PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Sokaklar Dizisinde Motosiklet Sahnesi

Felon
17 Ekim 2011, 15:28
Aslında izlemiyorum bu diziyi ama internette fragmanını gördüm ilgimi çekti.Artık motosikletler dizilerde sık sık kullanılmaya başlandı sanırım :) İzleyen varsa bu 216.bölüm yayınlandımı?
http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=10404

cbr1100 xx
17 Ekim 2011, 16:17
Millet ne makine kullanıyor ama....

http://www.kanald.com.tr/yayin/

ozgurakman
17 Ekim 2011, 16:24
ya eleman nası bastırıyor kaskı kafasına... önce bi takmayı öğrenseydi de öyle çekselerdi diziyi...

Volkan Serezli
17 Ekim 2011, 16:52
aynen bende kaskı dicektim
var böyle kazmalar :cherry:

OguzhanCBR
17 Ekim 2011, 17:23
Bunların kullanmadığı bir motorsikelt kaldı.. o polislerin en salağı ve safı olan ali racingmi kullanıyor :queen:

serkanADH13
17 Ekim 2011, 17:29
bır ara akasya duragındada yayınlanmıstı motosıklet sahnesı,
bu sezon yıne dızılerde yer alacaga benzıyor :)

ozrace
17 Ekim 2011, 17:38
bu polislere 41 kere maşallah ellerindende bi uçan bi kaçan her şeyi yapıyolar...

ramizan83
17 Ekim 2011, 17:51
bır ara akasya duragındada yayınlanmıstı motosıklet sahnesı,
bu sezon yıne dızılerde yer alacaga benzıyor :)

evet ordada vardı motorsiklet osman ağanın damadı kullanıyordu bu bölümü bakalım akşam biraz gülelim madem nasılmış,,,

Grhn
17 Ekim 2011, 17:56
Bu diziyi ciddi ciddi izliyormu insanlar???

Gökhan
17 Ekim 2011, 17:57
Fragmandan anlaşıldıgı kadarıyla motosikletliye yine serseri imajını yapıştırmışlar. Ulen biriside şifa niyetine olumlu yaklaşsın beaa.Milletin otomobille yapmadıgı kalmaz sesini çıkaran olmaz,benzer olayları 1-2 motosikletli yapınca tüm motosikletliler serseri olur...

Acil112
17 Ekim 2011, 18:01
Bölüm bu akşam yayınlanıyor

Felon
17 Ekim 2011, 18:12
Çok saçma bi dizi ama bu akşam bende sırf şu sahneleri nasıl çektiklerini merak ettiğimden izliyicem :)
Bu diziyi hiç bilmeyenlere söyleyeyim ,ben kardeşim vasıtasıyla bir iki bölümünü izleme ızdırabını çektim.:pr:
bez bebekten sonra hayatımda izlediğim en saçma diziler arasına ilk 3 e oynayabilecek bi dizidir.
Sonra ''Felon sen söyledin izledik.hayatımdan 2saat çaldın'' demeyin:queen::queen:
ama izlerken baya güleceğimize eminim kaskı takışından belli :queen:

KUVVETMİRA
17 Ekim 2011, 18:30
Fragmandan anlaşıldıgı kadarıyla motosikletliye yine serseri imajını yapıştırmışlar. Ulen biriside şifa niyetine olumlu yaklaşsın beaa.Milletin otomobille yapmadıgı kalmaz sesini çıkaran olmaz,benzer olayları 1-2 motosikletli yapınca tüm motosikletliler serseri olur...

geçen filmde birisi andropozun tarifini yapıyordu;

neredeyse kelimesi kelimesine şöyle dedi;
-hani orta yaşı geçince bi bunalıma girerler, malı mülkü satıp serseri gibi motosiklet filan alırlar ya!

Zippo's
17 Ekim 2011, 19:09

-hani orta yaşı geçince bi bunalıma girerler, malı mülkü satıp serseri gibi motosiklet filan alırlar ya!

Umutsuz ev kadınları dizisi.Benimde gözümden kaçmadı.

