PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yükseliş Hondadan Xenon Almak...

Volkan Serezli
10 Ekim 2011, 20:05
Napsam bilemedim..
Yükselişe taktırdığım xenon kendi kendine kapanıyor ve sürekli titriyor..Çoğu kişi göz kırpıyor diye tabir eder..
Herneyse Yükselişin bana söylediği şey sadece servisten aldığım ve servise taktırdığım xenonun garantiyi bozmiyacağınıydı..Tamam dedim taktırdım ama memnun diğilim ve hondaya mail attım bu konuda şimdi bana diyorlarki biz böyle birşey demedik sadece akü garanti dışı kalır dedik deniyor..oysaki bana bütün elektrik tesisatı garanti dışı kalır denmişti..
şimdi yeni bir xenon alacağım ve servis takacak işçilik ücreti alınmiyacak..serviste kendi taktı xenonu geri alıp başkasına kakalıyacak..
ama benim bütçem kısıtlı
motosiklet için olan hangi xenonu almalıyım
maximum bütçem 140 tl varmı önerilieriniz acaba
teşekkürler..:)

Volkan Serezli
10 Ekim 2011, 22:27
yokmu bi yardım edecek :flower:

jesse
10 Ekim 2011, 22:29
Role takarsan problem yasamazsin

Slayerrr
10 Ekim 2011, 22:44
Role takarsan problem yasamazsin

Aynen katılıyorum. Yeni bir xenona vereceğin parayı da bana bağışlayabilirsin :mrgreen:

Volkan Serezli
11 Ekim 2011, 00:10
pere vermicem ya eski xenonun parasını alcam :mrgreen:

Zippo's
11 Ekim 2011, 00:19
Bende çok araştırıyorum bu konuyu.Sağlam sorun çıkarmayacak bir xenon yok mu acaba ?

alp_tunay
11 Ekim 2011, 00:22
Zenon olmasın ne olur ki?... Takarsın beyaz ışıklı ampullerden... Hem daha ucuz hemde karşındakinin gözünü almassın....
:cat:

_w_
11 Ekim 2011, 00:25
http://www.rialli.com/urunler/motorsiklet-elektrik-grubu/312_ampul-flasor-korna-grubu/9732__xenon-far-kiti-uzunkisa-beyaz-isik/

bu olabilir aslında ...

semih39
11 Ekim 2011, 00:26
gir hepsiburada ya al 1 tane arabalar için olan xenonlardan tak motora yanı 150tl ye modacarın urunlerınden alabılırsın ben 2 yıldır kullanıyorum arabada hıc bı sıkıntı olmadı hem 1 ampul 1de beyin yedek durur kenarda elınden gelıyorsada kendın takarsın olmadı bı elektrıkcıye 15-20tl ye taktırırsın.motorun ustundekı cıkan ampulun h4 mu ?

moto_yunus
11 Ekim 2011, 01:10
bu zenon denieln ışıkların garantileri baya kapsamlı örneğin benimkide kpanıyordu ve rengi sararmıştı hemen garntiden değişti garanti dışı kalmıyorsa motor herhangi bir oto aksesuarcıdan taktırabilirsin hepsi aynı zaten ben öyle yaptım ve memnunum tavsiye ederim :)