PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anamur gecit vermiyor. Uzun yolcular dikkat

Oldtimes
10 Ekim 2011, 22:02
Gece geceyim dedim. Allaha ne kadar yakin oldugumuzu bir kez daa anladim. Stabilizenin krali orada.

harun1077
10 Ekim 2011, 23:06
Nedemek İstediniz Biraz Daha Açar mısınız?
Ya da Biri Açsın.
Ben anlamadım.

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

Bence kesin bu sefer ban yediniz :D

bugay
11 Ekim 2011, 00:10
Nedemek İstediniz Biraz Daha Açar mısınız?
Ya da Biri Açsın.
Ben anlamadım.

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

Bence kesin bu sefer ban yediniz :D

şöyleki; yol dar ve bozuk, bi taraf dağ bi taraf uçurum ve virajlar hiç bitmiyor :)

Lucas
11 Ekim 2011, 01:48
Gece Anamur yolundan gecmis, yolun kötü olmasindan dolayi her an ölüm tehlikesi yasayabilecegini dusunmus. Yol stabilize ve stabilizenin en kral bozugundanmis hemde :p
Ne cevirdim ama :p

_oXXo_
11 Ekim 2011, 14:58
anamur yolu motosiklet sürücüleri için aslında çok güzel bir yoldur. fakat bir tarafı uçurum bir tarafı dağ olmasından ziyade bir kaç yıldır yol çalışmalarıda yapılmakta. genişletmek için ama sizlerde hak verirsinizki dağları ufalayıp yol yapmak hayli zahmetli. bolu dağı bile 15 yılda anca bitebildi :queen: . bir kaç yıl içinde anamur yolu TÜRKİYE de efsane bile olabilir diye düşünüyorum. bir taraf deniz bir taraf orman ...

MotorKafa
11 Ekim 2011, 15:18
anamur yolu motosiklet sürücüleri için aslında çok güzel bir yoldur. fakat bir tarafı uçurum bir tarafı dağ olmasından ziyade bir kaç yıldır yol çalışmalarıda yapılmakta. genişletmek için ama sizlerde hak verirsinizki dağları ufalayıp yol yapmak hayli zahmetli. bolu dağı bile 15 yılda anca bitebildi :queen: . bir kaç yıl içinde anamur yolu TÜRKİYE de efsane bile olabilir diye düşünüyorum. bir taraf deniz bir taraf orman ...

İzmir'de Karaburun yolunu şiddetle tavsiye ederim. Benim efsanem o yoldur. Ama eski yaşadıklarımdan sebeptir ki gidemiyorum birdaha yoldan...

yürekçe
11 Ekim 2011, 16:19
sen viraj sevmiyorsan, yüksekten korkuyorsan, bir yanın orman bir yanın deniz virajlara yata kalka yol yapmayı sevmiyorsan
bunun suçunu anamura yüklememelisin.

hem o yolu geçen hacı oluyor bak, demedi deme :)

fat280
11 Ekim 2011, 16:45
bende alanyadan silifkeye gitmiştim git gelli aşırı toz toprak yollar dönüşte gazipaşaya geldiğimde üstümü basınçlı suyla bir güzel yıkamıştım siz düşünün ne kadar toz var :D

bugay
11 Ekim 2011, 18:11
sen viraj sevmiyorsan, yüksekten korkuyorsan, bir yanın orman bir yanın deniz virajlara yata kalka yol yapmayı sevmiyorsan
bunun suçunu anamura yüklememelisin.

hem o yolu geçen hacı oluyor bak, demedi deme :)

Motorcu adam virajı sevmez mi :) Konuyu açan kişi bence gece olmasına vurgu yapmak istemiş oraları pek iyi bilmeyen birisi için gece tehlikeli olabilir.

baris4444
11 Ekim 2011, 18:14
gece yarısı arabayla ve ailem içindeyken geçtim mecburen o yoldan :) indigimde titriyodum neyse durduk bi yerde malatyalı bi hemşerimizin yeri vardı dedi ki en virajlı yol olmasına rağmen en az kaza burada oluyormuş :) motorla geçmeyi isterdim ama

yürekçe
11 Ekim 2011, 18:17
gece yarısı arabayla ve ailem içindeyken geçtim mecburen o yoldan :) indigimde titriyodum neyse durduk bi yerde malatyalı bi hemşerimizin yeri vardı dedi ki en virajlı yol olmasına rağmen en az kaza burada oluyormuş :) motorla geçmeyi isterdim ama

mutlaka denemelisin...
aklıma ne zaman uzun yol düşse, mersin-antalya arasını çekiyor canım.
o tehlikeye rağmen çok garip bir serinlik ve iç gıdıklayıcı bir manzarası var ama gözünüzü yoldan ayırmamalıısınız.
artçılar için paha biçilmez anılarla dolu olacaktır...

Grhn
11 Ekim 2011, 18:29
Yol çok bozuk olmasa gündüz sürmek lazım o yollarda. Ben virajlı yol arıyorum zaten...

sercan2667
11 Ekim 2011, 18:30
Mersin/Anamur İlçesinden bahsediyor..Yolların çok kötü olduğundan bahsediyor.Yapım aşamasında olduğundan oralar çok tehlikeli..

baris4444
11 Ekim 2011, 18:40
tehlikeli değil bazı bölgelerde yolu iç bölgeden vermişler ve asvalt değil yollar orada normal gidip virajlarda motor moduna bağlarsan altında da bi frazer olsaa :) tadından yenmez :)

moto_yunus
11 Ekim 2011, 19:53
iyi bilirm anamuru 2 sene önce patlamışlığım var bariyerlere hemde ybr bir makine ile :)

eren1903
11 Ekim 2011, 19:56
Çok güzel yol. Yakında tüm işleri biter heralde.

AYDEMİR
11 Ekim 2011, 20:13
Senın dedıgın yol bizim tabırımızle hacı yolu o yoldan gecenler özellikle (silifke alanya arası ) motor hacısı olur yaklasık 300 km lık yol boyunca yüzlerce viraj vardır manzara doga tek kelıme ile mükembeldır bundan 2 sene önce geçmiştim o yoldan imkanlar el verse her zaman gecerim çünkü motor sürmek o yolda ayrı bir key bir virajdan cıkmadan öteki viraj için hazırlık yapıyorsun...:flower::flower::thumleft::thumleft: