirmekte zorlanıyoruz ya da sindiremiyoruz , "Hupp" hemen yutmuyoruz.Seviyenize dikkat edin.:farao: Burda partiye yönelik bir saldırı göremedim pek sizde hemen saldırgan tavırla korumayınız.Çok değil azıcık objektif olunuz.

kurubuz
18 Ekim 2011, 11:16
Bayılıyorum şu benzin zammı topiclerine yazılan yorumlara. Elimde çay fincanı keyifle okuyorum.

KUVVETMİRA
18 Ekim 2011, 11:18
kayda değer bulunmadığı için yanıt verilmedi. herşey apaçık ortada daha fazla yazmayı gerek görmüyorum. kayıtsız şartsız taraf tutma düşüncesi taşıyan birisiyle böyle bi konuyu tartışmaktansa burdaki ergenlerle oturur şu rap müzikmidir nedir onu yazarım. en azından azda olsa kültür içeriyo......

yahu arkadaşım bırakın bu ağızları dedikçe iyice yapışıyorsunuz.
ergenmiş kültürmüş rapmiş.
var bizimde kendi çapımızda birikimimiz.
kendi kararımızı verecek olgunluktayız elhamdülillah.
dışardan müdahaleye ihtiyacımız yok.
anlamadınızki bunu!
varsa bir zulüm, yanlış hesap;
bunu tartacak beyin kıvrımlarınada sahibiz şükür.
gerisi sizin faşizan bakışınızdan ibaret.

hiç konusunu açıp iktidar yandaşlığı yapmış mıyız ortada birşey yokken?
ya bir hakaret vesile olmuştur konuya dahil olmamıza ya da alçakça bir yorum.
kayıtsız şartsız taraf tutma da nereden çıktı?
kaydımızda var şartımızda.
ha size uymaz, ayrı mesele.

yasaksa da yasak bu siyaset.
tek bana mı yasak arkadaş?