PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam millet 8 ekim cumartesi akşamaı saat 20:30 de maltepe sahil çay faslına.......

Sayfa : [1] 2

cbr1100 xx
07 Ekim 2011, 12:11
Selamun aleyküm arkadaşlar cumartesi akşamıı maltepe sahilde çay faslı yapalım diyoruz ve konuyu açıyoruz......Buluşma uyerimiz iftar yemeği yaptığımız yerlere yakın olsun diyorum migros karşısı... ne dersiniz...MT KEMİK TAYFA 3m migros: YALI MAH.RIHTIM CAD.BOSTANCI MALTEPE SAHIL YOLU BOSTANCI/MALTEPE/İSTANBUL : önünde sahil yolunda olacağız

Saat 20.30 ordayız milletttttttttttttttt....

cenkşenver
07 Ekim 2011, 12:16
allahın izniyle ordayım beyler güzel bi buluşma olacak

cbr1100 xx
07 Ekim 2011, 13:04
Evet beyler bayanlar
Katılımcılar-MT KEMİK TAYFA
1-cbr 1100 xx
2-cenkşenver
3-onur y
4-siyah atmaca
5-

-unnamed-
07 Ekim 2011, 13:17
benide yazın abim....
semaver getireyimmi?

cbr1100 xx
07 Ekim 2011, 13:34
Evet beyler bayanlar
1-cbr 1100 xx
2-cenkşenver
3-onur y
4-siyah atmaca
5-

5-unnnamed+semaver...

cenkşenver
07 Ekim 2011, 13:35
benide yazın abim....
semaver getireyimmi?
Evet beyler bayanlar
1-cbr 1100 xx
2-cenkşenver
3-onur y
4-siyah atmaca
5- unnamed :salut: mutlu oldunmu :flower:
6- ?
semeveri mangal zamanı alırsın dostum

-unnamed-
07 Ekim 2011, 13:37
Evet beyler bayanlar
1-cbr 1100 xx
2-cenkşenver
3-onur y
4-siyah atmaca
5- unnamed :salut: mutlu oldunmu :flower:
6- ?
semeveri mangal zamanı alırsın dostum
hacım düzelirim inşaAllah'ta bugün yarın yanınızda olurum...
cuma ya gidebilmek için dua ediyorum Allah'a....

cbr1100 xx
07 Ekim 2011, 14:46
hacım düzelirim inşaAllah'ta bugün yarın yanınızda olurum...
cuma ya gidebilmek için dua ediyorum Allah'a....

İnşallah kardeşim cumayı kıldık Allah kabul etsin.....

farcob
07 Ekim 2011, 14:48
gözdağına gidelim pendikte

cbr1100 xx
07 Ekim 2011, 14:51

abi millet buluşsun hele orda karar verilir zaten....

cenkşenver
07 Ekim 2011, 15:40
agam önce bi sıcak cayları yudumlayalım sonra tl fonlarımızı yazalım allah muhafıza koparız bulamayız sonra gözlerimiz yolarda kalıyor :thumright:queen:
gözdagı tam yeri bencede mangala helebi toplanalım hayırlısıyla

farcob
07 Ekim 2011, 15:53
agam önce bi sıcak cayları yudumlayalım sonra tl fonlarımızı yazalım allah muhafıza koparız bulamayız sonra gözlerimiz yolarda kalıyor :thumright:queen:
gözdagı tam yeri bencede mangala helebi toplanalım hayırlısıyla
yalova gezisinden sonra aklıma geldi.hani ben arkadan tin tin gelmiştim ya,siz uzayıp gidince
ta gezinin başında bir kağıda plaka no ve tel nolar yazılmalı buda grup liderinde durmalı
liderin tel noyuda herkes kaydetmeli diyorum

cenkşenver
07 Ekim 2011, 15:56
yalova gezisinden sonra aklıma geldi.hani ben arkadan tin tin gelmiştim ya,siz uzayıp gidince
ta gezinin başında bir kağıda plaka no ve tel nolar yazılmalı buda grup liderinde durmalı
liderin tel noyuda herkes kaydetmeli diyorum
abi o şekilde manitalarımız cogalır:queen::cyclopsan

Felon
07 Ekim 2011, 16:16
kuru kafa kemik tayfa yine toplanıyor :) tekeriniz düz bassın herkese iyi eğlenceler :)

cbr1100 xx
07 Ekim 2011, 16:43
Arkadaşlar büyük yerden talimat geldi bundan sonraki buluşmayı üsküdar belediye tesislerinde yapacağız sonrakinide artık avrupa yakasında yaparız....netice itibariyle gruba uygun yerleri sırasıyla kullanalım derim ki hem avrupa yakasındaki arkadaşlar hemde asya yakasındaki arkadaşlara eşitlik olsun....Birde muhteşem karamürsel tayfası var artık onlarıda sıraya koyup ziyaretimizi yapacağız....

