PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardımcı olun lütfen kafam çok karışık abilerim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bensen001
12 Ekim 2011, 17:32
Abilerim ne olur bi yol gösterin aklımda 2 motosiklet var birini alıcam deneyimim fazla yok ve motosiklet hakkında teorik olarak bilgiliyim ama iş alıma gelince beceremiorum aklımda 2 motosiklet var biri
1:Hyousung 250r
2:hyousung 250 comet

sizin tecrübe ve bilgileriniz den yararlanmak istiorum ne olur beni aydınlatın
Yaşım:17
Boyum:1.80
Kilom:90
Yaşadığım yer:Amasya:pale:

kurubuz
12 Ekim 2011, 17:37
Her ikisi de olur. Zevkine kalmış.

bensen001
12 Ekim 2011, 17:52
uzun yol yapacağım bunu eklemeyi unutmuşum!!!!!!!!!!!!!

Zippo's
12 Ekim 2011, 18:05
Tecrüben varsa ikiside güzel motorlar ama daha önce vitesli tecrüben yoksa 28 beygirlik motorda tehlike yaratır.

Soykan67
12 Ekim 2011, 18:12
Comet o zaman.

bensen001
12 Ekim 2011, 18:20
tecrübem var cbf ve cbr de
150cbf
125cbr

Zippo's
12 Ekim 2011, 18:24
tecrübem var cbf ve cbr de
150cbf
125cbr

O zaman hangisi hoşuna gidiyorsa onu al ikiside aynı markanın aynı motorları biri granajlı biri değil gözüne hangisi güzel geliyorsa tercihini ondan yana yap.

brooklynnn
12 Ekim 2011, 19:16
kırmızı comet görüyorum umuttepe-Kocaeli'de üniversite kampüsünde
Allah nazardan saklasın yakından görene kadar şekil motor demezdim
gt250r'dan daha iyi bence

jack hammer
12 Ekim 2011, 19:54
ehliyetin var mı?

pitoresk35
12 Ekim 2011, 20:01
dostum bende kararsızdım ikisi arasında sonra ihtiyacımı ve beklentilerimi tam olarak tespit edip karar verdim sonuç comet çünkü çanta benim için ihtiyaç 250r çantayı kaldırmaz millet orasıyla güler hadi milleti boşverdim gerçekten benim gözümdede olması facia bi durum neyse uzun yolu seviyorum senin gibi 250r la ilk 50 km eminim çok keyifli olur ama sonrası işkence. yaşadım biliyorum. zaten iki motorunda teknik özellikler aynı. yani sana kaslı tercihen siyah bir comet biçilmiş kaftan

Syanur
12 Ekim 2011, 20:02
uzun yol yapacağım bunu eklemeyi unutmuşum!!!!!!!!!!!!!

Kesinlikle Comet o zaman. Tecrübe olayını da kafana takma, kaza yapmak için 600lük makinaya gerek yok, gazı ayarsız açınca 125lik de yetiyor kontrolü kaybetmeye. Ayrıca uzun yol yapacaksan kesinlikle 125 lik tavsiye etmem. Daha tehlikeli. Alırsan efendi gibi kullanırsan 29 hp nin bir zararını görmezsin. Üstelik çok yahşi bir motor, siyahını görünce her defasında dönüp bakıyorum. Bana nasip olmadı, inşallah sana olur ama korumalarını alman(ve sürekli takman) ve ehliyetsiz sürmemen şartı ile... :wiinkk:

ixeywent
12 Ekim 2011, 21:04
hyousung 250 comet le uzun yolda daha rahat edersin.

bensen001
12 Ekim 2011, 21:23
sağolun abilerim elinize sağlık beni biraz rahatllattınız kasımada ehliyetimi alıyorum aralıktada full koruma mont kask dizlik dirseklik eldiven
ama fazla bir bütçem yok toplam bütçem en fazla 6.5milyar bana bu bütçeye uygun oalrak bi tahmin yürütürmüsünüz?????
motosikletim
ehliyetim
korumalar
ruhsat işlemleri v.b herşey dahil yardımlarınıı bekliyorum önerileriniz kulağıma küpe olacak inanın bana!!!!!!!!!!!! yardımmmm

buberk
12 Ekim 2011, 21:26
naked iyidir :cat: dünkü fırtınada brandanında etkisiyle motorum devrildi ve çizik bile yok. Eğer naked olmasaydı şimdi grenaj kaç para acaba diye düşünürdüm :queen: hem comet daha seksi duruyor