-unnamed-
17 Ekim 2011, 19:14
en iyi arka sokaklar sahnesi için lüften tıklayın (http://www.facebook.com/photo.php?v=147437238686214)

COQ
17 Ekim 2011, 19:26
Valla biz sadece yeni bölümleri değil,eski tekrarları bile dört gözle izliyoruz.
Bu akşamda salonda en önden yerimi ayırttım.:flower:

OguzhanCBR
17 Ekim 2011, 19:28
Ben şahsen diziyi izliyorum, hep günlük hayatta yaşanan olayları canlandırmaya çalışıyorlar...

Sinan Aksu
17 Ekim 2011, 21:06
Motorcunun ''suçlu, serseri, gaspçı, polisten kaçan'' sıfatında olacağı bir sahnede hiç olmaması daha hayırlı olur.
Zaten dikkat edin en kazık rollerde motorcular vardır.
Bu sahnede olduğu gibi.

Felon
17 Ekim 2011, 22:16
Şimdi eve gelebildim, bizim çaylak racingciler kısmı geçtimi?

cbr1100 xx
17 Ekim 2011, 22:20
Hayır....bekle

Felon
17 Ekim 2011, 22:23
Hayır....bekle
saol tünal abi, izleyeyim o zaman :cherry:

cbr1100 xx
17 Ekim 2011, 22:26
saol tünal abi, izleyeyim o zaman :cherry:

vallaha bende merak ettim bekliyorum -

kimi
17 Ekim 2011, 22:30
O nasıl kask takmak ya.

Felon
17 Ekim 2011, 22:32
vallaha bende merak ettim bekliyorum -
o kadar izliyoruz bide 1-2dk lık sahne çıkıyomuş :queen:

Phantom264
17 Ekim 2011, 23:12
al işte ailem başladı bile dırdıra hep serseriler sürüyor diye :queen:

Felon
17 Ekim 2011, 23:12
ulem o kadar yeni makina gelcek diye bekliyoruz 2008 1000rr geldi bende dedim belki s1000rr flan çıkar :P
saçmalığın danişkası neymiş racingciler ara sokağa dadanıcaklarmış.orası bağdat caddesimi orda takılsın adamlar yahu :)
bu arada motor üzerindeyken head shot fena değildi ama bi samuray kılıcı olaydı dadından yenmezdi.:bounce:

cbr1100 xx
17 Ekim 2011, 23:21
Mıçtılar karizmanın içine....

buruc72
17 Ekim 2011, 23:27
Diziyi ara sıra bende izlerim fakat bu senaryo hiç hoşuma gitmedi. Çünkü motorcuları serseri olarak tanıtıyorlar seyrdenlere. Bizim için kötü oluyor aslında.

askon
17 Ekim 2011, 23:31
bu mu sahne bu mu dizi bır sız eksıktınız serserı kılığına sokacak sizde bunu becerdınız yanı

Felon
17 Ekim 2011, 23:55
bilyon tane mantık hatasıyla saçmalıklar kralı olmaya aday bu dizi..ama 10yaşındaki çocuklarında böyle diziler dikkatini çekiyo işte.
akşam akşam sinirlerimi bozdu.şimdi bu diziyi izleyen kekolar yarın trafikte gördüğü racinglerin üstüne kırarsa bundanda bu aptal dizinin yönetmeni senaristi sorumludur.Yaparlar çünkü böyle bi diziyi izleyen kitle dizi ile gerçek hayatı ayırt edemecek seviyededir.