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:41 ----------

kuru kafa kemik tayfa yine toplanıyor :) tekeriniz düz bassın herkese iyi eğlenceler :)

eyvallah kardeşim...

cenkşenver
07 Ekim 2011, 16:59
Arkadaşlar büyük yerden talimat geldi bundan sonraki buluşmayı üsküdar belediye tesislerinde yapacağız sonrakinide artık avrupa yakasında yaparız....netice itibariyle gruba uygun yerleri sırasıyla kullanalım derim ki hem avrupa yakasındaki arkadaşlar hemde asya yakasındaki arkadaşlara eşitlik olsun....Birde muhteşem karamürsel tayfası var artık onlarıda sıraya koyup ziyaretimizi yapacağız....

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:41 ----------

eyvallah kardeşim...
bidahakine olsun agam üsküdar hedfimiz
buseferlik böyle olmuş idare etsinler uzak kalanlar gönüler bir olsun

cbr1100 xx
07 Ekim 2011, 17:17
Topiğe fondan müzik koyalım o zaman

http://www.youtube.com/watch?v=FnIfMz0Mg8M&ob=av2n

farcob
07 Ekim 2011, 17:45
abi o şekilde manitalarımız cogalır:queen::cyclopsan
nasıl çoğalacağını anlamadım ama benim için nema problema:rendeer:
bide akşam 8,30 geç değilmi?

cenkşenver
07 Ekim 2011, 18:03
nasıl çoğalacağını anlamadım ama benim için nema problema:rendeer:
bide akşam 8,30 geç değilmi?
abicim ben yanlış anladım motor cantaların üstünde telefonlarımız yasın şeklinde kafaya girdi o yüzden öyle dedim
:rendeer:

farcob
07 Ekim 2011, 18:37
abicim ben yanlış anladım motor cantaların üstünde telefonlarımız yasın şeklinde kafaya girdi o yüzden öyle dedim
:rendeer:
sanırım yine yanlış anladın.o çiçek manitalara aman millet yanlış anlamasın:cherry:
çantalara tel yazmakta fena fikir değil

cenkşenver
07 Ekim 2011, 19:23
arkadaşlar ramconun selamı vardı sedatan aldım slamını iletiyimdedim kendisi iyiymiş
inşallah üsküdar tayfası caya teşfik buyurur :queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen::queen::queen::queen::queen:bekleriz

cbr1100 xx
07 Ekim 2011, 22:12
Aleyküm selam ,inşallah gelecekler...

cbr1100 xx
08 Ekim 2011, 00:26
Aleyküm selam ,inşallah gelecekler...

cemaat..............

Ahmet N.
08 Ekim 2011, 00:49
selamun aleykum Mt kemik tayfa....maşallah bi gün bile rahat yok her an her gün bir icraat var...
Neyse ben bişi Görmedim,duymadım,bilmiyorum,söylemedim,yarın İrfan bombayı patlatır Mt de nasıl olsa :)
Şimdiden hepinize iyi eğlenceler,bol resimler ve videolar bekleriz ona göre :)

takendy
08 Ekim 2011, 01:01
motorum yok binmeye , arabayla giderim bir ihtimal çay içmeye ...

-unnamed-
08 Ekim 2011, 01:05
ağabey duruma göre bende arabayla geleceğim büyük ihtimal...
iki kişilik konvoy yaparız bizde....

cbr1100 xx
08 Ekim 2011, 11:50

yahu sen gel tabi yengeyle ben veririm xx i bi tur atarsınız ama kaçmak yok....

farcob
08 Ekim 2011, 12:13

selamün aleyküm.bi turda ben isterim ama önce yanlara şu tekerlerden takalım:mrgreen:

http://img265.imageshack.us/img265/5333/cocukterapibisikletiden.jpg
By farcob (http://profile.imageshack.us/user/farcob) at 2011-10-08

piyanist_irf
08 Ekim 2011, 12:30
beni listeye filan eklemeyin selocanlar affınıza sığınıyorum bu sefer beni affedin, pas geçin aslında gelmeyi çok istiyorum , fakat birdahki çıkarmayı buralara yaparsanız kocaeli kemik tayfada kemikleşiyor yavaş yavaş :) arkladaşlar hepinizi çok özledim fakat gelip gelemeyeceğim tam bir karmaşa

resim çekinin , video çekinin ne çekinirseniz çekinin ortamı teneffüs edelim biraz , haydeyin millet maltepeye ...

