PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugun Süper Bir Tanışma Gerçekleştirdim :)

kujumax
12 Ekim 2011, 00:46
Herkese iyi Aksamlar :) bugun aksam 10:30 Gibi Kuşadasında 2 motor 4 arkadas geziyorduk sahilde duralım oturalim filan dedik ve tam durdugumuz yerde 01 plaka bir abi duruyordu belliydi uzun yoldan geldigi hemen motorcu dayanısması die selam verdik başladık muhabbete sonra sordugum takildiginiz site filan varmı die sans budurki bizim sitede motosiklet.net takiliyormus :) Nick Sordugumda KarKavPor Dedi Ama Arama Yaptım Bulamadım Sanırım Yanlıs Söyledi :(

Abinin Hikayesi kısaca anlattı adanadan yola cıkmıs 10 gün önce 30 gün gezicekmiş yıllık iznine ayrılmıs :) Ybr 2009 model full Motoru Farket sistemi ile donatılmıs bir motoru vardı. motorunu filan tanıttı 26.000 km olmasına ragmen Motor mükemmel birşeydi hayran kaldik abi uzun yol problemlerini vs anlattı güzel bir tanışma oldu .

:):):) Motosiklet.net kullanıcıları kanları birbirini çekiyor resmen :)

Tanıyan varsa Bi İletisim bilgisi verirse sevinirim :)

nick acılımı kavunkarpuzportakal'mış :)

safakk
12 Ekim 2011, 00:48
herkes bir gün mt li olacak :P

onur35
12 Ekim 2011, 00:52
nick açılımı senin söylediğine göre karpuzkavunportakal olması gerek KarKavPor:Pyoksa nicki KavKarPor olmasın:silent:neyse şaka bi yana iyi denk gelmişsiniz tek başına mı geziye çıkmış?

kujumax
12 Ekim 2011, 01:05
Evet Tek Basına Vstorm alıcakmıs hatta bir aya kadar belki adanadan tanıyan cıkar die konuyu actım acılımı tam yazamamıs olabilirim :)

onur35
12 Ekim 2011, 01:09
Adada havalar nasıl bu aralar burasını sel götürüyor ama yarından sonra açacak sanırım belki yolumuz düşer o tarafa,bu havalarda tek başına hemde uzun soluklu gezi yapmak zor iş Adanalı abinin gözü karaymış belliki:)

kujumax
12 Ekim 2011, 01:19
Çok Kötü Yagmur var Motorlarla Pek Gezemiyoruz 2 gündür. hafta sonu yarışta olucam ama haftaya beklerim hem açık olması bekleniyor havaların.

adanalı
12 Ekim 2011, 09:25
ben ADANA'danım,25 yıldır motosiklet sürücüsüyüm,yıllardır da bu siteye üyeyim,böyle nickli birini duymadım da görmedim de.

yürekçe
12 Ekim 2011, 09:44
ben ADANA'danım,25 yıldır motosiklet sürücüsüyüm,yıllardır da bu siteye üyeyim,böyle nickli birini duymadım da görmedim de.

en yetkili ağızdan bilgi almak da güzel oluyor yani :P

adanalı
12 Ekim 2011, 10:01
eyvallah sencerim.:cat:

kujumax
12 Ekim 2011, 13:13
Valla bilmiyorum Bakalim Belki Buluruz :)

Lucas
12 Ekim 2011, 13:31
Biz de Adriana Lima falan sanmistik :p