_w_
18 Ekim 2011, 00:01
yaklaşık 200 bölümdür bu diziyi günü gününe izlerim. motorcuları bir SerSeri gibi gösterirdi.:pr: dizide bi tane adam vardı. Polise Siz bizi sevmezsiniz dedi :cherry: resmen motorculara serseri gözü ile bakıyorlar...:pr: bundan sonra bu diziyi izlemem :farao:

Son olarak Alinin kask takmasına koptum. :queen: sanki küçük gelmiş :queen::cherry:

mahir212
18 Ekim 2011, 00:02
kanal D ye meıl atalım bence motosiklet sürücülerini serseri kılığında lanse ettikleri için :cat:

safakk
18 Ekim 2011, 00:34
bence motorcuların hepsi iyidir yada kötüdür diye genellemeye sokacak insanlarla uğraşmak gereksiz ve saçma..
Neden mi? Bir otomobilde bir motosiklette kapkaçta yada serserilikde pek ala kullanılabilir bu durumda arabayı nasıl genellemiyorsak yada halk genellemiyorsa motosikletide genellememeyi bilmeli bunu da sürekli cicili bicili görünmeye çalışmakdan uzaklaşarak başarabiliriz.. Neden mi çünki ne kadar iyi efendi gibi görünenlerimiz olsada pek ala hepimiz radarsız düzgün düz bir yolda pek ala hız sınırı ihlali yapıyoruz hatta abartıp 170 180 yapanlarımız da var... Peki sizce bu motosikletlerin imajını zedelemez mi? Yolda giden otomobil sürücüleri yanındakilere yada kendi içersinden ''şunlara bak cık cık cık ne biçin gidiyorlar/ bunları yasaklamak gerek şunların hızına bak sanki tabakhaneye yetişecekler... Vb...'' gibi söylemler oluşmaz mı oluşur.

Ee ozaman kime neyi hangi karizmayı yada kılığı düzeltiyoruz. Eminim burada motorcuların imajı için dizi seyretmeyi bırakan bahsi geçen kanala mail yollayan ve diğerleri bu hataya pek çok kez düşmüştür ancak şu da bir gerçek insanın davranışlarıyla kullandığı binek aracı özdeşleştirmeye çalışmak kadar anlamsız ve akıldan uzak birşey yok. Zaten bunla bağdaştıran insanlarla da bizim işimiz olmuyor olsa da ister istemez yakınlık kuramıyoruz nedenlerini ise yukarıda yazdım zaten...

Sonuç olarak bir arabaylada, motosikletin üzerinde yapılan imaj zedeleyen pek çok şey yapılabilir. Ancak motosikletin adının çıkmasına sebep sadece tehlikeli olması. Serseri yaftası sadece bahanedir

sürçü lisan ettiysem affola yanlış düşünüyorsam gerçekden açıklanmasını isterim sitede pek çok insan bu imaj olayına çok takılmış nedenlerini merak ediyorum

Saygılar

ferhatkars
18 Ekim 2011, 00:54
ben yazacaktım.... gerek kalmamış....:cat:

motorcu48
18 Ekim 2011, 03:25
en sevdiğim kasa 2006 kasa cbr1000rr
bide siyah cbr1000rrın 2011 kasasınıda koymuşlarya allahım yok böyle tipsiz şekilsiz kurba motor
onu koycaklarına cbr250 koysalar bilmiyenlere daha şekil gelirdi hee
ben olaya görsellikle baktım kusura bakmayın bu arada xD

kwsk-boy
18 Ekim 2011, 10:41
çok eskiden power rangers diye bi çocuk filmi vardı ben bu diziyi ona benzetiyorum :))

mstfatmc
18 Ekim 2011, 10:42
Hocam dün akşam izledikten sonra peder sat şu motoru dedi ya. Adamların serseri motorcu tripleri yüzünden motorumuzdan oluyoduk az daha iyi mi :queen:

kwsk-boy
18 Ekim 2011, 11:19
böyle kıytırık bi film yüzünden motoruma laf söylerlerse ne yaparım bilmiyorum :)

biglebowski
18 Ekim 2011, 12:08

Evet, o sahneyi ben de görmüştüm. Eşimle gözgöze geldik ve ''evet, malesef öyle'' bakışını fırlattı! ama gerçekten ilerleyen yaşlarında erkekler sapıtabiliyor manasında mı yoksa sapıtan(serseri) erkek motosiklet alıyor anlamında mı onu bilemedim!