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

abi alıştı o beleş motürlere , sağı solu belli olmaz ,yengeyle sıvışır uzar aradan , benden sölemesi :cherry::queen:

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

ağabey duruma göre bende arabayla geleceğim büyük ihtimal...
iki kişilik konvoy yaparız bizde....

ne oldu bekir motürün ishal mi oldu :cherry::queen: ybr yi bırak arabayla gel çay içmeye ne ayaksın sen şekerim gömü filanmı buldun ? :cherry:

---------- Post added at 11:30 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

selamun aleykum Mt kemik tayfa....maşallah bi gün bile rahat yok her an her gün bir icraat var...
Neyse ben bişi Görmedim,duymadım,bilmiyorum,söylemedim,yarın İrfan bombayı patlatır Mt de nasıl olsa :)

ahmedim bomba filan deme zaten milletin bombalardan midesi iyicene bulanmış bulanmış , şimdi imha ekibi filan dikilir başımıza aman diyeyim :cherry::queen:

konuyu açtım bu arada , nihayet bu gün işi gücüde astım yoruldum yavvv mt de moral bulacam biraz dökülün video ve resimleri şekerim paylaşım olsun neşemizi bulalım :queen::cherry:

cbr1100 xx
08 Ekim 2011, 12:33
beni listeye filan eklemeyin selocanlar affınıza sığınıyorum bu sefer beni affedin, pas geçin aslında gelmeyi çok istiyorum , fakat birdahki çıkarmayı buralara yaparsanız kocaeli kemik tayfada kemikleşiyor yavaş yavaş :) arkladaşlar hepinizi çok özledim fakat gelip gelemeyeceğim tam bir karmaşa

resim çekinin , video çekinin ne çekinirseniz çekinin ortamı teneffüs edelim biraz , haydeyin millet maltepeye ...

abi alıştı o beleş motürlere , sağı solu belli olmaz ,yengeyle sıvışır uzar aradan , benden sölemesi :cherry::queen:

ne oldu bekir motürün ishal mi oldu :cherry::queen: ybr yi bırak arabayla gel çay içmeye ne ayaksın sen şekerim gömü filanmı buldun ? :cherry:

ahmedim bomba filan deme zaten milletin bombalardan midesi iyicene bulanmış bulanmış , şimdi imha ekibi filan dikilir başımıza aman diyeyim :cherry::queen:

konuyu açtım bu arada , nihayet bu gün işi gücüde astım yoruldum yavvv mt de moral bulacam biraz dökülün video ve resimleri şekerim paylaşım olsun neşemizi bulalım :queen::cherry:

Senin adın yeter irfan efendi.
Farcop abi ayıp ettin şimdi sana 4 tekerlek takarız yanlara zaten kalkışta tekerlekler otamatikmen toplanıyor
http://www.youtube.com/watch?v=0AGfLLR16cM

piyanist_irf
08 Ekim 2011, 12:48
selamün aleyküm.bi turda ben isterim ama önce yanlara şu tekerlerden takalım:mrgreen:

http://img265.imageshack.us/img265/5333/cocukterapibisikletiden.jpg
By farcob (http://profile.imageshack.us/user/farcob) at 2011-10-08

faruk abi ne yaptın led işini varmı bi gelişme :) ?

---------- Post added at 11:48 ---------- Previous post was at 11:45 ----------

Senin adın yeter irfan efendi.
Farcop abi ayıp ettin şimdi sana 4 tekerlek takarız yanlara zaten kalkışta tekerlekler otamatikmen toplanıyor
http://www.youtube.com/watch?v=0AGfLLR16cM

:cat::cat::rendeer: abimsinnnnn..

cbr1100 xx
08 Ekim 2011, 15:12

inşallah kardeşim

---------- Post added at 14:12 ---------- Previous post was at 14:09 ----------

faruk abi ne yaptın led işini varmı bi gelişme :) ?

