PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüksek cc motosiklet

Goktug
08 Ekim 2011, 23:30
Merhaba arkadaşlar

bu yakınlarda cc büyüteceğim fakat 600cc lik super sportlar arasında kararsız kaldım :silent: Herpsinin ayrı bir albenisi var :)

Daha çok aklımda

HONDA CBR 600RR
KAWASAKİ NİNJA ZX6R
YAMAHA R6

var japonlarda gözüm ama tavsiye ediceğiniz 2. el veya sıfır fiyatı 22000 tl yi geçmiycek super sport varsa çok daha güzel olabilir sizce hangisini tercih etmeliyim ve lütfen nedeninide belirtin çok fazla hız meraklısı değilim kapalı yolda hız yapmayı severim 4silindir sesi hoşuma gidiyor bana hangi ss i önerirsiniz sağlam dayanıklı :)

teşekkürler arkadaşlar biraz karışık oldu ama kusura bakmayın

Felon
08 Ekim 2011, 23:41
Hyosung u alalı daha çok olmadı sanırım kaç km yaptın hyo ile ?
600ve 1000cc de 4büyük japonun her motoru iyidir ama 2.elde kazasızlarını bulmak zor.
Ben olsam yeni kasa r6 alırdım gsxr hariç diğerleri arasında en iyi gösterge r6 da gsxr da tek far tasarımı olduğundan r6 diyorum:) (en garip motor tavsiyemi yapmış bulunuyorum) tabi motoru göstergesine göre al demiyorum ama hepsi birbirine yakın motorlar geriye kalan zevk meselesi.
r6kullanmadım ama aralarında en agrasifi o diyolar
he kawasaki 636 larda özeldir 600cc lerin abisidir :cherry:
bugün bi 1000rr kullandım üstünden indiğimde kendi motorumu satmayı düşündüm resmen :pl: izlenimlerimi kaleme aldım kendi çapımda.... ilgini çekerse bi bak http://www.bokmavisi.com/?p=476

Volkan Serezli
08 Ekim 2011, 23:54
bende r6 yı tercih ederdim
seni zc topiğnden tanıyorum
birazdaha tecrübe kazanabilirsin gtr250 ile
çok erken geçiş yapıyorsun gibime geldi..

jack hammer
08 Ekim 2011, 23:55
600rr al bende öyle yapacagım.

Goktug
09 Ekim 2011, 00:03
bende r6 yı tercih ederdim
seni zc topiğnden tanıyorum
birazdaha tecrübe kazanabilirsin gtr250 ile
çok erken geçiş yapıyorsun gibime geldi..

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim önceden söylemiştim yaklaşık 4 hafta villa levent akademi kursunu bitirdim 9 ay öncede honda akademi kursunu bitirdim ve 8 aydır gtr kullanıyorum yeteri kadar deneyimim olduğuna inanıyorum artık zaten 12 yaşından beri motosiklet üzerindeyim zaten tehlikeli hareetleri sevmeyen bir yapım var trafiğe açık alanlarda hız yapmayı makasa girmeyi hiç sevmem :)

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

Hyosung u alalı daha çok olmadı sanırım kaç km yaptın hyo ile ?
600ve 1000cc de 4büyük japonun her motoru iyidir ama 2.elde kazasızlarını bulmak zor.
Ben olsam yeni kasa r6 alırdım gsxr hariç diğerleri arasında en iyi gösterge r6 da gsxr da tek far tasarımı olduğundan r6 diyorum:) (en garip motor tavsiyemi yapmış bulunuyorum) tabi motoru göstergesine göre al demiyorum ama hepsi birbirine yakın motorlar geriye kalan zevk meselesi.
r6kullanmadım ama aralarında en agrasifi o diyolar
he kawasaki 636 larda özeldir 600cc lerin abisidir :cherry:

bugün bi 1000rr kullandım üstünden indiğimde kendi motorumu satmayı düşündüm resmen :pl: izlenimlerimi kaleme aldım kendi çapımda.... ilgini çekerse bi bak http://www.bokmavisi.com/?p=476

yazın çok güzel fakat KAAAASK KASK NİYE KOLDAA :)

Goktug
09 Ekim 2011, 10:23
600rr al bende öyle yapacagım.

Kafamda ilk sirada o varda yinede kararsizim

kanucan
09 Ekim 2011, 11:50
Suzuki Gsx-r 600 diyorum ben.

avciceyhan
09 Ekim 2011, 12:01
r6 yıda bindim 600rr da ikisinin arasında pek bi fark görmedim ikisinden biriyse r6 al bence ama suzuki Gsx-r 600 e binmediğim halde ss den hoşlansım r6 yıda 60rr ıda almam onu alırım çok güzel hoş bir makine ve çok kişiyle konuştum makine diğerlerinden çok daha iyi performans veriyor diyorlar

Felon
09 Ekim 2011, 12:09
yazın çok güzel fakat KAAAASK KASK NİYE KOLDAA :)
o foto içindi normalde hep takarım :pl:

McWarnaly
09 Ekim 2011, 12:36
R6 kullanicisi olarak cok memnunum ama gonlum ninja dan yana

Ahmet N.
09 Ekim 2011, 13:01
o foto içindi normalde hep takarım :pl:
Kaskına bittim Romalı :)

Goktug
10 Ekim 2011, 23:14
R6 kullanicisi olarak cok memnunum ama gonlum ninja dan yana

Ninja cok hos fakat gercekten bu japonlar arasinda secim yapmak cok zor hepsi birbirinden hos teknik bilgileri cok yakin cbr da aksesuar avantaji var z moto cok ilgilenmiyo diye duydum musterisiyle musteri memnuniyeti cok onemli