ramizan83
18 Ekim 2011, 12:11
adamlar serseri gençlik dedi çıktı işin içinden , senaryoyu böyle yazmışlar ama muratmıydı neydi o komiser olan ada piyasa yapıyordu motorla , o sarı saçlı alimiydi neydi oda kaskı kafasına resmen geçiriyor giymiyor bile adamlar her bölümde başka bir senaryo yazıp başka bir şekilde saçmalıyor bu seferkide motorlar üzerine kurulmuş bir bölüm nasıl olsa yemişiz damgayı motora binerse serseri diye kanayan yaraya bide siz tuz basın çokmu yani

cbrl-ozkn
18 Ekim 2011, 12:42
ben izledim 3-5 motorcu yüzünden bütün motorcuları serseri olarak gösteriyorlar hemen hemen bütün dizilerde hep aynı şekilde imaj alınıyoruz :farao:

murat0642
18 Ekim 2011, 13:22
motorcuları gömmüşler .haklısınız . ben bari bu dizi över die beklerken cort cıktı :) yanlız o muratın sürdügü makıne canlıymış ya :)

mehmet tufan
18 Ekim 2011, 13:29
o nası kask takma lan ahahahahaha

_oXXo_
18 Ekim 2011, 14:45
saçmalık çok. ben olaya kimsenin değinmediği bir yere dikkat çekmek istiyorum. son sahnede adam hundai pickap la o motoru nasıl sıkıştırır onu çözebilmiş değilim. ben kıçı kırık crusier im ile yanıma araba yaklaştırmazken sen o pickapla ss bir motoru nasıl yakalaya bildin :silent::silent::silent::silent::pr:

murat0642
18 Ekim 2011, 14:49
saçmalık çok. ben olaya kimsenin değinmediği bir yere dikkat çekmek istiyorum. son sahnede adam hundai pickap la o motoru nasıl sıkıştırır onu çözebilmiş değilim. ben kıçı kırık crusier im ile yanıma araba yaklaştırmazken sen o pickapla ss bir motoru nasıl yakalaya bildin :silent::silent::silent::silent::pr:

haklısın hocam :) izlerken gördügümde kardeşimle aynı anda iddir lar dedik :) ama film işte ne bekliyon hocam ..

COQ
18 Ekim 2011, 16:22
Biz diziyi hanimla beraber izledik.
Ben çok eglendim.:)
Hanim her motor geldiginde
-aaaa bak senin motordan
dedi.
Diyalog söyle gelisti.
Ben: Nerden anladin.
Hanim: hih! Artik biliyoz o kadar, ikisi Honda digeri Repsol.:cherry:
-Güzelim Repsol diye motor markasi yok
-Nasil yok senin vardi ya?
-O da Honda.
-Aaa!

Sonra Yamaha ile gittikleri cafe muhabbeti var.
Eleman motora bakiyor.
Kafede oturan çocuk Yamaha için,
-güzel motor,çelik fren horumlari,mono kapak
falan diyor.
Belliki senarist motorcu muhabbetine fransiz kalmamak için motosiklet jargonunu sormus.
Birileri de çelik fren hortumu,mono kapak falan demis.
Demis ama is uygulamaya gelince ortada mono kapak falan yok.
Yamagada yolcu koltugu var ve kafeye iki kisi geiyorlar.:P
Eh olur o kadar deyip geçtik bizde.
Insan baba olunca, ister istemez, evladi öldürülen adamdan yana oluyor.:pale:

motorcu48
25 Ekim 2011, 18:35
dizi gene motorcuları serseri tipler gaspçı katil olarak göstermiş imaj gene aynı çizgi üzerine
artı r6 la fireblade yakalıyo herif hemde nerdeyse bi sigara içip bitiricek kadar zaman sonra:D
sonra siyah cbr1000 lıya ne demeli elinde antik yunan uygarlının misket atan sallamalı yayı gibi şeyle komyenetin giderken camlarını kırmaya çalışıyo
ulennn altında 1000 makina var ne uğraşıyon hahahahha
ak git yaaaa