PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kymco Agility City 125 vs. Agility 125 (düz) yakıt tüketimi!!

angelus55
07 Ekim 2011, 23:15
Merhabalar,
Ben yakın zamanda scooter satın almayı düşünüyorum ve yaptığım araştırmalar sonucunda -özellikle büyük jant'a sahip olması sebebiyle- Agility CITY 125 satın almaya karar vermiştim.. Ancak sonradan Agility City 125 'lerin yüksek yakıt tüketenleri çıkabildiğini gördüm..
Şimdi özellikle bu 2 scooter'dan 1'ini ya da 2'sini de kullanmış olanlardan bizi aydınlatmasını istiyorum...

Sizde "Agility 125" mi yoksa "CITY 125" kullanıcısı mısınız??

100km 'de kaç lt yakıt tüketiyorsunuz??

Hangisini tavsiye edersiniz?? neden???

Lütfen başka marka ya da model önermeyin.. Biliyorsanız sadece bu araçların yakıt tüketim verilerini bizlerle paylaşın..
Bilgilerini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler...

Ha bir de unutmadan, TRAKYA (İSTANBUL - TEKİRDAĞ - EDİRNE - ÇANAKKALE) sınırları içinde KYMCO marka scooter'ı nereden satın almamı tavsiye edersiniz??
Hangi bayi bu işin ehli ve güvenilirdir?? Neresi hesaplı verir??

Olcan138
07 Ekim 2011, 23:25
Bu konuya yazacak olanlar zaten modeller hakkında var olan konuya da yazacaklardır. Sizden sonra da aynı konuyla ilgilenebilecekler için tüm bilgilerin tek bir kaynaktan ulaşılabilmesi önemli olsa gerek...

Lütfen mevcut konudan devam edin.
http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/77543-kymco-agility-125-agility-city-125-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixid=23_Kymco_Motosiklet&daysprune=-1