PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Su Geçirmez Branda

brooklynnn
11 Ekim 2011, 15:15
selam arkadaşlar
cbr 125 2011 motorum var ve branda arıyorum onun için
su geçirmemesi çok önemli
kullandığınız memnun kaldığınız branda markalarını paylaşır mısınız ?

farcob
11 Ekim 2011, 15:43
tente brandası yapan yerlere git diktir
su geçirmez,ucuzada mal olur

Zodium
11 Ekim 2011, 15:54
marka önemli degil adi üstünde branda hepsi aynidir su gecirmez motosiklet magazalarinda bulabilirsin.

brooklynnn
11 Ekim 2011, 16:00
daha önceki brandamı motosıklet magazasından aldım malesef su gecırmez dedıklerı halde su gecırıyor
buradakı uyelerden kullanan var ise onların yorumlarına gore almak ıstedım yenı alacagımı
sureklı dısarıda motor branda altında ıslak
motorun paslanmasını ıstemıyorum

RamuthRa
11 Ekim 2011, 16:01
motomaxda güzel fiyatıda uygun sayılabilecek brandalar var, ben 2 defa branda aldım ayrı motorlar için gayette memnunum

brooklynnn
11 Ekim 2011, 16:10
su geçirmiyorsa düşünebilirim

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

held marka branda için su geçirmez diyorlar
bilgisi olan var mı siparişi vereyim mi ?

motorcu48
11 Ekim 2011, 16:42
bende gecen sene branda almıştım ancak her yağmurda su geçiriyor
dedim alla alla nasıl olur meğer dikişlerinden suyu alıyormuş
markasıda claer&clear mıydı neydi bi yabancı isimdi şimdi istanbulda olduğumdan tam olarak ismine bakamıyorum
ancak benden tavsiye ya dikişsiz brandalardan al yada bildiğin branda yaptır ancak onunda kötü yanı motoriklet için tasarlanmış bişi olmadığından
yanında taşıyamzsın rüzgarda motoruna bağlayamazsın uçmaması için vs. sen en iyisi kaliteli dikişi olmayanından bak

Zıpkıncı
11 Ekim 2011, 18:14
Prohel marka DİKİŞSİZ alırsan rahat edersin. Held in yeni ismi bildiğim kadarı ile.

Kendin yaptırırsan dikişlerden su alır zamanla. Sıcak yapıştırmayla yapılanlar su almaz.

http://www.ozenmotor.com.tr/images_buyuk/f73/PROHEL-BRANDA_273_2.jpg

deligibi
11 Ekim 2011, 19:00
Ben motomaxtan aldım.Tex marka.Gayette hesaplı ve işini görecektir.Tavsiye ederim

glock
11 Ekim 2011, 19:53
Dupont özellikli kalın brandalar var kutusunda gösterir, inceleri biraz dayaniksiz olabiliyor.

kaan898
12 Ekim 2011, 22:15
valla ben ucuz olarak netten unitec getirttim.su falan geçirmiyo 30 liraya germany falan da yazıyo ama idare eder yani.

Sokollu
21 Eylül 2015, 00:20
Bu konuyu hortlatıyorum ,

Held branda kullanan oldu mu ?

Veya önerebileceğiniz yağış geçirmeyecek kalın ve hala alan bir branda var mıdır ?

hakikiteker
21 Eylül 2015, 16:38
Vexo nun brandasını kullanıyorum ve 5 ayda içindeki miflon tabakası söküldü, yırtıldı. Su geçirmez yazan bütün ürünler su geçirmeyecektir. Ben branda diktirmeyi düşünüyorum, size de tavsiye ederim. Boşuna para kaptırmayın derim. Brandanın önünde ve arkasında lastikli bölümler olması önemli, bir de brandayı motosikletin orta bölümünden ucu çengelli olan halatlarla sararsanız brandanın açılması ve uçması konusunda kafanız rahat olur.