---------- Post added at 11:48 ---------- Previous post was at 11:45 ----------

:cat::cat::rendeer: abimsinnnnn..

bir dahakine sabiha gökçende buluşalım benim için rahat olur inmesi pardon gelmesi malum f 16 ....

farcob
08 Ekim 2011, 17:22
hani liste nerede
irfan kardeşim topicde mesaj gönderdim görmedinmi
:rendeer:bide böyle mesajlar utandırıyor beni:joker:

-unnamed-
08 Ekim 2011, 18:32

müneccimmi oldun sen görmeyeli?
ağabey hakikaten o hastalıktan mevcut şu anda bende...
ama şükürler olsun bugün baya iyiyim....
motorümle gidecem büyük ihtimal...

farcob
08 Ekim 2011, 18:53
ne oldu geliyormusunuuuz

-unnamed-
08 Ekim 2011, 18:54
ben geliyorum abim...
program yapıldı geçens efer buluştuğumuz yerdeyiz....

cenkşenver
08 Ekim 2011, 19:02
iftar yemegimizin afiyetle yedigimiz mekana 08 lastigimi ceviriyom :queen:
tekeriniz düz basın gelin gariiiiii :thumright

cbr1100 xx
08 Ekim 2011, 19:41
Yolcudur abbas bağlasan durmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

cenkşenver
08 Ekim 2011, 20:12
şimdi cıkıyom yola beyler lastiginiz düz basın:queen:kop :queen:kop

cbr1100 xx
09 Ekim 2011, 02:54
Katılımcı arkadaşlara teşekkür ederiz özellikle bize sürpriz yapan JESSE e çok teşekkürler.Cümleten hayırlı sabahlar diliyoruz....MT KEMİK TAYFA Bu arada çaylar-kolalar ve hamburgerleri ısmarlayan Sayın FARCOP abiye de hürmetler Allah kesesine bereket versin...

Onur Y.
09 Ekim 2011, 02:58
ben geç geldim ama yinede değdi sizleri görmek çok güzeldi :) gelen gelmeyen herkese saygılar :)

-unnamed-
09 Ekim 2011, 02:58
eyvallah farcob abi...
hakikaten süper bir akşamdı...
katılanlara çook teşekkürler....

cbr1100 xx
09 Ekim 2011, 03:08
Bu arada samet ve arkadaşınada ayrıca teşekkürler....

motoseyyah
09 Ekim 2011, 11:15
Toplantılarınız bol olsun.Tünal iyi toparlıyorsun milleti. Bu arada önümüzdeki günlerde ve havanın müsait olması durumunda Trilye (Zeytinbağı) gezisi öneririm.Gitmeyen ,görmeyenlere şiddetle tavsiye olunur,güzergah motosikletçiler için çok ideal.
Bu arada hani fotolar ????

cbr1100 xx
09 Ekim 2011, 15:03
Toplantılarınız bol olsun.Tünal iyi toparlıyorsun milleti. Bu arada önümüzdeki günlerde ve havanın müsait olması durumunda Trilye (Zeytinbağı) gezisi öneririm.Gitmeyen ,görmeyenlere şiddetle tavsiye olunur,güzergah motosikletçiler için çok ideal.

Sağolsun arkadaşlar bizleri yalnız bırakmıyorlar....abi değerlendirelim....Foto sorumluları derhal foto başına......

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

Sağolsun arkadaşlar bizleri yalnız bırakmıyorlar....abi değerlendirelim....Foto sorumluları derhal foto başına......

trilye;

http://arsiv.ntvmsnbc.com/modules/yakinyerler/trilye.asp

piyanist_irf
12 Ekim 2011, 10:22

gunaydın serdar abi nasılsın ağabey :) yauu istediğin foto olsun senin yauuu :) arşivde yok yok bizim ben toplaşmaya katılamadım fakat gönlüm arkadaşlarla bunu bilmelerini isterim :)

bide foto koyayoım senin içün :):rendeer:

http://img534.imageshack.us/img534/5021/img284h.jpg (http://img534.imageshack.us/i/img284h.jpg/)

motoseyyah
12 Ekim 2011, 11:22
gunaydın serdar abi nasılsın ağabey :) yauu istediğin foto olsun senin yauuu :) arşivde yok yok bizim ben toplaşmaya katılamadım fakat gönlüm arkadaşlarla bunu bilmelerini isterim :)

bide foto koyayoım senin içün :):rendeer:

http://img534.imageshack.us/img534/5021/img284h.jpg (http://img534.imageshack.us/i/img284h.jpg/)

Günaydın İrfan kardeşim.''Termal hatırası'':bestmt:

cbr1100 xx
12 Ekim 2011, 11:53
Günaydın İrfan kardeşim.''Termal hatırası'':bestmt:
Serdar abi bi termal yapacağız.............

motoseyyah
12 Ekim 2011, 13:48
Serdar abi bi termal yapacağız.............

E hadi bekliyorum...:rendeer:

cbr1100 xx
12 Ekim 2011, 14:41
E hadi bekliyorum...:rendeer:

Eyvalah abi en kısa zamanda ...