regal
12 Ekim 2011, 21:53
Abilerim ne olur bi yol gösterin aklımda 2 motosiklet var birini alıcam deneyimim fazla yok ve motosiklet hakkında teorik olarak bilgiliyim ama iş alıma gelince beceremiorum aklımda 2 motosiklet var biri
1:Hyousung 250r
2:hyousung 250 comet

sizin tecrübe ve bilgileriniz den yararlanmak istiorum ne olur beni aydınlatın

deneyimin fazla yoksa race alma derim ondna dolayı bence nacizane tavsiyem comet olur daha hakim olabileceğin makınadır o

Yaşım:17
Boyum:1.80
Kilom:90
Yaşadığım yer:Amasya:pale:

deneyimin fazla yoksa race alma derim ondna dolayı bence nacizane tavsiyem comet olur daha hakim olabileceğin makınadır o

YÖRÜK
12 Ekim 2011, 21:53
naked iyidir uzun yol için..

metci
12 Ekim 2011, 21:56
R modelini al, kafan estikçe çıkarırsın karenajları naked olur, sonra takarsın R olur :cat:

bensen001
12 Ekim 2011, 21:59
sağolun abilerim elinize sağlık beni biraz rahatllattınız kasımada ehliyetimi alıyorum aralıktada full koruma mont kask dizlik dirseklik eldiven
ama fazla bir bütçem yok toplam bütçem en fazla 6.5milyar bana bu bütçeye uygun oalrak bi tahmin yürütürmüsünüz?????
motosikletim
ehliyetim
korumalar
ruhsat işlemleri v.b herşey dahil yardımlarınıı bekliyorum önerileriniz kulağıma küpe olacak inanın bana!!!!!!!!!!!! yardımmmm lütfennnn

avciceyhan
12 Ekim 2011, 22:54
racing rahat değildir öyle karı kız baksın diye almıcaksan naked al uzun yol yapıcam demişsin naked gayet rahat boyuna ve kilonada oturuş pozisyonu olarak daha rahat ediceksin naked al bence

ixeywent
12 Ekim 2011, 23:17
R modelini al, kafan estikçe çıkarırsın karenajları naked olur, sonra takarsın R olur :cat:
bi grenajları sökmeklemi naked oluyo?? direksiyon vs bunları neden söylemedin arkadaşa. yanlış bilgi verme dostum o zaman herkes r alırdı grenajı söker naked yapardı. tek sen zeki değilsin yani.

metci
12 Ekim 2011, 23:28
:) Tek zeki ben değilim arkadaşım merak etme :)

R modelini de istiyor sonuçta, sadece karanajları sökerek canı istediği zaman naked hevesi alabileceğini kastettim, tamamen naked bir motorun olur demek istemedim...

ferhatkars
12 Ekim 2011, 23:36
R modelini al ve 1000-1500 km yan grenajları sökümüş vaziyette gez....
biraz piştikden sonra tak grenajları.... tecrübeli olsanda fazla oldugunu sanmıyorum.... 1-2 defa düşersin....

ixeywent
12 Ekim 2011, 23:42
arkadaş uzun yol yapacağını söylemiş. ve nakedin hoşuna gittiğinide. o zaman r modeli almak saçmalık olur adamın ağrımadık yeri kalmaz uzun yolda.

bensen001
13 Ekim 2011, 16:47
abilerim benim bütçeme uygun naked başka varmı 6.5 son sınır...
ehliyet
ruhsat
koruma
motosiklet bunlar'ı hesaplıyamıyorum bir türlü son kez yardım diliyorummmmm!!

avciceyhan
13 Ekim 2011, 21:51
ya bileyine hakim olabileceğine inanabiliyosan kawasaki er-5 yada cbf 500 al biraz daha para koy borç harç ama kendine güvenebiliyosan yoksa hiç bulaşma çok tehlikeli olablir

samet10
13 Ekim 2011, 21:58
bende uzun yol yaparım ama race isterim :)

ama rahat gitmek kasmak istemem dersen comet al

ben rahat gitmek istemiyorum rahatsız gitmek istiyorum ve rr alırım her zaman :)

zevkine hangisi geliyorsa onu al. rahat etmek mi istiyorsun etmemek mi :)